Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 21 июня 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Лето 2014
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Пражские деньки… хрустальные

Вітаю рейс №664. Гіду Маринці та водіям відмінно за роботу. Додаткові плюси за спілкування українською мовою, гарно підібрані музику та кінофільми. Термінал "А" та бортовий журнал невід"ємні та приємні частини туру.

В Кракові ми були в неділю, що значно збільшило наші позитивні враження від міста. В храмах йшла служба, вхід вільний для всіх; в місті відбувалася посвята магістрів, естафета бігунів. Краків - це місто, в яке потрібно повернутись ще раз. Можливо 21 червня, коли місто святкує Івана Купала. Сподобалось все, крім кави. Порада: не беріть факультативні екскурсії, а просто прогуляйтесь містом.

Екскурсія в Соляні Копальні "Велички" була пізнавальною. Територію Вавельського замку варто подивитись (екскурсію ми не брали).

В Празі дуже сподобався гід Віталій, вуличні артисти та жилий мікрорайон, в якому був готель. Все інше для тих, кому до вподоби багато оздоблені будинки, шикарні магазини, броунівський рух численних туристів з усього світу.

Дрезден вартує вашої уваги, як мінімум, 2 дні. Велика подяка екскурсоводу Герольду. Екскурсія проведена на одному подиху, ми боялися пропустити бодай одне слово, деякі моменти історії міста я слухала, стримуючи сльози. Крім історичної частини ми побачили трошки параду, дідів морозів влітку, лютеранський собор та веселу німкеню з кафетерію-пекарні за рогом. Від краєвидів заповідника Бастай враження залишились на все життя. За браком часу ми не побували в Дрезденській галереї та в торговому центрі.

В Карлові Вари вартує приїхати раз в житті на екскурсію. Казково гарне місто в казково гарному місці. Обов’язково підніміться на фунікулері та подивіться на місто та гори, які його оточують. Велика кількість російськомовних жителів Карлових Вар значно спрощує ваше там перебування, але має свої ризики (нам обміняли валюту по зниженому курсу ).

НАШ ТУР ПО ТЕРИТОРІЇ ПОЛЬЩІ ЗАКІНЧИВСЯ ВЕЛИКОЮ, НА ВСЕ НЕБО ВЕСЕЛКОЮ 

З мінусів тільки готель Магура (крім роботи офіціантів), великі (понад 400км) переїзди, тривале проходження кордону.

Номинации отзыва

0
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
24 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах