Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 14 июля 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Лето 2014
Голосов 0 «

Отзыв на тур Музыка прибоя

Рейс №114.

Повністю задоволена, і туром, і відпочинком в цілому! Програма цікава і в міру насичена, приємні водії і професійний гід, який, до речі, підібрав дуже вдалі фільми в дорогу.

Хочу відзначити неймовірно комфортні транзитні готелі з смачнючими сніданками, а містечко Сегед в Угорщині просто підкорило своєю затишністю. Хоча в нас там і не було передбачено екскурсій, бо приїхали ми туди пізно ввечері, але ми вирішили не втрачати шансу і познайомитися з ним. І не пошкодували потім, адже це справді дуже гарне і комфортне містечко. Ще одне екскурсійне місто - Тімішоара в Румунії, воно хоч і було на реконструкції в той час, коли ми там були, але це зовсім не зіпсувало його красу.

Був правда один неприємний момент з поломкою автобуса, але керівник групи професійно вийшов із ситуації, і ми чекали на інший менше, ніж півтори години. Це справді непередбачувана ситуація і від неї ніхто не застрахований, тому варто поставитися до цього з розумінням.

Готель в Нео Порі, хоч і був дещо гіршим, ніж транзитні, але його комфорту було цілком достатньо для відпочинку на морі, коли люди дуже мало часу проводять в номерах. Тому ним я теж задоволена.

ДУже сподобались самі греки - надзвичайно привітні і гостинні люди, до яких хочеться повертатися знову і знову)) Насправді, Греція зі своїм Олімпом, Метеорами, Скіафосом і Афінами - просто неймовірна країна!

Номинации отзыва

0
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
17 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах