Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 03 июня 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Лето 2014
Голосов 0 «

Отзыв на тур I ♥ Switzerland!

Прочитавши трохи дивний відгук про тур «I love Switzerland» (03.06-08.06.2014) від незадоволеної туристки – https://www.akkord-tour.com.ua/guestbook-list. php/message_id/9086, – я вирішила написати і своє враження про подорож у цій же туристичній групі. Взагалі, відгук містить стільки незрозумілих мені претензій, що я не знаю, з чого й почати.

Мабуть, це трохи по-дитячому розраховувати, що тур на 6 днів і 5 ночей сумарною довжиною 4000 км з двома нічними переїздами мусить бути винятково комфортним. По-моєму, для «отдыхать и получать удовольствие» і «выспаться» більше підійшла б, наприклад, Туреччина на шезлонгу з all-inclusive. А автобусні тури – це зовсім інший тип відпочинку, майже робота. Треба визнати, що тур непростий саме через 2 ночі в автобусі. Але він – хороша можливість побачити цілих 4 міста Швейцарії (крім іншої краси) за одну поїздку і відносно невеликі гроші. І він на 100% відповідає програмі, яка є у відкритому доступі на сайті.

Якщо чесно, мені дивно читати про претензії до готелів, сніданків, залізниці біля готелю, поганих водіїв, не там став автобус, увімкнули кондиціонер, вимкнули кондиціонер чи якісь інші «трагедії». Наче, в один тур їздили, але я цілком задоволена. Водії, до речі, – просто аси. Те, що супроводжуючий групи Ярослав нібито не надавав або якось недбало надавав необхідну інформацію чи допомогу, в принципі не відповідає дійсності. Він вправно керував поїздкою. Я не бачила, щоб він когось залишив без уваги. Ну а дорікати водіям тим, що вони львів’яни, – це взагалі щось))

А от в чому секрет такого цікавого сприйняття дійсності я знаю і поділюся, бо так сталося, що з єдиною на весь автобус незадоволеною парою ми їхали по сусідству і мали насолоду всю дорогу вислуховувати, як погано просто ВСЕ. Від першого дня люди псували собі відпочинок, вишукували недоліки, збільшували їх у власній уяві і мріяли про те, як вони напишуть поганий відгук (тому він і з’явився на сайті щойно автобус привіз групу до «Терміналу А»). Пояснюється все просто: пара ненавидить Майдан, симпатизує терористам ДНР і банально не пробачила всьому автобусу проукраїнського настрою. Хоча ніхто їм нічого не доводив, гострих тем не піднімав, бо Ярослав від початку заборонив говорити про політику.

P. S. Насправді треба сказати, що тур розроблено вдало. Міста – одне краще за інше. Швейцарія чудова. Вражень – море. Багато цікавих знайомств. Але є одна ОБОВ’ЯЗКОВА умова – брати в дорогу хороший настрій. І все буде добре. Вдалих всім подорожей!

Номинации отзыва

0
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
23 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах