Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 21 июня 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Лето 2014
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Любовь и голуби… Дрезден, Париж, Франкфурт и Прага!!!

Привіт рейсу №414! Поїздка дуже сподобалась, задоволені! Я їздила з дочкою, вона теж приємно вражена і задоволена. Море вражень, неймовірна подорож! Дякуємо нашому гіду Віталіні Тищенко - завжди допомагала, розказувала все, приємна і цікава людина. Надіюсь, цей відгук допоможе комусь з туристів.

ДЕНЬ 1

Весь день був потрачений на дорогу, перетин кордону, і доїхали майже до Вроцлава. Готель шикарний (Willa Park), сніданок добрий.

ДЕНЬ 2

Виселення з готелю і дорога до Берліну. Десь в 13 ми прибули в місто. Оглядова пішохідна екскурсія, дуже сподобалась, хороший гід Жанна, а потім вільний час. Ми не брали екскурсій, ми ходили самі. Рекомендую відвідати берлінський зоопарк - дуже сподобалось. Також варто побувати у Рейхстазі, але для цього треба зареєструватись на сайті бундестагу за 3 дня до відвідин. Ми піднялись на прозорий купол Рейхстагу - краса! Нічний переїзд до Парижу - не дуже важкий, тому що в автобусі було всього 22 людини на 48 місць. Беріть ковдри - може бути холодно.

ДЕНЬ 3

В Париж приїхали о 12, автобусна екскурсія, після цього вільний час. Ми пішли до Лувру, потім на площу Конкорд, де ми мали зустрітись з групою. З 18:30 до 20:00 ми добирались до готелю, який знаходиться за містом... Остання станція метро. Метро спочатку здалось дуже складним, але якщо розібратись з картою, то все не так важко. Готель гірший, ніж в Польщі, але нормально.

ДЕНЬ 4

Сніданок - не дуже сподобався. Вільний день (ми гуляли з 8 до 22). Щоб не ходити пішки від одного визначного місця до іншого, рекомендую взяти кораблик по Сені (ми брали BATOBUS, в якому є 8 станцій і на кожній можна виходити і дивитись, а потім назад зайти. Білет на цілий день). Варто відвідати Нотр Дам, музей д"Орсей (імпресіонізм), погуляти по Єлисейських полях до Тріумфальної арки, парк Jarden des Plantes. Звичайно походити біля Ейфелевої вежі.

ДЕНЬ 5

Сніданок. Вільний час до 12. Ми пішли на Монмартр - квартал художників, сувенірів. Обов'язково підіть до церкви Секре-Кер. Переїзд до Люксембургу - від 12 до 17. Обзорна 2 години, вільний час 1 година - варто опуститись по ліфті у "нижнє місто". Хоч Люксембург і маленький, але вартий уваги. Нічний переїзд до Праги.

ДЕНЬ 6

Приїхали в Прагу о 5:30, через годину - оглядова пішохідна екскурсія з гідом Олесею, мила і хороша жінка. Варто побувати у соборі св. Віта. Ми взяли кораблик по Влтаві - смачно наїлись, поплавали. З 14 до 17 вільний час. Переїзд в Польщу. Ночівля в готелі (хороший готель).

ДЕНЬ 7

Сніданок, переїзд до Кракова. 3 години вільного часу. Рекомендую відвідати Вавель, Маріацкий костел і Сукініци (підземний музей-ринок, ніби потрапляєш у 14ст.). Перетин кордону.

Були санітарні зупинки кожні 3 - 3,5 год на заправках.

З собою беріть теплий і легкий одяг (в Берліні нас застав проливний дощ, а в Парижі було жарко), візьміть багато води (ціна в Європі на воду значно дорожча), розчинні супи, копчену ковбаску, старайтесь все тримати в середині автобуса, бо багажник відкривають дуже рідко. Валюту беріть в євро і в злотих, а крони можна обміняти на місці (хоча в деяких магазинах приймали і євро).

Приємної вам подорожі і хороших вражень!

Номинации отзыва

0
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
20 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах