Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 25 июля 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Лето 2014
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Любовь и голуби… Дрезден, Париж, Франкфурт и Прага!!!

Доброго всім вечора)

01.08.14 приїхала з подорожі (номер нашого рейсу 119 «Любовь и голуби»). емоцій надзвичайно багато, тому із задоволенням поділюсь ними з усіма)

Отже, моє підкорення Європи розпочалось із Польщі, а саме із дегустування польської кухні. Замовили їхні національні страви - журик і бігос. коли наш керівник групи попереджав про розміри порцій не надто звернули на це увагу, але коли нам принесли наше замовлення - була просто в шоці! таких величеееезних порцій ніколи не бачила. (навіть моя бабця менші готує)). Все було дуже смачно, проте до кінця ми так і не змогли доїсти. довелось забирати з собою.) на ночівлю ми залишились в готелі Willa Park. Щодо готелю, то умови не зовсім ідеальні, але сніданок був доволі таки поживний)

Вранці після сніданку ми одразу вирушили в дорогу - наступним пунктом на карті був Берлін, який я надзвичайно хотіла відвідати. Ні на секунду не пошкодувала, що приїхала в це місто! Абсолютно все мені сподобалось - починаючи з оглядової екскурсії і відвідин музею Пергамон із його надзвичайно цінними експонатами (Ворота Іштар, Мшатта, Пергамський вівтар) і завершуючи дегустуванням кухні (коронні німецькі bratwurst ну і, звичайно ж, пиво. куди без нього) та прогулянкою вечірнім Берліном.

Після чудового дня нас очікувала доволі непроста ніч - нічний переїзд далеко не для слабаків. Чесно кажучи, було досить важко, але це єдина трудність, з якою ми зустрілись протягом усієї подорожі. А коли зранку прибули в Париж, настрій у всіх одразу ж піднявся)

Щодо Парижа, то, думаю, його не треба довго представляти. Місто закоханих зі своєю прекрасною архітектурою, в якій поєднуються представники різних епох та жанрів, хоч і зустріло нас дощем, та все ж змогло нас приємно здивувати. (Екскурсоводу Іван Івановичу – респект. Просто майстер своєї справи!)

Жили ми в Парижі 2 дні, тому змогли роздивитись його дещо краще, ніж інші міста, хоча і цього часу всім виявилось замало. Паризький готель Appart city виявився найкращим. Окрім телевізора, шафи і фена у кожному номері був присутній кондиціонер і кухня (+ холодильник, мікрохвильова, посудомийка, а мені ще й пощастило з кавоваркою). тому проживанням тут дуже задоволена)

Із величезним задоволенням відвідала Лувр і Версаль. Просто навіть не могла уявити собі усю їхню красу, але побаченим була приємно здивована). Париж справді казкове місто, тому було дуже важко його покидати.

Попереду на нас чекав Люксембург. Якщо чесно, не очікувала побачити там щось надзвичайне, але як тільки ми приїхали в це місто повністю змінила свою думку. Архітектура просто надзвичайна + місто дуже охайне, спокійне. Відчула себе як вдома)

І знову нічний переїзд. тепер уже в Прагу. Прибули ми туди завчасно. Екскурсію нам проводила колоритна жіночка в капелюшку і окулярах - досить цікавий персонаж.) Архітектура Праги теж надзвичайна.! Нам вдалось роздивитись це місто не лише на суші, але й з кораблика, на якому ми курсували по Влатві. Запам»ятався також екскурсовод –привид. Чудова ідея для проведення екскурсії))

Ввечері ми вже були в польському готелі Orbis Magura, звідки вранці ми вирушили підкоряти останній пункт нашого маршруту – Краків, який нам вдалось відвідати завдяки старанням керівника нашої групи, оскільки Краків в програму не входив. Після рейду цим містом ми уже відправились додому, і як і було нам обіцяно, близько 23.00 ми вже прибули на «Термінал-А».

Писати можна надзвичайно багато. Але головне, що хотіла б сказати – я справді дуже задоволена своєю подорожжю.

Хотіла б відмітити наших водіїв – Михайла та Миколу. Вони не лише професіонали своєї справи, але й дуже хороші люди – завжди допомагали із багажем, подавали руку при виході з автобуса + відмінне почуття гумору))

Звичайно, величеееееезне спасибі керівнику нашої групи – Володимиру Жайло. Він просто молодець) свою роботу виконав бездоганно. Робив усе, щоб кожен із нас залишився задоволеним. Музика і фільми завжди були підібрані в тему, надавав інформацію про кожну країну та кожне місто, яке ми відвідували, особливо пізнавальними були описи національної кухні. Старався, і йому справді вдалося зробити нашу поїздку просто незабутньою) Дякую!

Вельми вдячна «Аккорд – тур» за мій прекрасний відпочинок. Це була моя перша поїздка з вами, але я впевнена, що далеко не остання.)

P. S. порада для тих, хто ще вагається щодо того чи їхати - не сумнівайтесь ні на секунду, збирайте речі і вирушайте в подорож.! повірте, ті емоції які ви відчуєте, те що побачите на власні очі зачарує вас назавжди, змусить ваше серце битись частіше кожного разу, коли ви будете згадувати про місця в яких побували!)

Номинации отзыва

3
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
16 июня 2019
Реклама
Отзывы о других турах