Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 19 апреля 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Весна 2014
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Пражские деньки… хрустальные

Доброго дня!

Минулого тижня ми повернулись з туру "Празькі дні, кришталеві".

Хочу подякувати за гарну організацію туру та гарний підбір готелей. Найбільше сподобався готель Магнат - невеличкий 3-зірковий, але дуже приємний готельчик в Польші. Він нічим не поступався празькому 4-зірковому готелю Emmy.

Переїзд з України на територію Польши зайняв на подив мало часу - 7 годин в дорозі і 2 години стояли на кордоні. Протягом поїздки нам показували документальні фільми про міста, в яких ми маємо побувати, а також багато художніх фільмів.

Ми брали дуже багато додаткових екскурсій: прогулянка по Влтаві на кораблику, Дрезден, Карлові Вари, Велічка. Хочу порадити туристам не набирати стільки екскурсій, тому що вам зовсім не залишиться часу щоб просто прогулятись по місту і насолодитись його чарівною атмосферою. Найбільше сподобалась екскурсія до Дрездену - дуже приємне місто, проте дорога туди-назад займає по часу стільки ж, скільки й сама екскурсія містом (тобто половину екскурсії туристи проведуть в автобусі).

Приємною і ненапряжною була екскусія на кораблику: ми побачили береги Праги зі сторони річки, а також спробували бехеровку, дуже смачно поїли і станцювали польку)

З негативного: по дорозі в Прагу нам дали інфо-лист, в якому було вказано, як добратись до готелю Emmy громадським транспортом. І там був не правильно вказаний номер автобусу (замість 335,337,339 вказали 193). Тому раджу туристам не мовчати, а обов"язково запитуватись у місцевих людей, щоб бува ви не поїхали зовсім в іншому напрямку.

Номинации отзыва

1
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
22 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах