Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 12 июля 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Лето 2014
Голосов 751 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Там, где солнце! Там, где праздник!

Будьмо об'єктивні - більшість моїх знайомих не мають можливості їздити містами та країнами протягом тривалого часу. Більше того, тривала активна автобусна подорож не всім підходить, бо у багатьох робота, у деяких вже сім’я. Кажу відверто за себе: цей тур відкрив мені багато нових крахн, міст, вулиць, провулків... Я нетерпляче ставила одну за одною галочки типу "була в Барселоні", "відвідала Париж", "торкнулась мистецтва Сальвадора Далі", "помолилась за своє щастя на горі Монсеррат".. та що там! - я засмагала на пляжі в Барсі та ще як бонус відчула ніжність Тиренського моря на узбережжі Монте-Карло!!!! Усе це довго буде гріти мою душу приємними спогадами.

Звичайно, можна підготувати такий trip самостійно, але чесно якби не наша керівник Юля Вінтонів і чудові веселі люди в автобусі, то це було б не так цікаво і не так захоплююче. Ці, здавалося б, випадкові сусіди по автобусу привнесли в мій відпочинок захват, екстрим, цікавість, захоплення і ще цілу низку відчуттів які неможливо описати в словах. хочеться це виразити в танці, може, фламенко... хочеться намалювати картину, може, як Далі... хочеться, зробити відкриття, може, як Жак Ів Кусто... саме так! бо після такого туру ти просто переповнений натхненням. Наша керівник Юля це знахідка Аккорду. Вона мила і привітна, завжли розуміла наші забаганки, йшла назустріч, творчо знайомила нас з новими країнами, інтригувала. І в цьому її неймовірно великий +.

"Плюси" автобусних турів: головний козир, як ви вже зрозуміли - автобусні тури Європою недорогі й доступні широкому колу мандрівників. Можливість побачити багато, і як то кажуть, «в одному коктейлі».

Для мене ця поїздка була вперше. Тому деякі аспекти такого виду відпочинку мені були новинкою. Але в нашому автобусі виявились бувалі туристи, які з радістю поділились своїми враженнями і приходили на допомогу в тих чи інших ситуаціях. Наша керівник Юля, ще та штучка. Встигала допомагати кожному і в усьому. Це було вкрай приємно. Не дивлячись на маленькі негаразди з перевізником та не дуже привітних Дядьків – водіїв, атмосфера в автобусі статично залишалась привітною. Загалом поїздка вдалася на всі 200! ба ні, навіть на 300 %!! хоча що я кажу, здається, я досі там. я б навіть валізу не розпаковувала, а гайнула далі в подорож.

Також варто відзначити хорошу екскурсійну програму: нам розказували що, коли, де й ким було побудовано тощо. Але варто зауважити, що даний тур потребує дещо вдосконалення. Як на мене, туди варто додати декілька днів, бо темп нашого переміщення був ой який швидкий! А так в цілому, мої враження це ПРоСТО Бомба!!!

Ще однією перевагою нашої поїздки є можливість побачити цілих СІМ!!! країн, і чесно кажучи в більшість з них я б знову і знову поверталася. Не обійшлося і без жалю. бо не хотілося залишати Будапешт ще до заходу тамтешнього привітного сонечка. Часу не вистачало, тому замість смачного гуляшу, перекушуєш на ходу бутербродом, купленим ще у Львові. А Париж!

Навіть якщо бути в Парижі два дні. Тут стільки спокус, що не вистачить і тижня, щоб встигнути насолодитися загадковою усмішкою Джоконди в Луврі і побродити посеред полотен Ван Гога і Моне в музеї Д “Орсе, кинути монетку вниз, з Ейфелевої вежі і здивуватися чудовою панорамою з висоти оглядового майданчика Нотр-Дам. Але час летить непомітно, і, їдучи, даєш собі обіцянку повернутися, щоб додивитися, доїсти, насолодитися тим, що прогавив. А і до речі, якщо читаючи це ви вже непомітно для себе пакуєте валізу, то вам зі мною явно до однієї туристичної компанії.

Коротше розписалася я тут. Пора підсумовувати: хочеш побачити світ багато країн і одразу - тобі сюди, хочеш знайти нових друзів і познайомитись з цікавими людьми - тобі з Акордом по дорозі … Зваж всі за і проти, підготуйся заздалегідь і всі дрібязкові неприємності та незручності перекриються захоплюючими враженнями від поїздки…

Десять днів, які змінили моє життя! Безмежне захоплення світом і в додачу до того море нових друзів по всій країні. Можливо саме для цього і варто працювати весь рік щоб отак от відпочивати!!! Спасибі своєму туристичному агенству і дякую Акорду!!

Номинации отзыва

6
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
24 июня 2019
Реклама
Отзывы о других турах