Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
11
фото
Поездка: 21 мая 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Лето 2014
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Подари мне, подари… Егер, Вена и Будапешт!

Вітаю всіх любителів подорожувати і тих хто лише замислюється про поїздки! Перш за все хочу передати привіт і подякувати за хорошу компанію нашому рейсу 199 "Подари мне подари... " 21-24.05.2014р. Також хотілося б висловити слова вдячності керівникові групи - Тарасу Легенькому, добрій, чуйній і уважній до всіх і кожного людині, що володіє непоганими організаторськими здібностями, не дивлячись на дуже маленьку групу (всього 16 чоловік) зміг гідно організувати додаткове дозвілля. Окреме спасибі за факультативи " Єгер" та " Гора Янош" які не входили у факультативну програму туру, а також за чудового гіда у Будапешті - Анатолія, лудини що викликає багато позитивних емоцій і зачаровує своїми розповідями. Крім того хотілося б висловити слова подяки нашим водіям - - Ігорю та Сергію, які спільними з Тарасом зусиллями змогли забезпечити нам чудову подорож. Вони просто молодці, чудові люди і професіонали своєї справи, які зуміли без проблем і накладок доставляти нас в усі пункти призначення вчасно і без затримок. Хто мандрував автобусом той знає, що першокласні водії це велика вірогідність успішного відпочинку. Для туристів, що збираються до цього туру, хочу поділитися своїми враженнями на фото, а також зазначити, що тур досить цікавий і насичений. Як Будапешт так і Відень дуже гарні міста, від побаченого іноді захоплює дух і ні одне фото не може передати цього захоплення. Тут дійсно є що подивитися і де провести час, але його як завжди на все не вистачає, тому я залюбки відвідала б їх ще раз, і не на один день, так як для кожного з них дня замало. З негативного хотілося б відмітити готелі, особливо готель Lido (Мішкольц-Тапольце). Окрім відсутності ліфту, про який всі пишуть, він ще й дуже вологий. Постіль настільки волога, що заснути допомагає лише втома від насиченого дня, а зранку навіть ваш одяг стає вологим настільки, що складається враження що його щойно випрали. Можливо нам не пощастило і ми потрапили в такий час, і там не завжди так, але частина групи під час подорожі застудилася, а це погодьтесь затьмарює подорож. Проте це було єдине що її затьмарило, тому якщо у вас мало часу і хочеться поїхати, тур вибирати варто, але якщо володієте часом то раджу вибирати довший тур, не пожалкуєте витраченого на Угорщину часу. Адже як писав французький письменник, мандрівник і авантюрист Луї Шарль Фужере де Монброн: " Світ це книга, і той, хто знає лише свою країну, прочитав в ній лише одну сторінку".

P. S. Окрема дяка Тарасу що вмовив на екскурсію по Львову. Хоча я вже не перший раз у Львові екскурсія виявилась цікавою. Дякую від мене Олі і "мами" Томи ми лишилися задоволені:).

Номинации отзыва

1
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
19 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах