Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 26 июля 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Лето 2014
Голосов 32 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Нежный поцелуйчик Хорватии!!!

Пройшло вже два тижні як я повернулась додому, а відчуття, що я й досі ще ніби там, в моїй красивій і близькій Хорватії. Прекрасно організований та вдало продуманий тур, часу вдосталь для всього, встигаєш повалятися на пляжі, накупатися і побачити прекрасну країну. Раджу поїхати на факультативні екскурсії, вони дають можливість побачити Хорватію різною, познайомитися з її історією, традиціями та людьми, адже Хорватія це не лише море. Ми побували в неймовірно красивих місцях. Затишні містечка, Задар, Шибеник, Спліт, в яких зявляється відчуття, що ти доторкаєшся до тисячолітньої історії, водоспади, дивлячись на які розумієш, що людина ніколи не змогла б таке створити, морська Хорватія (екскурсія на Корнати точно сподобається усім). Не вперше в Хорватії, але зараз побачила її іншою. Тур залишив найкращі враження, дякую усім!

Окрема подяка керівнику групи, Андрію Баландюху, за позитив, витримку та турботу про туристів. Було дуже весело подорожувати з ним, завдяки вдалій підбірці музики та фільмів час проведений в автобусі проходив непомітно. Андрій прекрасний організатор та цікавий співрозмовник, завжди готовий допомогти. Він зумів організувати групу так, що ніхто не спізнювався, ми всюди приїжджали вчасно і все побачили, а його розповіді про країни та місця, які ми проїжджали були дуже цікавими та корисними. Наступного разу, хотілось би поїхати саме з ним.

Також дякую водіям за їх роботу та комфортний переїзд. Хороші хлопці, завжди привітні та ввічливі, готові допомогти з багажем і не тільки.

Відпустка пройшла чудово. Дякую Аккорду за море позитивних емоцій!!!

Номинации отзыва

3
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
26 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах