Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 06 апреля 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Весна 2014
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Я в восторге!!! Это... Рим!Рим + Флоренция, Пиза Верона/Генуя и Венеция!

За вікном дощ. Сиро, холодно. А у спогадах – Рим. З яскравим теплим весняним сонечком, його величчю, апельсиновими деревами, чи Венеція з Адріатикою та своїми каналами. Тобто, мова йтиме про подорож з Аккорд - тур «Я у захваті – це Рим!». Загальне враження – ми в захваті від усього. Нам сподобався вислів однієї нашої подорожувальниці: «Я як відкрила від захвату рот у Львові - так і закрила його вже у Львові».

Можливо наші враження та висновки стануть комусь у пригоді.

Декілька відступлень. З «Аккорд-тур» подорожували вдруге. Впевнені, що надалі будемо користуватися тільки його послугами. У нас склалося враження, що «Аккорд – тур» не кидає своїх туристів. Так було у нашому першому турі № 199 26 жовтня 2013 року, коли трапилася екстремальна і надзвичайна ситуація, але подорож завершилася благополучно, завдяки гіду, Інні Кущак, яка безпосередньо на місці вирішувала усі проблеми та усьому «Аккорд – туру». Так сталося і вдруге.

Про себе. Ми з дружиною маємо по 55 років, іноді вважаємо себе літніми людьми, обоє бюджетники, тому відповідно і розраховували свої вік, стан здоров’я та фінансові можливості. До того ж, зимою мені довелося перенести хірургічну операцію, лікар просив поберегтися. Тому й вибирали тур невеликий, зупинилися на «Ще трохи і Берлін» 2 квітня. Однак нам повідомили, що тур не відбудеться, запропонували на 26 березня, але це не влаштовувало нас (відпустка починалася з 1 квітня). Тому, туроператором нам було запропоновано без доплат за раніше сплачений тур на вибір «В привабливому Парижі» або «Я в захваті – це Рим!». Спрацював менталітет – бери що більше і дорожче. Зупинилися на італійському варіанті. Хоча і існували певні побоювання – далеко, нічні переїзди, тощо, але вирішили – їдемо! І не пошкодували.

Спочатку. Наш потяг прибував у Львів о 10-01. Екскурсія по Львову, (на яку ми хотіли попасти) починалася о 10. Нас почекали 5 хвилин. І ось такі приємні дрібнички, постійну турботу та увагу до усіх наших питань та забаганок ми постійно відчували турі. Складається враження, що це – стиль роботи «Аккорду». Ми, як літні люди, обережні та такі, що мають певний життєвий досвід, ретельно готувалися до подорожі, перечитали усі відгуки і на сайті Аккорду, і на Турправді, і з інших джерел. Порівнюючи з власними враженнями від двох турів та написаним, вдає доволі чудним читати, що «Аккорд – тур» - «бокопер», і не треба мати з ним справу. Як на нас – «від добра добра не шукають», тому ми знову підбираємо собі тур і знову на сайті «Аккорду».

По-друге. Ми маємо певний досвід самостійних подорожей, тому, практично, не беремо факультативів. Оглядові екскурсії дають загальну уяву, а вже пізнати місто таким, яким ми його уявляємо, намагаємося самостійно. Кожне місто, його особливість треба відчути на смак, на дотик, на дух. Для цього треба певний час, спокій та усамітнення. До речі, в разі потреби екскурсію можна придбати на місці, або долучитися до своєї групи. Наприклад, той же Ватикан з екскурсією нам на місці пропонували оглянути за 10 євро, правда, приєднуючись до екскурсії, що почалася 15 хвилин тому. Жодних нарікань з боку керівника групи щодо кількості факультативних екскурсій ніколи не було, ми не відчули якихось змін у відношенні до нас. Це теж плюс «Аккорду», вартий уваги.

По – третє. Щодо навантаження, фізичного і психічного. Пам’ятайте «флорентійський ефект Стендаля». Інформації стільки, що усього не запам’ятати, навіть занотовуючи. Тому, знову ж таки все залежить від вдало, як у нас, підібраної інформації, що підготовлена керівником групи, фаховості екскурсоводів та Вашого бажання її сприймати. Нам пощастило з екскурсоводами. Євген у Римі – це щось, йому вдалося у м’якій, спокійній, іноді іронічній манері, передати саме дух Вічного міста, виникло бажання знову приїхати саме в Рим. Чого не можна сказати про Вероніку з Флоренції. Завдячуючи нашому керівнику, до Флоренції ми під’їжджали вже «знавцями» історії і сучасності міста, тому доволі монотонна, без емоцій, розповідь екскурсовода очікуваного враження не виявила. Можливо це ще можна пояснити тим, що Флоренція була після нічного переїзду. До речі, стосовно нічних переїздів. Так, незручно, так затікають ноги, руки, спина, але все це можна перенести. Справа у Вашому відношенні до цього. У пригоді нам ставали плед, подушечка та підголівники, що ми брали їх з собою. Хто в армії не був, в турпоходи не ходив, зорю з палатки не зустрічав, тому це все може вдатися важким. Для них – авіа, трансфер в п’ятизірковий готель та індивідуальна екскурсія. Ще раз наголошуємо – наш тур з розряду економ, тому співвідношення ціна – якість – задоволення тут спрацювали на 100%. Все продумано, заздалегідь передбачено, узгоджено і надано все необхідне в інформації. Інформацію керівник групи доводить, перевіряє чи зрозуміли, а ввечері ще й проконтролює особисто. Принаймі так було у нашому турі. Вважаємо, що це вивірений роками досвід «Аккорду» і є його визітівкою.

По - четверте. Мені доводиться іноді проводити заняття в автошколі. Тому трохи знаюся на правилах дорожнього руху. Ми проїхали понад 4000 км. Іноді я спеціально слідкував за діями водіїв. Жодного разу, чи це були наші розбиті дороги, чи європейські автобани, я не побачив з їхнього боку порушення правил. Хоча, чесно, як на мене, спокуси порушити було безліч. Панове Богдан та Мирослав забезпечили нам головне – безпеку. Що стосується зупинок, часу стоянок, відкриття за нашими вимогами багажного відділення, обігріву, чистоти, тощо – жодних нарікань. Красно дякуємо Вам, панове, за професіоналізм, безпеку та людяність, а «Аккорду» - за такі транспортні послуги.

І наостанок. Вважаємо, що нам дуже і дуже повезло з керівником групи Белянівським Петром Володимировичем. Наша шана і низький уклін Вам, пане Петре! Він викладався у цьому турі повністю. Не було жодного невирішеного питання, жодних проблем з усіх ситуацій. Увага до кожного, терпіння (думаю, тільки ми і наш подорожувальник Вова задали йому стільки запитань, іноді безтолкових та повторних, що мама не горюй), повага до людей, здатність вирішити питання, вміння самоорганізовуватися та організовувати інших, людяність, творчий підхід, дозволили забезпечити протягом усієї подорожі комфорт та надійність. І ще. Людина без п’яти хвилин кандидат наук. Його підбір інформації був, особисто для нас, настільки повним та доцільним, що викликав інтерес в подальшій інформації. Деякі історії навряд чи можна знайти в підручниках з історії та народознавства. З ним цікаво, пан Петро своїми діями та розповідями якось опосередковано викликав у нас бажання знову їхати у подорожі за новими враженнями. Дуже радимо керівництву «Аккорду» - цінуйте таких співробітників, це Ваше обличчя і воно гідне поваги.

І ще дуже вдячні пану Петру та нашим водіям за Будапешт. Хай оглядово, хай недовго, але проїзд містом, зупинка, «фотосесія» «Я - і площа Героїв» - це теж незабутні враження. І знову величезний плюс «Аккорду»!

Величезне спасибі Вам, всім, хто зробив нам радість подорожжю. Всім співробітникам «Аккорду», нашим водіям, особливо Петру Володимировичу! Нехай щастить Вам у всьому! Нехай все виходить у Вас легко, вчасно, з задоволенням і без втрат! І ще привіт усім нашим, з задоволенням знову поїхали би з Вами у такому складі куди-небудь.

З повагою та щиросердними побажаннями добра Андрій та Наталія, Черкаси.

Р. S. А в осінь думаємо таки дійти до Берлину. Сподіваємося, що «Аккорд» нам в цьому допоможе.

Номинации отзыва

9
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
27 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах