Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
7
фото
Поездка: 20 июля 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Лето 2014
Голосов 3 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Пикничок в Амстердаме 2 дня в Амстердаме + Прага 

Привіт всім учасникам рейсу №613 (20.07. - 26.07.2014р.) туру "Пікнік в Нідерландах". Хоча пройшов вже деякий час після повернення з туру, все ж таки вирішила написати свій відгук про цю поїздку.

Перш за все хочу подякувати турфірмі "Мер-Ка-Ба" (Вінниця), менеджеру Вікторії Щербань - ви як завжди найкращі!

Обравши цей тур, неочікувала від нього чогось незвичайного, але помилялась. (Планувала поїхати до Барселони). Побачивши на Терміналі-А наш автобус, водіїв, завжди усміхнених та таких добрих, нашого супроводжуючого Василя Зровко зрозуміла що все має вдатися і воно саме так було. Василь давав вичерпну інформацію про країни та міста, в яких ми маємо побувати, розповів про всі організаційні моменти туру, давав багато потрібної інформації. З таким супроводжуючим мандрувати одне задоволення.

В перший день відвідали польський Вроцлав, хоча його небуло в інфолисті. Вроцлав мені дуже сподобався, таке миле, тихе місце з його смішними гномиками. Берлін. Хоча кажуть, що він такий сірий, буденний, мені особисто дуже сподобався, повернуся до нього ще раз обов'язково. Зареєструвавшись на сайті, побувала на куполі Рейхстагу, досить цікаво і гарний краєвид на місто. Відвідала вечірню екскурсію "Очарованный Берлин", дуже сподобалася гід, як розповідала і що показала. Було достатньо вільного часу, яким я скористалася, побродивши по вуличкам, пошопінгувала, трохи заблукавши. Нічний переїзд перенесла легко, дуже втомилася + сама сиділа на двох сидіннях (з цим мені щастить уже 3 раз, з Аккордом це в мене вже 5 тур). Амстердам - неочікувано круте місто! Як же ж в ньому класно. Ці велосипедисти, канали, невеличкі будівлі мене дуже зачарували. Побувала на екскурсії "Тиха Голландія" всім рекомендую з'їздити, сподобалося в цій екскурсії все, і кломпи, і сир, і оселедесь з пивом, і Північне море. Готель дуже класний, хоча далеко від центру міста. У вільні дні відвідала музей Мадам Тюссо - сподобались експонати й черга після обіду була невелика. Ну і звичайно шоппінг, без нього ну я не можу, якраз були знижки. Прага. Побувавши вже два рази там й після Амстердаму не відчуваєш чогось незвичного в ньому. Але коли побродивши вуличками, відвідавши Собор Святого Віта, посидівши в кафешці, здається, що в цьому місті таки щось є, щось загадкове. Під кінець подорожі вже жалкуеш, що було так мало часу.

Наша група була пунктуальною, неконфліктною, що додало нашій подорожі ще більше яскравих вражень. Дуже приємно було провести час з ними. Владику, дівчатам з Тернополя, сусідці Ользі, сусідам з гальорки автобусу великий привіт. Було весело!

Приємних подорожей з Аккорд-туром.

Номинации отзыва

2

Другие отзывы elena

Голосов 5
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
23 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах