Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 12 февраля 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Весна 2014
Голосов 14390 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур А я в Париже! + Диснейленд!

Хоч з запізненням, але пишу свій відгук! Недавно приїхали з туру "А я в Парижі" (12-19лютого) - 188 рейс.

Тур надзвичайно сподобався, і буквально на другий день після туру, враховуючи події в Києві, тут же захотілось вернутись назад:)))

Будапешт красивий, шкода мало часу! Відень дуже величний, дуже красивий-все надзвичайно! Трохи важкуватий нічний переїзд, але з першими поглядами на Париж миттєво забуваєш, що ніч провів калачиком:)))

Париж чаруючий, Париж надзвичайний, Париж модний! Сподобалось все-все! Згадую зараз і... мурашки по тілу:))) Ейфелева вежа вдень і вночі просто казкова, особливо, коли грає вогнями-надзвичайне видовище! Монмартр вразив дуже і звечора, і вдень! Чудове місце! Музична опера, Лувр, Фрагонар, Вандомська площа, площа Конкорд, Елисейські поля, Нотр Дам, Сена, сир, шампанське... Ооооо, Париж, Париж!)))))

Зальцбург-місто Моцарта! Дуже сподобався, - маленьке компактне місто, пронизано духом музики і культури-таємниче, акуратне! Сподобався Музей Моцарта-дім, де народився великий композитор. Чоловіку сподобалась фортеця! Августинська пивоварня-весело, незвично, смачно і прикольно!

Знову переїзд-Будапешт-ночівля.

Дуже задоволені! Обов"язково, сподіваюсь, скористаємось послугами Акорду!

Водії відповідальні, професіонали, веселі, жартівливі-можна їхати хоч на край світу-нестрашно!

Готелі нормальні, особливо сподобався готель в Парижі-Апартамент Сити, здається... Клас!

Екскурсоводи всі цікаві, - зуміли розповідати так, що всім здається було цікаво! Запам"ятався Анатолій в Будапешті, Яна в Відні і дуже сподобалась старша жінка з незвичним ім"ям, чи то Віолетта, чи то Ельвіра-забула, яка провела екскурсію на Монмартр! Вона так цікаво розповідала і така розумниця-людина, яка, здається, про Париж знає все:)))) дуже б хотілося продовжити з нею подорож...

Ну, про нашого керівника Романа Мазура-окрема історія і особлива подяка! Добрий, організований, відповідальний, не набридливий, не нав"язливий, прямий, конкретний хлопець, а, найголовніше, просто людяний! Всім пояснив, всім розжував, всім показав як користуватись в метро, ще й перевірив, чи дійсно зрозуміли! Дуже вдячні! Рома-ти кращий!!!!

Все сподобалось, всім задоволені! Поїдемо ще!!!

Маша і Олег! Київ!

Номинации отзыва

4

Другие отзывы Маша

Календарь 26.06.2016 - отзыв на тур Летний мир: Болгария!!! (9 дней)
Голосов 0
Календарь 25.10.2015 - отзыв на тур I ♥ Switzerland!
Голосов 245
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
22 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах