Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 19 августа 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Лето 2014
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Свежесть родников Закарпатья

тур 19.08.14 - 24.08.14, рейс 113.

Подорожую з "Аккорд-туром" не вперше. Поїхати по Закарпаттю хотілось давно.

Цей тур - шість днів казки.

Екскурсія по Мукачево з екскурсоводом Юрієм була познавальною і веселою. Подорож до руїн Хустського замку - провірка на витривалість і коли ми дійшли, то побачили на горі наш прапор і звідти відкривався прекрасний краєвид Хуста і околиць. Самою прекрасною була прогулянка під дощем буковими лісами, ми дійшли і були горді за нас, дощ не зіпсував нам настрій, а навіть навпаки, ми були мокрі але щасливі. Озеро Синевір, водоспад Шипіт, водоспад Кам"янка - краса, краще поїхати і подивитись. Це вражає.

Проживання в дерев"них будиночках сподобався всім, кругом гори чисте повітря.

Особлива подяка - Юрію Мартинюку, він отримує задоволення від своєї роботи, він все організовував, веселив нас, підтримував, допомогав, одне слово - професіонал, захотілось поїхати ще раз у його групі.

Побачене надовго залишиться в пам"яті. Після туру захотілось більше мандрувати Україною, дуже жалко, що вибір таких турів обмежений. Подорожувати хотілось би 8-10 днів. Група складалась із харків"ян, дніпропетровців, вінничан, киян, одеситів, львів"ян. В цей складний для держави час ми всі були разом. В День Незалежності всі разом співали гімн України в "Терміналі-А", екскурсія по Львову в цей день була дивовижна. Побувати в День Незалежності у Львові "дорогого стоит".

УКРАІНА - САМА КРАСИВА КРАІНА!!!!

Номинации отзыва

2
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
21 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах