Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
12
фото
Поездка: 20 января 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Зима 2014
Голосов 63 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Неделька снежного драйва

Доброго дня всім любителям зимових пригод! Після повернення з чудової подорожі «Тиждень сніжного драйву» не можу забути магію Карпатської природи в її формах, звуках, фарбах, запахах і смаках. У мене з Карпатами пов’язано приємне, незабутнє, рідне серцю відчуття... пройшовши саме тут, серед зелених круч, свій перший похід, вдихнувши чистого гірського повітря, зустрівши нових друзів та побачивши світ з іншого боку відчуваєш неабияке захоплення, і це відчуття перетворюється у вперте бажання побувати тут ще і ще... В Карпатах завжди є місце новому, чудовому, досі небаченому закуточку, який відкриває перед очима зовсім новий світ, доповнюючи картину, й до того дуже яскраву, ще більшим розмаїттям кольорів.

Тут, в Карпатах, можна відчути пульс Землі і відкрити для себе багато нового…

Дякую компанії «Аккорд-тур» за чудовий тур, який задовольнить, здається, кожного: і людину, яка хоче навчитися кататися на лижах чи сноуборді, для початківців на Буковелі існує безліч трас різної складності; і професійного лижника чи бордера (чорних трас достатньо, а при хорошому сніжку на Драгобраті має місце і фрірайд); і малечу, якій би тільки в сніжки пограти та на санчатах покататися; і людину, яка просто прагне відпочити та оздоровитися цілющим повітрям, наповненим ароматами лісу і лікувальною мінеральною водою з гірських джерел; і навіть вагітну дівчину – як Я, яка мріє про пригоди і вже не може жити без подорожей.)))

Вкотре хочу подякувати Сергію Васильовичу Копанському – найкращому керівнику, досвідченому мандрівнику, неймовірній людині… За неперевершену мандрівку, за чарівну казочку в якій ми були головними героями, за пізнавальні і цікаві історії та легенди, за увагу і турботу, якою він огорнув нашу групу, і за ДУШУ, яку він вклав в кожного із нас. Ви даруєте людям радість і надію… Спасибі… Добра і тепла Вам!

Також дякую нашому відмінному водієві Володимиру за гарну і безпечну подорож по нашим «не дуже гарним» дорогам.

Маленький мінус нашого пересування по маршруту – в автобусі було трошки холоднувато (але наш гарний настрій і відчуття насолоди від краєвидів цей маленький недолік аж ніяк не міг зіпсувати).

Дякую нашій дружній групі, за допомогу, підтримку, гарний настрій і посмішки. Мрію ще зустрітися в інших цікавих мандрівках.

Подорож - це класна пригода, яка розфарбовує наше уявлення про світ у нові яскраві кольори. Подорожі розвивають наші почуття, пробуджують емоції, будять нашу душу. Деякі люди думають, що подорожі їм не потрібні, але насправді подорожі потрібні всім. Спробувавши хоч раз, кожен зрозуміє і відчує це.

Тож рушаймо…

Плануйте ваш відпочинок, подорожуйте і не забувайте ділитися вашими враженнями!!!

Путешествуй только с теми, кого любишь.

Эрнест Хэмингуэй “Праздник, который всегда с тобой”

Номинации отзыва

11

Другие отзывы Вікторія

Голосов 8
Календарь 20.08.2012 - отзыв на тур А над Говерлой - облака!
Голосов 4
Календарь 20.08.2012 - отзыв на тур А над Говерлой - облака!
Голосов 2
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
21 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах