Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 23 сентября 2010
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Октябрь 2010
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Подари мне, подари… Егер, Вена и Будапешт!

Відійшовши від гарної поїздки і незабутніх вражень, я вирішила залишити свій відгук про тур.

Нам дуже повезло з погодою, було дуже тепло і сонячно. Раджу вибирати осінь або літо для такої поїздки!

Цей тур буде цікавим для тих хто їде в Європу вперше або ще не побував в Угорщині. Програма туру дуже насичена і безеперечно розроблена для людей, які мають смак і розуміються на відпочинку.

1. Візміть з собою в автобус перевзуття, яке має бути зручним та універсальним. Речі можна залишати в автобусі протягом всього тура, так як Ви будете покидати його тільки для ночівлі в готелі. Також залишіть на своїх місцях речі першої необхідності.

2. Сувеніри раджу купувати в Сентедре, вони там дешевші, кращий вибір і спокійніше їх вибирати і купувати. Обов'язково виберіть цю поїздку, а не залишайтеся у Будапешті, де все дорого і невідомо. Також придбайте дешеві алкоголні напої у магазинчику на кордоні при в'їзді в Угорщину (смачнющі лікери та шампанське, а також любиме всіма мартіні можна придбати лише за 3-8 євро за 1л такого напою).

3. Вечірня прогулянка по Дунаю - однозначно ізюминка тура, оскільки Будапешт - найефектніший у вечірній період дня і залишить у Вас незабутні враження саме під час цієї прогулянки. Шампанське дуже смачне і додає романтичності цій екскурсії.

4. Відень. Тут не варто зациклюватися на екскурсії, монотонній і нецікавій, вплані насищеності одними датами, а провести більше часу у місті, погуляти, придбати подарунки для рідних та друзів у супермаркеті та випити філіжанку Віденської кави зі шматочком торта Захер. Після екскурсії у Вас буде лише 3 години вільного часу, з них 1 годину ви потратите на обід, тому варто опертавно і організовано провести ці незабутні миті у величному місті Відень.

5. Візміть до уваги, що в автобусі не будуть подаватися гарячі напої, тому хто планував взяти з собою термос з чаєм/кавою, не пожалійте цього зробити або будьте принаймі готовими купувати такі напої під час санітарних зупинок або екскурсій.

6. Вибираючи автобусний тур, потрібно бути дуже гнучким та позитивно настроєним, так як більшість часу ви проведете в автобусі і маєте бути готовим до будь-яких змін та накладок. Обов'язково візьміть з собою гарний настрій, плитку шоколаду та парасольку.

7. Форінти не варто міняти наперед в Україні, оскільки обмінний курс цієї валюти виявився кращим у канторах Сентендре.

8. На мою думку не варто купувати бальзам "унікум", який просто неможливо пити і який є дуже дорогим, ковбасу салямі, яка коштує так само, як і в нас, але принаймі тут вона не зіпсується, так як в готелях не можна нічого зберігати в холодильнику.

9. Не сподобалися купальні в Мішкольці, так як там були протяги і потрібно було або сидіти постійно у воді або у кафе, щоб не змерзнути. Для тих, хто не є любителем водних процедур - не рекомендую. Сюди варто взяти фен, рушник, шампунь, гель.

Ми дуже раді, що нам попався гід Анатолій, який як і той напій "унікум" просто справжня знахідка і знаток своєї справи. Рівень знань та володіння таким об'ємом інформації просто вражає.

Мінусом туру для мене було ведення всіх екскурсій, а також супровід гіда на російській мові, яка є неофіційною мовою в нашій державі. Керівник нашої групи Вікторія виявилася дуже чуйною і надійною людиною, завжди готова була всім прийти на допомогу.

Ми обов'язково поїдемо ще не раз через Аккорд-тур. Бажаємо йому успіхів та процвітань!

Всім вдалих поїздок та позитивних емоцій!

Дякую за увагу. Надіюся мої поради стануть Вам у пригоді!
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
23 января 2019
Реклама
Отзывы о других турах