Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
3
фото
Поездка: 29 декабря 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Зима 2014
Голосов 63 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур А я в Париже! + Диснейленд!

Наша подорож розпочалася за декілька днів до посадки в автобус "Акорда". Ми з донькою взяли лижні костюми, гарний настрій і вирішили перед поїздкою до Європи покататися на лижах в Славському чи Пилипці. Вже в поїзді стало зрозуміло, що завдяки гарній сонячній погоді в + 10 жодна траса не витримала і розтанула.

На щастя на Закарпатті є де з користю провести час і ми його з радістю провели в Берегово в термальному лікувальному басейні під відкритим небом. Якщо хтось наважиться повторити наш подвиг, то вартість 1 години 40 грн. і її достатньо для одноразового оздоровлення. будьте готовими до великої кількості людей на вихідних, і в тісних роздягальнях і в самому басейні, малому напору води в душових. запасіться феном і купальними шапочками. а в цілому все чудово: тепла водичка в основному басейні і гаряча в мілкому під накриттям, персонал дуже вічливий. єдиним несподіваним "сюрпризом" в Берегово стало неможливість ввечері виїхати до Чопа, де в нас був заброньований готель. дякуючи водієві рейсового автобуса (останнього в той день) ми доїхали до Ужгорода а звідти в Чоп. Ми ж нормальниє герої, а вони завжди ідуть в обход))))

Нам так сподобалося купатися, що після подорожі по Європі ми знову завітали в Берегово відновити сили. Тільки їхати наважилися електричкою, правда з пересадкою в Батьово.

А наступного дня зустрічі з автобусом "Акорда" ми чекали на заправці ОККО - недалечко від готелю. Танюша Цимбала - наш милий гід і велика умнічка пояснила, проінструктувала і розповіла все про тур, так як тільки нас двоє підсіло в Чопі до основної групи.

і подорож почалася!!! привіт Будапешт, Відень, Париж, Зальцбург!!!! яка втома, які нічні переїзди, про що ви?!?! це ж Європа! ще вчора ми гуляли по Києву і Білій Церкві, а сьогодні ми мільйонні відвідувачі Габсбурсьгоко замку, Єлісейських полів чи Нотр–Дам де Парі. скільки ніг до нас ступало по вуличній бруківці Латинського кварталу Парижа чи чепурненького замку Зальцкамергута!

Окремої розповіді заслуговує зустріч Нового року біля Ейфелевої вежі. щоб зустріти свято з шампаньським - подбайте про це зарані, бо супермаркети закриваються раніше ніж ми очікували, а підходи до обумовленого місця зустрічі можуть бути перекриті жандармами. в результаті цього вино ми купували біля вежі у місцевих хлопців африканського походження))). в 23-00 по місцевому часу на березі Сени наша група відкоркувала вино і відсвяткувала Український Новий рік під гучне власне виконання Гімну України. Гімн ми співали дуже голосно і не раз. завдяки цьому до виконання Гімну приєднувалися випадкові земляки і не тільки вони. Українська пісня єднає народи: в ту ніч "Червону руту", "Два дубки" співали разом з нами японці, турки, бразильці, росіяни і ще Бог знає скільки іноземного люду!!! в ту ніч мені здалося, що з"їхатися а Париж на святкування Нового року разом з нами вирішило ще пів планети)))) до готелю ми добиралися електричкою втомленими та щасливими!

Дякуємо "Акорд" за цікавий тур, Танюшу Цимбалу за дбайливе ставлення і чудове новорічне свято! водіївТараса і Зеника за професійність і безпеку а всю групу за дружність, романтику і гарний настрій! Ви всі надзвичайно чудові люди! Ми ще обов"язково зустрінемося в самих яскравих подорожах!

Номинации отзыва

9
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
17 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах