Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 08 июня 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Лето 2014
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Выходные в Словакии Лыжные катания и термальные купания в Словакии.

Всім привіт! Дуже хочемо поділитись враженнями про неймовірну подорож-справжню музику почуттів!!! Коли збиралися, навіть не уявляли, що кожен день в турі стане несподівано різним. Різним за змістом, за відчуттями, враженнями, стилем подачі екскурсій. Навіть погода щодня була інакшою, комфортною для саме того міста. Отже, поїхали!

1 день-Братислава (Братня. Близька і не Багатоповерхова). Дуже тепло. Місто-суміш України і Європи, чим далі від центру, тим більше почуваєшся як вдома. Гід - українець Юрій, шанувальник Ореста Лютого, тому ми так його для себе і прозвали-Юрко Лютий. Позитивний і цікавий молодий чоловік, знається на всяких винних маршрутах вже рідної йому Братислави: -)). На ті маршрути радимо і вам заглянути, бо це веселий і смачний початок подорожі. А ще це значно пришвидшує знайомство і створення потрібної атмосфери в групі ;-). Готель "Шопен", хоч і за містом, але дуже-дуже гарний, чистий, з феном, чайником, кондиціонером, з чудовими сніданками (були навіть овочі гриль). Врахуйте, що холодильника в номері немає, зате є величезний гіпермаркет через дорогу.

2 день - О цей Відень (Величний. Вражаючий. Виряджений. Вабливий)! Спека неймовірна, але нас рятували бювети з чистою питною водою на кожному кроці. Місто-світле, чисте, вільне від реклами (в сучасному світі це, погодьтеся, рідкість), просторе, і воістину королівське, аристократичне, а водночас відкрите до всіх. Наш гід - Ірина з Санкт-Петербурга (але для нас - Наташа Ростова). Її захоплення Віднем відчувається в кожному русі, інтонації, і навіть позі. Вміру повільна, виважена розповідь миттєво переносить вас на урочистий прийом--Віденьський бал. Побували ми і в музеї Сіссі, а тут екскурсовод з Тюмені-супер. Молода, динамічна, весела, година минула як 5 хв. Варто йти. Одним словом, Відень-неймовірний!

3 день - Прага (Панорамна. Потайна. Пивна.). Спека спадає, насуваються хмари. Місто-вибухове, різноманітне, наскрізь просякнуте історією, магією. З першої ж хвилини розумієш, що все побачити не зможеш, тому розслабляєшся і отримуєш задоволення від кожної миті. Гід-Віталій з Тернополя, очі - хитрющі: -), за це і ще за свій капелюх отримав прізвисько Джек Горобець. Дуже цікавий, веселий, розповідає багато цікавого і не банального. Їздили ми з ним і по Влтаві на кораблику: і смачно, і цікаво, і відпочинок після цілого дня піших екскурсій. Радимо! Готель, 4 зірки, "Еммі"-вже з холодильником, але на цьому його переваги і закінчуються, фен є, а кондиціонеру немає. Сніданки - "ГЕ", були, навіть, несвіжі (ПРОКИСЛІ) страви. А якщо з вами в готелі ще є французи, то просимо (!!!) не надійтеся на їхню висококультурну репутацію; вони, можливо, і законодавці моди, але за сосиску між собою б'ються не гірше наших колишніх "братів" в турецьких готелях.

4 день - Карлові Вари (Курортно. Корисно. Компактно.) Погода дуже комфортна, на курорті ж. Місто-це як Трускавець років так через сто. Гарні будинки, природа. Варто поїхати, хоча б для того, щоб зрозуміти як відпочивають п. Кучма і п. Азіров. У ексурсовода Олесі було надто мало часу, щоб сказати все, що вона знає, тому нам, "розбалуваним" попереднім "голівудським" складом гідів було трохи...

5 день - Дрезден. (Давній. Достойний. Домашній.) Погода-німецька прохолода, а небо-казкове (прикрасило всі наші фото). Місто - дуже комфортне, зручне для туристів, відчувається любов жителів до нього, їхнє бажання дбати про те, що залишилось і відбудувати знищене. Гід - Герольд з Дрездена, вів екскурсію в такій казковій формі, що ми прозвали його Саксонський Байкар. Чомусь найбільше фактів ми запам'ятали саме з його історій. Дуже радимо поїхати на екскурсію в парк "Бастай", словами це не описати і після стількох днів у різних містах опиняєшся в місці, де головним архітектором був Бог. Захоплює дух! Це було неймовірним завершенням нашої подорожі.

Тепер трохи про групу: нас було 16 людей на цілий великий автобус, їхали як королі! Санітарні зупинки завжди доречні, вчасні, фільми були підібрані до теми екскурсій-влучно і цікаво! А наш Гід від Акорду - Тарас-дуже професійний, стриманий, одним словом МОЛОДЧИНА!!! Все він знає: і де гроші поміняти, і де смачно і недорого поїсти, а перед екскурсіями в кожному новому місті роздавав карти, словнички і розповідав про країну, місто, людей. Швидко поселялися, знали де і на котру годину бути, навіть прогноз погоди на завтра озвучував. Працює дуже ненав'язливо, але коли потрібен-завжди є поряд. З самого початку зумів завоювати авторитет в групі різної вікової категорії і його слова ніколи не піддавалися сумніву. Водії - знають свою справу на відмінно, самі пакували багаж, були охайні і ввічливі-Дякуємо!

Дякуємо за чудову роботу всім працівникам Аккорду, що долучились до організації цього туру! Дуже хочемо ще!!!

Номинации отзыва

5
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
19 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах