Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 10 августа 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Лето 2014
Голосов 0 «

Отзыв на тур I ♥ Switzerland!

Нещодавно приїхали з туру. Дуже вражені красою незабутніх пейзажів, величчю архітектурних та історичних пам'яток, поєднанням природних багатств та раціональним їх використанням. Поїздка в цілому дуже напружена, але позитивні враження перемагають над негативом (нічні переїзди, готелі хотілось би кращі, та персонал "Аккорду" не на належному рівні).

Особливо хочу відмітити керівника групи - Тараса Легенького. За 10 років турпоїздок в автобусах перший раз трапився нам такий інфантильний керівник. Склалося враження, що він опікується тільки своєю особистістю. Група туристів для нього - це просто робота, за яку платять. Безініціативний, не має організаторських здібностей, професіоналізм його не відповідає вимогам. За всі переїзди туристам нічого не залишалося, як спати в автобусі або слухати набридливу попсу. Обмаль інформації про оточуючі країни та міста. Все почуте - це завдяки талановитим та професійним екскурсоводам з великої літери - Валерії (Швейцарія) та Яні (Відень). Інакше про повноту інформації годі було й мріяти.

Один епізод із поїздки. Після нічого переїзду до Зальцбургу ще напівсонних туристів будить голос Тараса: "Всі виходимо з автобуса на екскурсію". Ніякої санітарної зупинки перед цим зроблено не було, більше того не було навіть оголошено, що ми покидаємо автобус на 9 годин. Про це ми дізналися вже від зальцбурзького екскурсовода, туристи не взяли з собою навіть найбільш необхідне - воду.

Ще один нюанс. У Львові при посадці в автобус була штучно змінена нумерація сидінь і номери були на підголовниках. Перші 4 місця повністю були зайняті персоналом, в результаті всі місця зсунулись на 1 ряд назад і ми опинилися перед самим виходом. Це було зовсім неочікувано, оскільки перед бронюванням по телефону менеджер "Аккорду" нас запевнив, що місця в нас не навпроти виходу. Погодьтеся, за 6 днів поїздки автобус перетворюється на твій дім, і постійно сидіти перед виходом не дуже зручно.

Окрім цього, періодично під час поїздки на нас капав з кондиціонеру конденсат з невідомих причин. Водії намагалися щось полагодити, але так і не вдалося. Тільки починаєш засинати, і на тебе одразу капає вода.

Підсумовуючи все сказане, хочу, щоб керівництво "Аккорду" попрацювало над цими недоліками та ліквідувало їх. А то виходить, що замість роботи над недоліками, керівництво вносить зауваження в "Договір на туристичне обслуговування", який все більше перетворюється на трактат.

Номинации отзыва

0
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
21 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах