Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
5
фото
Поездка: 14 июля 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Лето 2014
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Полька Саксонии:Краків, Берлін, Дрезден, Прага!!!

Привіт всім з чудової групи рейсу 146! Вельми дякую нашій керівниці Марині Агаджановій та професійним водіям Сергію, та Ігорю.

2021 км не пройшли дарма! Хто не хоче довго читати, то я зробив відео всієї подорожі зі 2 хвилини https: //www. youtube. com/watch? v=hnWmnLUVZP8

Готелі, харчування, екскурсії, автобус - це просто клас. Ніде за такі гроші ви не побачите більше ніш з Аккорд Туром. Вранці сніданки безкоштовні, ви можете з'їсти, скільки зможете. Берлін вас порадує 10 сортами хліба, сиру, ковбасок на сніданок. Ми з жінкою спробували все, але мучались пів дня =)... ну шо поробиш... смачно ж.

ЛЬВІВ. Якщо ви знаєте це місто як свої 5 пальців, то вам сюди не треба =).

КРАКІВ. Там є кафе "У Бабці Малінки" прямо на початку вашої оглядової екскурсії. Так от на 2 помжна слона з'їсти. За 30 злотих (120 грн) по 2 страви та салат. P. S. ПИРОГИ - то звичайні вареники =), бо я реальний періг ждав, поки вони вичахали.

БЕРЛІН. Головне, що треба знати!!! Не кидайтесь на всі факультативні екскурсії... часу і так замало! В Германії ви будете в Pentahotel відтіля ходить транспорт. Сідайте на автобус Х10 до кінцевої, а потім на 100 (цей ходить виключно у центрі). Сходіть в Берліні в зоопарк - це найбільший "заклад для тварин" в Європі. Їх там можна гладити, ходити поміж птахів в спеціальних ангарах з 4-ма кліматичними зонами та багато такого цікавого, що я аж втомився від вражень.

ДРЕЗДЕН. Квиток в галерею дає вам право також піти до інших 2 музеїв: математичного та фарфорового БЕЗКОШТОВНО. Але майте на увазі, що все це працює до 6 вечера. Тому в 17.55 вас там вже не має бути, а то зачинять разом с речами =)... це не жарт. Німці дуже цінують свій час.

ВРОЦЛАВ. Це факультативна екскурсія. Якщо ви її не захочете, то буде просто фотопауза... тобто завезуть на 30 хвилин і все. А так, там можна пів дня гуляти.

ЯКЩО ВИНИКАЮТЬ ПРОБЛЕМИ з чим-завгодно, то йдіть до керівника групи, або до адміністраторів готелів. Вам все обмінаяють та зроблять. Бували проблеми, наприклад, води в номері одному не було. Так от якщо не сказати, то так і не буде =). А у нас поламане вікно було, то пішли і другий номер взяли.

Номинации отзыва

2
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
22 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах