Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 28 июня 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Лето 2014
Голосов 0 «

Отзыв на тур Беззаботная Италия!

Тур "Безтурботна Італія"................. Я можу сказати не перебільшуючи, що це була просто казка. Не перевершену велич Будапешту нема навіть з чим порівнювати, особливо коли Ваш екскурсовод, Анатолій. З ним прогулянка по місту майже в дві години, проходить наче 15 хвилин, протягом яких ти смієшся, задумуєшся над історією і відкриваєш рота від неймовірної краси Дуная, Королівського Палацу та Соборів. Наступною країною була Італія. Про неї говорять всі і багато, але скажу чесно, Неаполь, мене не вразив, можу сказати більше він мене розчарував. Я подумала, що Італія нічим не здивує мене. Та я потрапила в такі чудові, казкові не повторні міста як Матера, Барі, Альберобелло. Потрапляючи туди ти потрапляєш в інше століття, де панує спокій, вузенькі вулички встелені бруківкою. В Барі варто поїхати ради Базиліки Миколи Чудотворця. Лише переступивши поріг Ви відчуваєте як ваше тіло і душа приходять в гармонію. Одним словом це треба бачити і відчувати самому. Рим.......... Ну тут все просто треба просто побувати. Куди не глянь або не піди всюди краса і велич, особливо якщо Ваш екскурсовод Ірина і звичайно Ватикан, його не можливо з чимось порівняти. Він унікальний і прекрасний. Раджу всім ніхто не пожалкую поїхавши в тур "Безтурботна Італія".

Особлива подяка нашому керівнику групи МАРИНІ ПРОГУН, яка робила все можливе і не можливе для того, щоб ми сповна отримали емоцій від подорожі, а також нашим водіям Тарасу та Івану з ними дорога була легкою та спокійною.

Номинации отзыва

0
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
27 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах