Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 22 июля 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Лето 2014
Голосов 1006 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Желанное наслаждение...

Нещодавно повернулися з поїздки "Омріяна насолода" 22 липня 2014 р. Поїздка залишила по собі тільки приємні враження.

Велике дякую керівнику групи Олені Дірич. Привітна, доброзичлива, знає свою справу. Щоранку приходила до нас на рецепцію (хоч і жила в іншому готелі) запитувала чи все гаразд.

Проживали ми в готелі "Торо Негро". Номер чистий, з усім необхідним. Холодильник, кондиціонер, сейф на рецепції - все без додаткової оплати. З балкону відкривався вид на море. Сніданки з достатнім вибором страв, смачно, але кожного ранку одне й те саме:) Дуже привітний офіціант, ретельно змінював пусті підноси на повні. Так що вибір страв що о восьмій, що о дев"ятій годині був однаковим. Басейну в готелі не було, але можна було безкоштовно відвідувати басейн в сусідньому готелі "Детеліна".

До моря близько, 10-15 хвилин.

Район "Чайка", в якому розташований готель, як я зрозуміла - це ще не Золоті піски. До них приблизно пів години ходьби, або 5 хв. автобусом. В Золотих пісках все набагато масштабніше, більше розваг, дорожчі ціни, а в "Чайці" - спокійно, невеличкі готельчики, пляж, море, затишні кафешки з помірними цінами.

Не можу залишити поза увагою екскурсію у Стамбул. Їхали комфортабельним автобусом. Екскурсовод, що проводив оглядову екскурсію по Стамбулу мав неабияке почуття гумору, цікаво розказував і безперестанку жартував. Загалом сподобалося.

Ще раз велике дякую! Тур сподобався. Відпочинок вдався. Болгарія подарувала теплі і приємні враження. Хочеться повернутися туди ще раз.

Номинации отзыва

1
Реклама
Отзывы о других турах