Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
9
фото
Поездка: 28 декабря 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Зима 2014
Голосов 1 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Два + Два… Амстердам и Париж !

Ці десять днів були для мене справжньою казкою...

ХХІ століття… Вік передових технологій... Людство вважає, що вся територія планети вже давно вивчена, обстежена, що й жодного клаптику у Світовому океані не залишилося, який би досі був невідомий й незрозумілий для них… Щохвилини над океанами пролітають супутники, фотографуючи найдрібніші ділянки земної кулі, ці фотографії потім досліджують вчені, вдивляючись у кожний піксель... Адже десь у глибині душі вони здогадуються, що все ж таки на Землі залишилося одне нікому не відоме чарівне місце, бо воно для всіх з першого погляду виглядає звичайнісінькім, але насправді то є місце, де всі казки та мрії, як за махом чарівної палички, перетворюються у реальність – місце зупинки автобусів «Акорд-туру» для туристичних виїздів за кордон.

Чари починаються ще у Києві, коли я їду до привабливої, привітної та уважної Лілі С. у туристичну агенцію отримувати сертифікат на виграну подорож від «Акорд-туру». Дорогою до неї мене штовхають у метро, видихають прямо в очі дим від цигарок, хтось на сходах наступає на чоботи, прямо в обличчя пхають якісь непотрібні листівки із рекламою дверей та вікон – і тому, коли я підіймаюся до Лілії, настрій в мене зовсім не казковий, а, скоріше, такий, як у Януковича за день до виборів. Проте, отримавши такий бажаний сертифікат, віддавши їй всі необхідні документи, настрій раптово змінюється (таке відчуття, ніби до мене підійшов невидимка та як вдарить чарівною паличкою по пиці – щоб хороші думки на місце повернулися)! Виходячи з агенції, я знаходжу гроші на вулиці біля виходу, ніхто не палить у суспільних місцях, коли я повз них проходжу, всі чемно пропускають, навіть місцем поступаються у метро… «Ну, - думаю, - напевне, в «Акорд-турі» настільки позитивна енергетика, що коли починаєш мати з цією компанією якісь спільні справи, то ця позитивна аура автоматично переходить і на тебе…»

Потім почалися звичайні трудові будні, хоча звичайними їх назвати важко, адже майже кожен день до мене підходили колеги із проханням привезти їм щось ВЕСЕЛОГО із Амстердаму, пропонуючи великі гроші за це. На мої відмови, що за перевезення «чарівних штучок» дають реальний строк в Україні, вони «радили» мені заховати ці «дрібнички» кудись в автобусі подалі від свого місця, завернувши їх у фольгу, або проковтнути!, ну і так далі. На ці всі прохання я їм відповідала, що, мені здається, вони вже і так накурилися вдосталь на території України, не доїжджаючи до Амстердаму, адже просити мене зробити таке, знаходячись у нормальному стані, жодна людина не буде:)

А тепер, власне, до самої чарівної подорожі, яку я із впевненістю можу назвати: «Аліса у країні чудес» (до речі, ви знаєте, що цей фільм у Нідерландах вважають документальним?)

Київський вокзал… Поїзд, де в купейному вагоні почалося справжнє «2+2», через що я майже всю ніч не спала... Але, як каже у будь-якій екстремальній ситуації пан Мирон Маркевич: «Та то таке…» А потім… Львівський вокзал… Такий знайомий, і чомусь набагато рідніший, аніж вокзал мого міста. Може, тому що в душі МОЄ місто – це Львів? Півтори години очікування на вокзалі (насправді – півтори години намагань не заснути стоячи), а потім – «кроком руш до автобуса»!... Мене зустрічає найкращий автобус в Україні і, мабуть, один із найкращих у Європі – незвичайний за дизайном, найсучасніший, найкрасивіший. Звичайно, що і водії відповідали статусу свого автобуса. Вони у моїй розповіді і будуть першими чарівниками, яких я зустріла на своєму шляху до Європи. Олексій та Андрій допомагали із валізами з першого дня подорожі, завжди тримали автобус в ідеальній чистоті, дуже професійно керували автобусом, завдяки ним ми завжди приїздили кудись набагато раніше, ніж усі попередні групи (перед поїздкою я прочитала всі відгуки про цей тур і запам’ятала приблизний час прибуття до міст) … Велика подяка їм за такий рівень майстерності та за уважне ставлення до нас, простих пасажирів! Сподіваюся, що «Акорд-тур» буде і надалі співпрацювати із компанією «Пілігрим-транс».

Маркіян Мисив – наш керівник групи, супроводжуючий, ду-у-уже терплячий хлопець із погляду на те, скільки безглуздих запитань щодня йому ставили всі навкруги. На них він завжди намагався якомога повніше відповісти, допомогти у всіх ситуаціях та вирішити будь-які проблеми. Особисто мені, хомо сапієнс, він допоміг зорієнтуватися у Парижі, у місті, де загубитися так само легко, як і на Троєщинському ринку (хто з Києва, зрозуміє ;) Він завжди був у гарному настрої, розповідав цікаві речі із життя людей з різних країн, в яких ми були, намагався розвеселити нас. Коли хтось на весь автобус кричав: «Мааркияяяян! Ну сделай потише – ну орет ведь так, что жить не хочется!», а потім через декілька хвилин: «Маркииияяян! Ну сделай погромне – ну ты что только для себя фильм включил? Ничего ведь не слышно!» - ввічливо вибачався, змінював гучність і т. п. Просто великий респект Маркіяну за його терпіння і доброзичливість, він справді професіонал і робив набагато більше для нас усіх, ніж мав робити! Якщо порівнювати його із казковим персонажем, особисто мені він видається таким собі Дідом Морозом, хіба що замість посоха у нього був пульт від телевізора, замість санчат – автобус Неоплан та замість мішків з подарунками – завжди гарний настрій. Хто там щось погане про нього казав, то ви - просто казкові злі тролі, які є завжди чимось незадоволеними та вимагають VIP-комфорту за невеликі гроші. Я таким би порадила опуститися з небес на землю, а якщо не дійде – то самостійно скину з цих самих небес, тільки не на землю, а прямо у Маріанську впадину:)

Інші добрі персонажі - екскурсоводи - схожі на лісових мавок – майже всі дуже цікаво та манливо розповідають про найбільш видатні пам’ятки та особливості міста, причому роблять це настільки солодко, що, думаєш, як би тільки не забути про те, що час-то обмежений і встигнути подивитися все, що хотілося.

Але, почнемо з початку..

Зі Львову ми виїхали до комплексу «Термінал А», який знаходиться за 8 км від вокзалу. З приводу негативних відгуків про цей комплекс можу сказати лише одне: у нас просто такий народ, який є завжди чимось незадоволеним. Така собі нація тролів. Як на мене, «Термінал А» - це чудова можливість недорого й смачно поїсти, причепуритися, навіть переночувати перед виїздом у тур. Згадайте, ми ж всі голодні сідаємо до автобуса на вокзалі зранку, а потім одразу після перетину кордону зупиняємося вже в Польщі чи Угорщині перекусити – і це коштує нам недешево, до того ж там готують набагато повільніше, а тут – раз-раз – і на тобі – смачна вечеря за копійки і швидко, і ти на кордоні ситий, задоволений і настрій у ситої людини зазвичай дуже хороший, і тебе вже не дратує черга із 10 автобусів попереду.

Кордон проходили довго, як кажуть: «хеппі нью йер, товаріщі, расслабтєсь і получайтє удовольствіє», за приблизно 4 години очікування встигли поспілкуватися з туристами із інших автобусів і зрозуміти, що наш тур є найкращим і найповнішим серед усіх турів із подібним переліком країн. До речі, згадуючи свою попередню подорож на Октоберфест, хочу зазначити, що у нас була дуже вихована і спокійна група порівняно із попередньою, ніхто не пив в автобусі, ніхто не запізнювався на виїзди, ніхто не кричав: «Зупиніть автобус, а то я зараз створю озеро посеред пустелі!». До речі, коли поверталися на рідну землю, обидва кордони пройшли десь за 45 хвилин.

Детально про самі країни і міста, що ми відвідали, розповідати не буду. Це треба БАЧИТИ, ВІДЧУВАТИ, ЗНАХОДИТИСЯ САМЕ ТАМ. Якщо опишу все у подробицях, нецікаво буде їхати. Основне перерахую (і хто там в автобусі казав, що білявки рахувати не вміють?!)

1. Польща – дуже доброзичлива країна, в якій, порівняно з іншими країнами, низькі ціни на продукти харчування, сувенірну продукцію та одяг. Ми приїхали до Кракова раніше, ніж думали (ще раз велика подяка водіям!), і встигли скупитися так, що через декілька днів (не знаю, як іншим) мені довелося звільняти валізу від непотрібних речей, що я брала із собою, заради того, щоб туди вмістилися всі покупки. Краків – саме по собі дуже красиве місто, та під час Різдвяних та Новорічних свят - це взагалі казка. Поляки беруть і злоті, і євро, в обмінних пунктах навіть гривні міняють:)

2. Закопане – обов’язково беріть там усі факультативні екскурсії (всі, хто їх відвідував, залишилися дуже задоволеними), бо коли в цьому гірськолижному містечку немає снігу, там немає чого робити (хіба що тинятися сувенірними ринками та магазинами, але вони не такі великі, їх обійти можна за декілька годин, а часу там буде навіть більше, ніж достатньо).

3. Берлін – що про нього ви можете прочитати від людини, яка знає про Німеччину ВСЕ? Людини, яка вивчає її історію та може, якщо її розбудити о третій ночі, відповісти вам на будь-яке запитання стосовно Німеччини? Звичайно, я у величезному захваті! Це столиця могутньої країни сучасності! Один лише мінус – мені не сподобалася екскурсовод у Берліні, занадто багато інформаційного «топтання» на одному місці і занадто багато сухих фактів, які особисто я вже давно знала та які інші люди за бажанням можуть запросто прочитати в Інтернеті. Ми не побачили Берлінської стіни, для мене це було те ж саме, якби я приїхала до Львову на екскурсію і не побачила б Оперного театру. За той час, що жінка нам розповідала історію Рейхстагу та деяких музеїв і університетів, можна було б вже до Стіни доїхати, доторкнутися до неї, сфотографуватися та повернутися назад. Але в цілому я побачила більшість з того, що хотіла, до того ж нас у Берліні зустріла дуже тепла погода (+15), яка потім супроводжувала нас повсюди до кордону із Україною на зворотному шляху.

4. Амстердам… Боже мій, яке це класне та незвичне місто! Його ні з чим не можна порівняти. Всім, хто любить подорожувати, обов’язково треба туди приїхати! І ті «незвичні штучки», що є у вільному продажу там, зовсім ні до чого, вони ніяк не впливають на враження від Амстердаму. Можна і не пробувати того всього, щоб відчути позитивний подих Амстердаму. Хоча, якщо спробувати, гірше не буде (тільки знайте свою норму, не пийте нічого алкогольного разом із цим всім!) Якщо описувати стан після цих всіх «речей», то… пам’ятаєте, колись була така група TheВЙО? Вони написали пісню «Зорі» (кліп є на ютубі), подивіться, послухайте, там якраз описаний і мій стан, і просто вечірній Амстердам, такий веселий, життєрадісний, дуже різнобарвний, емоційний – такий, яким побачила його я та всі мої товариші з туру. Два дні – це насправді дуже мало для такого міста, навіть, якщо не брати жодної факультативної екскурсії (я брала усі – і від усіх в захваті! Не жалійте грошей – ви їх ще заробити, зате отримаєте стільки вражень від побаченого – що потім спати не зможете спокійно!).

5. Париж… Тут вже, кому як «карта ляже».. Я ніколи не любила французів через багато різних причин, тому необхідність провести два дні у столиці Франції мене зовсім не радувала і я навіть хотіла вмовити Маркіяна залишити мене в Амстердамі, а потім забрати, коли вже потрібно буде їхати у Ротенбург (жарт:) Але все виявилося зовсім не так погано, як я очікувала, навіть, подекуди досить цікаво. В будь-якому випадку у Парижі варто побувати, щоб зрозуміти, що це місто-мегаполіс собою являє. Фото на фоні Ейфелевої Вежі – обов’язково! (чесно кажучи, я б розібрала її на металолом, продала б його та поїхала б ще разів десять в Амстердам із «Акорд-Туром»).

6. Ротенбург - чарівне місто, яке нагадує мені декорації до багатьох вистав на історичну тематику, дії в яких відбуваються у 17-19 століттях. Мешканцям великих міст, себто мені, завжди приємно відвідувати невеличкі містечка, де тихо, спокійно, де о шостій вечора зачинені вже всі магазини і працює лише один ресторан із десяти. Ті, хто був у чеському Крумлові, кажуть, що ці міста дуже схожі між собою. Не знаю, сподіваюся, що колись буде можливість порівняти. Це містечко, де, разом із околицями, живе всього 40 тисяч людей, вражає! Ті, хто шукає душевного спокою, Ротенбург - це саме для вас!

7. Прага – всім подобається це старовинне затишне місто, я не є виключенням, але якщо ви берете факультативну екскурсію, вільного часу у вас майже не буде. Зважайте на це, якщо хочете пробігтися по магазинам, десь нормально поїсти, як це зробила я (бо вже була у Празі) (і в одному із бутиків зустріла свою колегу з роботи, яка приїхала в Прагу також с «Акорд-туром»).

Готелі всі у турі були класними! Так, навіть у Парижі! І навіть у Парижі на сніданках можна було наїстися вдосталь. Тому не вірте стереотипам і чуткам; і якщо у вас буде ІБІС-готель у Парижі, значить, все буде ОК:) Ми приходили вже після китайців, але, тим не менш, їжі на столі було більше, ніж достатньо.

«Не кажи мені, скільки дипломів з вищою освітою ти маєш, просто скажи мені, як часто ти подорожуєш, і я вирішу, чи брати тебе на роботу» - так казав головний герой одного із моїх улюблених фільмів. Це про мене. Я так само оцінюю розумові здібності людей, виходячи із їх жаги до подорожей. Коли немає можливості поїхати кудись – це одне, але коли така можливість є, та людині це нецікаво – вона й сама по собі у розмовах виявляється примітивною, обмеженою. Тому з людьми у нашій групі (рейс 696!!!) дуже приємно було спілкуватися, адже всі вони, незалежно від статі, віку, професії і т. д., люблять подорожувати, а, значить, цікавляться історією, архітектурою, особливостями країн, які відвідують, а, значить, вони з кожною такою подорожжю стають все розумніше, обізнаніше. Мені сподобалося знаходитися поруч із вами! Великий привіт Надії, Олені, Версель, Наталкам, Марині!

Хто, прочитавши цей відгук, згадав про таку собі веселу білявку, пишіть на мою електронну скриньку marinapanchuk@gmail. com або додавайтеся у контакті vk. com/deutschlandka.

Мені завжди приємно спілкуватися із людьми, які знають, що таке справжнє щастя – адже вони люблять подорожувати.

Номинации отзыва

24

Другие отзывы Kievlyanochka

Календарь 12.08.2014 - отзыв на тур А над Говерлой - облака!
Голосов 1
Голосов 0
Голосов 17
Календарь 23.07.2013 - отзыв на тур А над Говерлой - облака!
Голосов 16
Календарь 23.07.2013 - отзыв на тур А над Говерлой - облака!
Голосов 11
Календарь 06.07.2013 - отзыв на тур Вместе и навсегда!
Голосов 142
Голосов 11
|
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
23 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах