Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 28 декабря 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Зима 2014
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Два сердца Европы… Словакия и Чехия…

Ми з чоловіком були в Новорічному турі з 28 грудня 2013 р. по 3 січня 2014 р. рейс № 813.

Обирали тур через можливість багато чого побачити, в тому числі Братиславу та Дрезден, а також можливість досить тривалого (3 дні) перебування в Празі, в тому числі на Новий рік.

Від початку були деякі непорозуміння з програмою туру. Її змінили (з зазначеннням про можливість приєднання в Ужгороді) досить пізно, коли квитки до Львова були вже куплені. Ми б із задоволенням провели кілька годин в Ужгороді замістть їхати зайвих 3-4 години в автобусі. Проте, поїздка почалася чудово, ми побачили новий термінал А, перетнули кордон за рекодні 1,5 години. Дуже сподобався готель в Сенеці, екскурсія Братиславою. Ми з чоловіком залишилися в Братиславі, пожертвувавши навіть поїздкою до Відня, оскільки ми там були на травневі свята. Місто чудове, дуже багато цікавинок. Незрозуміло, чому дуже стисла програма по Словаччині. Тут стільки цікавих міст (зокрема, Кошице), замків та кріпостей, що збереглися в чудовому вигляді. Все це ми могли бачити лише частково дорогою, але недовго, бо ж світловий день у грудні дуже короткий.

Нарешті 30 грудня ми вирушили до Чехії. Цілий день була насичена програма, старе місто, подорож човником по Влтаві. Все було чудово до поселення. Тут нам підклали справжню свиню. Нас намагалися поселити не в готель, а в хостел. Люди!! Добре перевіряйте інформацію, що надається в інтернеті (зокрема, і в Booking). Не вірте, що A&O HOTEL 3* - готель 3*. Це неправда. Добре, що наша група, наш керівник Наталія Бойко та керівництво Аккорд-туру швидко зреагувало та протягом наступного дня нас переселили до 4*-го готелю. Нас привітали з Новим роком від Аккорд туру - все було дуже смачно. Дуже сподобалася також екскурсія до Дрездену, але вона також була дуже обмежена в часі. Загалом ми там пробули 5,5 годин. Це дуже мало. І мені здається, що вирішувати час від'їзду шляхом демократичного голосування туристів не дуже правильно. Потрібно відразу знати на який час можна розраховувати, тому що ознайомлення (і зі старим містом, і з картинною галереєю) відбувалося буквально бігом, а повернутися ще раз у вільний час та щось сфотографувати практично не було можливості через брак часу, а також знову ж таки короткий світловий день.

Прага залишила чудові враження, хочеться повертатися сюди знову й знову, хоча ми провели тут кілька днів (не поїхавши до Кралових Вар). Дуже цікава була остання наша подорож у турі до Чеського Крумлова. Чудово, але - мало!!!. Хочу подякувати нашому керівникові Наталії Бойко за гарну організацію та наших водіїв Ігорів за майстерність та фаховість. Автобус був чудовий і поїздка максимально комфортна.

Деякі зауваження щодо програми туру. Хочеться побажати, щоб програму складали так, щоб на екскурсії (основні та факультативні) було більше часу, можливо з ночівлею в цьому місті.

В цілому ще раз дякую Акорд туру за чудову Новорічну пригоду!

Номинации отзыва

0
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
23 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах