Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
1
фото
Поездка: 13 марта 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Весна 2014
Голосов 2597 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Наш красивый уикенд!

Всім Привіт! Хотілося б поділитися своїми враженнями про тур "Наш красивий вікенд"

Рейс в нас був №618, перебували в поїздці з 13.03 по 17.03.

Їхала за кордон вперше, дуже дякую "Аккорд-туру" за прекрасно спланований відпочинок для нас, починаючи зі зручного автобусу і закінчуючи прекрасним асортиментом екскурсій, які ми могли обирати. Незважаючи на маленьку групу (17 чоловік), тур відбувся, за це вам велике ДЯКУЮ!!!

Перш за все хочу висловити велику подяку керівнику групи - Анні Будніковій за прекрасну і позитивну атмосферу і організованість. Хочу відмітити її велику відданість роботі. Весь тур вона підтримувала чудовий настрій в группі, любязно відповідала на всі наші запитання, між переїздами розповідала про цікаві факти кожної з країн, роздавала нам карти і словнички в кожній країні, добре розплановувала наш час і розповідала про важливі місця, які ми повинні знати. Одним словом з керівником нам дуже пощастило.

Також окремо хочу сказати про водіїв нашого рейсу - Андрія і Івана. Їхали добре, без ексцесів. Ніколи не запізнювались коли приїзджали за нами, навпаки, приїзджали навіть раніше. В автобусі завжди було чисто, навіть були заправлені шторки зранку. Якщо потрібні були санітарні зупинки, завжди враховували нашу думку.

А тепер про самий тур.

Перший день ми їхали до Польщи, в місто Краків. Польща мене вразила починаючи від людей закінчуючи своєю архітектурою. Границю ми пройшли швидко, десь за годину, тому в Кракові ми були вже в 14-тій годині. Всім раджу піти на платну екскурсію "Пива багато не буває", навіть якщо ви не фанат пива, за ці гроші за екскурсію ви доволі ситно поїсте, так як екскурсія запланована із вечерею і дегустацією пива. Готель в Польщі був найкращим з усіх, Diament в місті Катовіце. Великий вибір під час сніданку, прекрасні умови і доброзичливий персонал.

На другий день ми переїзджали у Чехію. Туди приїхали десь на 3-тю годину. Прага це найтуристичніше місто з усього туру, тому у вільний час підіть на шопіннг, так як є багато як фірменних так і просто знаменитих магазинів з одягом, і коштувати це буде дешевше ніж у нас, тим більше з набагато більшим вибором. Обов'язково зайдіть в кондитерські, в центрі я зустрічала аж три, можна вибрати багато чого цікавого. Обов'язково потрібно піти на екскурсію "Кораблик по Влтаві". На ній можна повністю насолодитися красою міста без черг з туристами і тисняви (туристів там було найбільше). Як бонус на цій екскурсії ще можна доволі смачно перекусити за шведським столом - і красиво і голодним не будеш. Готель Juno був доволі хороший, сніданок був ситний.

Третій день це була велична і статна Австрія з Віднем, яка нажаль зустріла нас сильною зливою і на деякий час зіпсувала настрій, але потім в нас була екскурсія в літню резиденцію Шейнбрун, де дощ нам не заважав. Якщо хочете купити цукерки чи якісь продукти, то краше купувати їх в супермакеті, це буде набагато дешевше ніж в сувенірних магазинах. Напевно саме дороге для нас місто, так як все було в єврах, які тратились як наші гривні. Наприклад, на двох щоб пообідати в недорогому місці в нас пішло 35 євро. Готель був вже на території Венгрії - Raba. Готель хороший, сніданок ситний, але венгерстькі готелі відрізняють від інших, хто там бував - зрозуміє.

Четвертий день нас зустрічав Будапешт. Приїхали ми на екскурсію десь на 10.30. В нас був чудовий екскурсовод Євгеній, якій навіть у вітряний і дощовий день підтримував веселу і позитивну атмосферу. Обов'язково купуйте всі сувеніри в замку Вайдахуняд або де будете бачити, так як сувенірних лавок там майже немає. Обов'язково відвідайте екскурсію на кораблику, ввечері Будапешт дуже красивий. Від Океанаріума очікувала більшого, хоча хто буде з дітьми той повинен туди їх повести. В самому центрі, де знаходиться океанарій можна перекусити на другому поверсі і купити якісь продукти в супермаркеті теско. Хоча як на мене він не відрізняється від наших сільпо чи велика кишеня. Обов'язково привезыіь венгерське вино і шоколад. Готель Lidо на території Мишкольц поступався іншим, так як там не було ліфта, але там всього два поверха, що є логічним. Було враження наче я у когось вдома, сніданок був такого ж плану. Хоча персонал був дуже привітний і зустрічали нас з шампанським.

Обов'язково підіть в Мішкольц у термальні купальні, це просто необхідно після всіх днів ходінь. Спочатку в мене не було бажання йти, але я дуже рада що передумала - там просто прекрасно. Там були як і маленькі діти з батьками так і люди постарше. Це неймовірний кайф. Там також перед виїздом можна перекусити і купити собі сувенір. І обов'язково візміть з собою рушники, ми цей момент пропустили.

Я дуже задоволена туром і хочу висловитиподяку Аккорду за організованість і цікавість. Хто ще сумнівається чи їхати чи ні, обов'язково поїдьте, адже за 5 днів побувати в 4-рьох країнах це справді круто!!!

Номинации отзыва

6
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
26 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах