Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
2
фото
Поездка: 06 августа 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Лето 2014
Голосов 78 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Моя мечта: Берлин, Прага, Краков!!!

Сім’єю побували в цьому чудовому турі. Хочемо виразити велику подяку Аккорд-туру, керiвнику групи Михайлу Задворному, водiям рейсу №646 Ігору та Богдану за чудову організацію та професiйне супроводження туру «Королiвський Експрес» 06-11.08.14! Завдяки їх професійній роботі та людяності, ми не відчували ніяких неподобств у турі. Також хочемо відзначити працівників туристичного агентства Наталії Терехової у нашому місті.

Що стосується самого туру, то він пройшов на "Ура! " В усіх трьох містах (Краков, Дрезден, Прага) після оглядових екскурсій було дуже багато вільного часу. Ми використовували цей час на самостійне ознайомлення з місцевістю. З факультативних екскурсій відвідали Саксонську Швейцарію. Чарівні краєвиди! Виникло лише одне питання/побажання: в ціну екскурсії повинно входити відвідування невеликої ділянки тропи по скелях. Вийшло, щоб додатково оглянути якихось 50-100 метрів, треба було сплатити ще кілька євро. Вважаємо, що ціна 38 євро повинна включати цю дрібницю.

Гід Герольд (Дрезден и Саксонська Швейцарія) - Екскурсовод з великої букви! :)

В Празі, після оглядової екскурсії, самостійно відвідали Градчани. Попоходили так, що вечірня прогулянка на теплоході по Влтаві, була як знахідка!

Номинации отзыва

0
Реклама
Отзывы о других турах