Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
19
фото
Поездка: 14 мая 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Весна 2014
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Изумрудные берега!

Привіт всім учасникам туру № 618 "Смарагдові береги". Хочу поділитись враженнями в перший день після приїзду. Загалом подорож відбулась досить не погано, оцінка - добре, або більш-менш ідеальне співвідношення ціна - якість.

А тепер детальніше.

Транзитний готель в м. Фокшани приємно вразив, очікував гіршого. Екскурсію в Бухаресті можна оцінити на добре. Лише несприятлива погода завадила оглянути більш детально всі визначні пам'ятки. Особливою величчю вразив Палац Парламенту.

Нічний переїзд до Кушадас виявився досить легким, єдине що зупинки можна робити трохи довшими. Досить цікавою була нічна паромна переправа через протоку Дарданелли.

Хоча Кушадаси вважається невеликим населеним пунктом, місць для відвідування тут достатньо. Перші два дні погода була дещо непривітною для відпочинку на морі, тому декілька туристів, включно зі мною, відвідали місцевий ринок. Це, як кажуть, "щось з чимось", поки не побуваєш не зрозумієш))) Для любителів шопінгу, на мою думку, ідеальне місце: "море" сувенірів, широкий вибір одягу та взуття (в більшості випадків середньої якості) та безліч зручних кафе, ціни в яких досить помірні. Тепер про готель "Flora". Одразу скажу, що категорія 3 зірки це якраз та оцінка на яку він і заслуговує, не більше і не менше. Сніданок та вечеря досить пристойні, претензій до харчування особисто в мене нуль. До пляжу йти не менше 30 хв., тому в готелі функціонує мікроавтобус, який вас туди довезе і у відповідний час доставить назад. В декількох метрах від готелю знаходиться супермаркет від якого легко добратись в центр. Єдине що, не замітив прибирали номер чи ні. Узагальнити відгук про готель в Кушадасах можна словом непогано. Саме ж місто досить гарне та чисте. Відпочинок на морі сподобався, в травні людей було дуже мало, особисто для мене це великий плюс.

А ось далі був переїзд до Стамбулу і сам Стамбул. Багато цікавих фото можна зробити завдяки короткій паромній переправі через Мармурове море. Сам готель в місті не вразив, проте місце розташування його вдале, до основних визначних місць, а саме Айя-Софії та Блакитної мечеті йти 40 хв. Тепер скажу про базову екскурсію. Не вразила (((((Вважаю, що вона має тривати більше часу, за рахунок чого можна оглянути більше визначних па'мяток, яких в Стамбулі безліч. Проте цікаво було відвідати Блакитну мечеть, оскільки я в мечеті ще до цієї подорожі не був, її грандіозність справді вражає. За рахунок браку часу і дещо "сухої" базової екскурсії м. Стамбул, нажаль, не вразило, очікував більшого.

І тепер коротко про Болгарію. Ночівля була в найкращому готелі за весь період туру, справді 4 зірки і не менше. Екскурсія по старій частині м. Несебр була також досить короткотривалою, правда й місто мале і відвідати там можна не багато, тому й враження неоднозначні. Сподобалась лише дегустація вина та можливість придбати вироби, які зроблені на основі знаменитої болгарської трояндової олії.

Після цього відбувся переїзд на Батьківщину, який виявився трохи важким)))

Окремо дякую керівнику групи - Тарасу, оцінити його роботу можна на добре, в більшості випадків до своєї роботи ставиться відповідально і грамотно вирішує поставлені перед ним проблеми. Водії непогано виконали свою роботу.

В десятибальній шкалі тур можна оцінити приблизно 7 з 10, за рахунок базових екскурсій, які могли б бути цікавішими і деяких незначних нюансів. Для тих людей, які звикли до комфорту вище середнього рівня можливо слід розглянути більш дороговартісні варіанти турів, проте співвідношення ціна - якість даного туру, як я вже казав більш-менш ідеальна.

Дякую Акорд-туру за цікаву подорож. До нових зустрічей)))!!!

Номинации отзыва

1
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
27 июня 2019
Реклама
Отзывы о других турах