Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 01 мая 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Лето 2014
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Влюбленные в Италию!

Нарешті найшов трошки часу і натхнення щоб написати відгук про тур "Закохані в Італію" 01-04 травня 2014 року.

Отже тур замовляли ще в лютому через львівську туркомпанію "А я на морі" - там все оформили швидко, приємно і якісно. Ну й вони чи не єдині в Україні працюють в онлайні - тому саму компанію відвідувати не обов'язково а при моїй зайнятості це важливо.

Отже поїздка:

1. Автобус. Автобус був чистий і з працюючим кондиціонером - це звичайно великий плюс. А то є досвід поїздки і з поламаним кондиціонером. Сидіння автобуса як для такої далекої поїздки були не найкомфортніші. Я і дружина далеко не великої комплекції, але мені було тіснувато. Сидіння якби регулювалися по ширині вильоту то от воно так і не фіксувалося. Плюс щось мені не везло - тому мій підлокітник був зламаний. Благо, що не було нічних переїздів і відповідно не було небезпеки вилетіти з сидіння на поворотах.

Водії - два Юрії відмінні професіонали. Як згадаю як кидало автобусом в Угорщині коли ми поверталися з Італії, але вони справилися, молодці. Та й технічних поломок автобуса не було - це також супер.

2. Супровід. Ура - в нас був керівник груп - Михайло Гуржій - це такий "говорячий" керівник групи, що значно краще ніж "Німий" керівник групи, що буває дуже часто.

Михайло багато нам всього розказував поки ми їхали країнами, оперативно вирішував всі справи, тому як керівник групи було все супер.

3. Музичний супровід. Ну моя дружина то ледь витримала - втомлені люди які дрімають і "важка" музика якось не дуже поєднується. Чесно кажучи в таких поїздках хотілося б щоб наприклад включали національну музику тих країн які ми відвідуємо, значно цікавіше було б послухати музику Угорщини, Словенії, зачаруватися музикою Італії, а так.... ну я так розумію музику підбирають під уподобання водіїв.... жаль.

4. Відео-супровід. Фільми були цікаві, хоча й старі, і навіть трохи тематичні, тож тут непогано.

5. Готелі. Неприємний був лише перший готель в Будапешті. Готель в Італії + наступний готель Будапешту були навіть дуже непогані. сніданки достатні щоб поїсти. В Італії на сніданку чогось Українців всіма силами садили в один кут щоб не підсіли до інших національностей. Мабуть готелем володіють сепаратисти, хоч і Італійські.

7. Ціни. На жаль всі туристичні компанії так роблять цінову політику що базова ціна для заманухи то лише 50% витрат. Тут те саме. Тому до ціну компанії множте на два то й буде вартість поїздки. Проте що вразило неприємно - це деяка прихованість Аккорд туром деяких обов'язкових витрат:

Як відомо завжди в пропозиції туру подаються вартість факультативних екскурсій. І впринципі туристи можуть розраховувати що їх не буде. А от в цьому туру доїзд до венеції на кораблику вимагає доплати, без неї ви не потрапите в Венецію. А це якщо не помиляюся 17 євро з людини. А турист міг і не планувати жодних факультативних екскурсій, а просто прогулятися Венецією. А тут без цієї витрати не потрапиш в Венецію.

Було б логічно вартість витрат які є обов'язковими додавати до ціни!!!!!!!!!! Так воно буде чеснішим.

8. Харчування. Чесно кажучи оскільки тур передбачає багато переїздів поїсти окрім сніданку нормально більше як правило не виходить. Пообідати нормально вдавалося лише в Словенії де біля заправок є мережевий ресторанчик. З вечерею геть кепсько - в готель ми прибували так пізно що повечеряти вже не було змоги та й сил.

9. Санітарні зупинки - було достатньо хоча часто нас підганяли. От з цим було б добре якось продумати краще.

10. Ну й для себе зробив висновок - довгі денні переїзди це інколи важче ніж нічні переїзди.

Щодо побаченого - тут казати не буду нічого. Це треба побачити, а ТК "А я на морі" Вам в поміч

Номинации отзыва

10
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
19 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах