Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 15 мая 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Весна 2014
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Прикольными городами: Дрезден+Прага+Краков!!!

Хочу підтримати попередній відгук...!!!

Почну з початку. Начитавшись позитивних відгуків про цей тур, ми і вирішили поїхати. Погодка нас трохи підкачала (але як було вже написано), тому ми не повісили носа і з позитивом брали по максисому від поїздки.

Автобус - не розумію чому він називаеться комфортабельним? мабуть тому, що там був кондіціонер який включали нічними переїздами, це при тому що під час екскурсій всі промокли під дощем... крісла не можливо було нахилити, бо лежав уже на колінах у сусіда позаду, про ноги я вже взагалі мовчу, для них місця майже не було. Переїзді були не дуже важкими, не зважаючи на таку далеку відстань.

Супроводжуюча - гарна, мила дівчина, яка дуже намагалась усіх зібрати та контролювати.... але.... але. мабудь замало досвіду. на всі питання відповідала не чітко та дуже замало інформувала.

На екскурсії раджу не витрачати такі шалені гроші. все можно відвідати самим.

Краков дуже сподобався, а от у Прагу ми закохалися... ексуроводи, що в Кракові, що в Празі сподобались.

номерами в готелях у нас було все в порядку.... а от сніданок в готелі в Кракові.... як то кажуть "оставалось желать лучшего", ті хто прийшов на сніданок вчасно залишилися голодними... але тут працює ще наш менталітет)))) як що шведський стіл-то нагрібай усього.... тому багато кому не дісталося нічого (.... у Празі все навпаки... дуже виликий вибір усього...

Термінал А дійсно потрібен для "выкачки" грошей. як сказав наш керуючий группою: "Так передбачено туром", тобто поїсти попити і відпочити ви повинні тільки там, а не в іншому кафе... звичайно це їм вигідно... Після нічного переїзду з Праги в Львів ми вирішили скористатися номером для того щоб прийняти душ та відпочити. це коштувало 100 грн. з людини. був і інший варіант, просто душ - 60 грн. з людини... в чому різниця так і не зрозуміли. в номері у нас не працював душ, ми з своїми сумками переїзджали до іншого номеру. звичайно, що нам ніхто нічого не відшкодував, та ми і не наполягали, так як часу було обмаль. Одна радість після душу - людина))))

а так все було чудово, навіть не зважаючи на ті моменти. коли тебе переповнюють нові емоції все погане забувається.

Вже почала дивитись нові тури... яку країну ще б відвідати:)?

Номинации отзыва

0
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
24 июня 2019
Реклама
Отзывы о других турах