Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 24 апреля 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Весна 2014
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур SPO*111 Три счастливых дня… Новый год в Праге

Щиро вітаю "Аккорд-тур", туристів та гостей сайту. Хочу поділитись своїми враженнями щодо подорожі з якої нещодавно повернувся.

Автобусний тур "Три дні в Європі" подарував мені масу емоцій та збагатив мою душу красою та позитивними враженннями. Три неймовірно казкові країни назавжди залишаться в моєму серці - Угорщина, Словаччина та Австрія. Все сприяло чудовому відпочинку - комфортні умови, цікаві екскурсії, привітний керівник туру та хороша погода. Щоправда Відень таки окропив нас дощем, та це швидше додало чарівності та романтики цьому особливому місту. Європейська гостинність та привітність тамтешніх жителів не може не заворожувати. У Відні я відвідав один з найвизначніших музеїв графіки у світі. Альбертіна подарував мені можливість побачити роботи Пікассо, Бекона, Модільяні, Рафаеля, Клімта і т. д. Крім того, індивідуальний підхід до кожної людини працівників музею надзвичайно радує. Можливість насолодитись світовими шедеврами мистецтва по кишені практично кожному. Для студентів і преси є система знижок. Такими ж приємними можливостями порадували Братислава та Будапешт.

Три дні в Європі насправді наповнили мене теплом та розфарбували мої будні. Я дуже задоволений цією поїздкою, крім хороших вражень, вона народила в мені незламну віру у краще майбутнє для кожного з нас. Мотивувала на переоцінку внутрішніх цінностей та остаточно преконала, що ми в нашій країні почали рухатись у правильному напрямку. Нехай цей шлях зараз важкий і жертовний, та це варте того, щоб одного ранку наші діти прокинулись у вільній, людяній та істинно живій державі.

Номинации отзыва

23
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
23 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах