Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 27 мая 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Лето 2014
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Лучшие минуты в Италии!

Цей тур для мене був несподіваним. Не відбувся інший тур і Аккорд-тур запропонував за ті ж кошти на вибір декілька дорожчих турів.

Тур відповідає своїй назві. Дуже мало часу для музеїв, прогулянок і сну.

Ми пробігли по Ватикану, але на щастя потрапили до Собору св. Петра, який несподівано зачинявся у зв"язку з якоюсь подією.

Вся наша група майже відмовлялася залишати Падую-так всім сподобалось це старовинне місто. Півторагодинної екскурсіі було замало. Безумовно по нинішньому курсу факультативи дуже дорогі, але є право вибору. Тільки Ватикан неможливо було відвідати самостійно, і знову ж таки із за браку часу. Групи проходять без черги. Але 42євро це вже за надто (вхідний квиток коштує 11євро+5євро-аудіогід).

Що до організації туру: з Риму до готеля біля Венеції ми їхали 7 годин, до першої ночі. Якщо додати ще одну добу до туру: після Риму - ночівля десь в районі Любляни, зранку екскурсія до столиці Словенії, потім-Верона, вона ж поряд з Венецією, то буде дорожче, але цікавіше і не так напряжно. Але чи то вічна краса, сонце і небо Італії, чи святі мощі, чи комфортне перебування в автобусі, чи гарна компанія, маленька група, всі люди приблизно одного віку, приязні та приємні. але я людина не дуже витривала і не здорова, почувала себе незвично добре.

Тепер про готелі. Готелі комфортні, сніданки - континентальні, тільки у "Будапешті" порадували, добре нагодували перед поверненням додому.

Хочу подякувати нашому гіду Старенькій Наташі за турботу, небайдуже ставлення до людей, за порядність, людяність, і бесперечно професіоналізм.

З водіями також пощастило. Симпатичні Олег та Сергій ідеально виконували свою справу.

Зовсім не жалкую, що поїхала в цей тур.

Втоми не відчуваю.

Я у захваті!

(Тур було придбано в турагенстві "ДеСофі", місто Дніпропетровськ.)

З повагою, Татьяна Гергіївна.

Номинации отзыва

8
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
22 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах