Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
3
фото
Поездка: 24 мая 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Лето 2014
Голосов 30 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур «Карпатский тандем» …или отпуск для активных

Кажуть, в одну річку два рази увійти не можливо. А от поїхати в один й той самий тур - можна спробувати. Тому, втомившись від міської буденності та метушні, наприкінці весни я вирішив поїхати відпочити в Карпати. І знову обрав чудовий тур "Карпатський тандем", тому що він найкращий і найдовший по Україні, проходить наймальовничішими місцями, які рідко відвідують звичайні туристи. Також величезним плюсом цього туру є рафтинг - надзвичайна пригода, після якої всі залишаються у захваті.

Наша група цього року відкривала сезон. На моє здивування, з загальної кількості дванадцять туристів, таких, що відвідували тур вже вдруге, виявилось п'ять. Це показує, що тур залишає лише позитивні враження й бажання нових пригод.

І на цей раз всі туристи залишилися задоволеними. Хоча погода у нас часто змінювалася - то сонце, то злива, то мжичка - однак всі наші екскурсії та факультативи відбулися. Достатній рівень води на Чорному Черемоші подарував нам неперевершені емоції під час рафтингу. Цікавими виявилися майстер класи з ліжникарства та виготовлення кераміки. Бажаючі змогли придбати собі сувеніри на згадку.

Окремо, слід відзначити нашого чудового водія, пана Володю. Він майстерно провіз нас по всьому маршруту, незважаючи на стан доріг. Автобус на нашу групу був трохи завеликий, зате кожному було по два місця. Можливо, для більшої мобільності в майбутньому для невеликих груп варто було б використовувати мікроавтобуси.

Ну і як не подякувати гіду пану Сергію Копанському за його чудову роботу. З моменту зустрічі на Терміналі А і аж до останнього дня, ми постійно відчували його опіку. На кожне запитання він мав чітку та ясну відповідь. Та невелика кількість проблем, що виникали у туристів, оперативно вирішувалися. Також він зумів швидко організувати альтернативну екскурсію на іншу полонину, коли виявилось, що у місцевого газди зламався транспорт, який мав відвезти нас. А розповіді пана Сергія про карпатський край можна слухати нескінченно.

Майбутнім туристам цього туру можна порадити мати при собі декілька комплектів одягу та взуття, так як погода дуже мінлива і треба мати сухе в запасі. Буде доречна і електрична сушарка для взуття.

Обирайте цей тур, і Ви не пожалкуєте!

Номинации отзыва

3

Другие отзывы Роман

Голосов 1
Календарь 18.12.2012 - отзыв на тур Неделька снежного драйва
Голосов 1
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
20 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах