Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
14
фото
Поездка: 19 января 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Зима 2014
Голосов 13807 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Пикничок в Амстердаме 2 дня в Амстердаме + Прага

Минуло вже 4 дні як я на Україні, а в голові досі прогулянки каналами Амстердаму...)

Якщо чесно, то в зв"яку з останніми подіями, були деякі сумніви щодо того чи варто їхати, але оскільки це моя перша вилазка за кордон, вирішила їхати. І НЕ ПОЖАЛІЛА ЖОДНОЇ СЕКУНДИ. Мрія побачити як живуть інші - нікуди не дівається...)

Тур насичений і різноманітний, але давайте спочатку. Відразу скажу, що додаткових екскурсій практично не брала, бо ставила собі за мету - самостійно познайомитись з містами.

Виїзд був 19 січня, дуже переймалась за погоду, зима все-таки, алеееееее сніг нас наздогнав аж по дорозі назад в Польщі, а в Бельгії та Німеччині взагалі перетнулись з короткочасними дощами, що відразу скажу геть не вплинуло на настрій.

Автобус хороший, завжди чистий і теплий. Нічні переїзди не дуже важкі, все цілком терпимо. Першу ніч важче, а потім якось і звикаєш)) І про вільні місця, як тут раніше писали - чиста правда)

Водії Орест і Степан ну просто казкові. Заряджали своїм позитивом на протязі всієї мандрівки. постійно вводили в курс справ, що там на Україні, останні новини і травили байки)) Хороший настрій при переїздах - їхня заслуга. Навіть прощатись не хотілось... (

Готелі теж доволі пристойні, сніданки вельми ситні. Мені дуже пощастило, що група була така, що на протязі всієї поїздки я жила в готелях сама;)

Німеччина... Берлін - надзвичайно стильне місто, яке будується з нереальною швидкістю... В моєму рентингу побаченого - воно однозначно на 2 місці після Амстердаму) Люди вельми привітні, практично всі вільно володіють англійською, тож жодних мовних проблем не виникає... Раджу взяти якусь з додаткових екскурсій, тому що самостійно оглянути якісь найвизначніші місця міста - просто нереально. Ціни доволі демократичні.

Амстердам - там взагалі можна загубити і серце і душу... Дуже щаслива, що в нас було цілих 2 дні на знайомство. Готель був чудовий, мабуть найкращий з усіх, що додає ще один великий +. Я особисто загубилась ще на оглядовій екскурсіїї) сама протинялася 2 дні містом без карти, і жодної паніки, чи питань як добратись потім до готелю не виникало... Там якось усе настільки зв"язано, що загубитись - просто нереально) А ще надзвичайно душевні люди, котрі підходили і питали чи потрібна допомога, коли помічали що я немаю уявлення куди іти))

Кофешопи - теж симпатичні;)

Брюссель - непоганий) Звісно запах вафель на ціле місто і шоколаду)) Однак саме місто виявилось доволі дорогим у дрібницях... Якщо чесно - мабуть варто або змістовно перерити нет і відразу знайти все що хочеш побачити, бо якщо гуляти наосліп - місто не надто вражає.

Прага - дуже нагадує Львів. Великою несподіванкою став той факт, що практично всі розуміють російську. Можливо не всі говорять, але розуміють ВСІ. І, як не дивно, це місто виявилось для мене найдешевшим, сувенірами, магнітами і їдою вклалась в 14 євро))

Нуууу висновок такий: тур вартий, щоб в нього поїхати. Будьте готові, що після Амстердаму, вас вже нічого не вразить так сильно, але побачити нову країну - це всерівно захопливо. Будьте готові, що вам неодноразово захочеться плюнути на все і залишитись десь там, це ніби паралельний всесвіт.

Рейс 811 - чудовий. Хоч їхала і сама - знайшлось кілька нереальних людей, за якими ти просто сумуєш тепер, так само, як і а місцинами, які стали улюбленими, і які, мені здається, я знайду, навіть якщо наступного разу опинюся там років чере 20, а це я думаю найкраща ознака вдалого туру:)

+кілька фото. Можливо відчуєте яким я побачила свій інший світ вперше і теж захочете туди:)


Номинации отзыва

5
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
23 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах