Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 01 июля 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Лето 2014
Голосов 31 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Изумрудные берега!

Тур “Смарагдові береги” - для молодих та енергійних. Таких молодих душею та енергійних було у нашій групі 30 чоловік: туристи віком від 16 до 61 року з різних куточків нашої країни.

Супроводжуючою нашої групи була Олена Чістікова — врівноважена, завжди з позитивним настроєм та посмішкою, не зважаючи на ситуацію.

В турі було багато довгих переїздів, в тому числі нічних, пізні поселення в готелі. Румунські прикордонники протримали нас три години на кордоні. Тому ми заселились у готель пізно і екскурсія по Бухаресту була дуже короткою. Прибирання у готелях Кушадаси та на пляжі бажало кращого, але все це компенсувало лагідне сонечко та розкішне смарагдове море.

Обслуговувало тур дві пари водіїв: болгарські, які на жаль не реагували на прохання туристів помити вікна у автобусі, та українські — витримані, уважні до туристів, справжні професіонали.

Багато наших відпочиваючих побували у Ефесі, у Памуккалє, в Ізмірі, на пляжах Міллі-парку, в печері Зевса, оздоровились в термальних басейнах Давутлару, мали цікаві прогулянки на яхті до грецького острова Самос.

В регіоні Кушадаси м'який морський клімат, тінисті соснові гаї і дивовижної чистоти прозоре море.

У місті багато ресторанчиків, магазинів, дискотек, є два аквапарки. Було надзвичайно цікаво.

Після Кушадаси ми побували у Стамбулі, де відвідали визначні пам”ятки архітектури, східний базар. Готель та екскурсовод у Стамбулі були хорошими, але на жаль ми були обмежені у часі, так як напередодні пізно заселились в готель, і на нас очікувала зустріч з Несебром.

Прибули ми у готель Сонячного берегу пізно вночі і після смачного сніданку виїхали до міста-перлини Несебру. Після цікавої екскурсії побували на безкоштовній дегустації елітних болгарських вин. А далі було декілька годин вільного часу, який деякі туристи провели у крамничках та затишних кафе, а деякі насолоджувались морем.

Тур — цікавий. Але в тур потрібно взяти з собою оптимізм та хороший настрій. А море Егейське — казково гарне!

Номинации отзыва

3

Другие отзывы Valentina

Голосов 1
Голосов 3
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
20 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах