Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
4
фото
Поездка: 27 июля 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Лето 2014
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур В заманчивом Париже + Мюнхен, Дрезден и Диснейленд!!!

Доброго дня всім!

Хочу залишили відгук про тур "В привабливому Парижі"

Насамперед, рекомендую даний тур для тих, хто хоче багато побачити, отримати багато емоцій за хорошу ціну та невелику кількість днів!

Так, втомилась, але це було того варте - емоції та враження залишились-втома минула, як і обіцяв наш чудовой супроводжуючий Анатолій Шитьєв, якому велика дяка та повага! Чудовий супровід!

Отже, Берлін-хороший екскурсовод Наталія, здається звали її, все гарно розповіла, пояснила, був час і насолодитись памятками архітектури, і самим містом, і пофоткатись теж:) Вільного часу більше, ніж достатньо:)) встигли все і перед нічний переїздом були такі замучені, що я прокинулась вже коли ми підїжджали до Парижу;)

Париж-це неймовірне місто, чудове, з багатою історією та культурою! Я просто в захваті від цього міста! Воно не тільки приваблює, але й вражає! Супер! Щодо екскурсій та екскурсовода Олени, то тут є запитання, і не тільки від мене, але й від багатьох людей з нашої групи. Ми просто бігали за нею, нічого не встигали ні побачити, ні почути, про фотографії я вже мовчу. Але так, як ця оглядова екскурсія тривала недовго, то після неї у вільний час ми могли повністю насолоджувались красотою міста Париж! Я просто закохалась у Париж, він прекрасний! Нотр-дам-де Парі, Ейфелева вежа, Тріумфальна арка, Оперний театр, Будинок інвалідів-все це треба бачити обовязково!

Лувр-це теж щось неймовірно-величне, екскурсовод Ліліт за короткий час, нам це вдало та гарно розповіла! Їй велике дякую та респект!

Другий нічний переїзд теж минув легко й непомітно через емоції та враження:)

Дрезден після Парижа та Берліна здавався спокійний тихим та водночас багатим історією та величний місто, і це нам чудово передам екскурсовод, імя якого я, на жаль на свій сором, забула. Часу в Дрездені було багато і ціни, порівняно з Берліном на Парижем дешевші значно, тому ми встигли і пошопінгувати:))))

Приїхали в готель близько опівночі. Щодо трьох готелів, де ми зупинялись, то ніяких претензій немає, лише хороші відгуки, ситні сніданки та приємний персонал.

Краків був швидкий та насиченим, так як ми ввечері вже мали бути у Львові, але це місто також прекрасне, обовязково відвідаю його ще раз!

Що ще хотіла зазначити-це те, що у Берліні та Парижі роздали карти, орієнтуватись у містах було дуже легко, також туроператом потурбувався про туристів і всі ми мали розмовники французький, німецький та польський:)

Водіям подяка, все вчасно, швидко та безпечно, в автобусі постійно було чисто.

Підбір фільмів та музики-відмінний!

Словом, вперше скористалась послугами "Аккорд-тур" і залишилась не тільки мега задоволена, а й буду рекомендувати своїм знайомим цього туроператора! Молодці! Так тримати.

Єдине побажання-більше української мови! а то ми українці, компанія українська, а російська мова переважає, на жаль: (

Щасти вам! Всього доброго! і до наступних зустрічей!:)

Номинации отзыва

3

Другие отзывы Lili

Календарь 14.06.2015 - отзыв на тур Лучшие минуты в Италии!
Голосов 0
Реклама
Отзывы о других турах