Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
2
фото
Поездка: 06 июля 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Лето 2014
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Пикничок в Амстердаме 2 дня в Амстердаме + Прага

Рейс № 466 був чудовим!

Після подорожі залишилися лише приємні спогади, хоч минуло вже 2 місяці.

Все було добре організовано, дякую групі за те що ніхто не запізнювався. Також велике дякую керівнику групи - Михайлу Дюбі, який вміло вирішував усі питання, толерантно спілкувався з усіма подорожуючими. Водії теж були хорошими, охоче зі всіма спілкувалися, жартували, та допомагали з валізами; автобус був чистим та акуратним.

Не задумуючись користуватимусь послугами цієї компанії і надалі. =)) Надіюсь на активні системи знижок.

Серед усіх екскурсій їздили в Гаагу і Делфт, було справді цікаво, не зважаючи на дощову погоду. Також багато прогулянок та відвідин цікавих місць планували і власноруч вдома........ в інтернеті багато корисної інформації, також у всіх містах є інформаційні центри для туристів, де нам охоче допомагали.

Ми з друзями багато гуляли самі, це цілком безпечно, у всіх містах гід давав нам карти і на вулицях є вказівники. В Берліні ми, попередньо зареєструвавшись в інтернеті, відвідали будівлю рейхстагу, піднімалися на дах, там справді гарно, вхід безкоштовний, що теж важливо.)) Також за 13 євро піднімалися на телевишку - де на висоті 203 м відкрився панорамний краєвид міста. Тільки от 1 дня для того аби справді пізнати Берлін для мене виявилося мало.

Наступним був Амстердам - місто яке назавжди залишиться у моїй памяті. Незважаючи на легалізацію легких наркотиків, вулицю червоних ліхтарів, місто також є і культурною столицею зі значною кількістю музеїв, парків. На вулицях Амстердаму достатньо чисто, немає бездомних, населення дуже привітне. Це надзвичайно цікаве місто, за ці три дні ми багато всього побачили, встигли і на окраїни зїздити, за нагоди у майбутньому охоче відвідаю знову. У вільний час відвідали Nemo Science Center - вартість 7,50 з знижкою за студентським квитком, повна вартість більша. Це справжній рай для дітей, але дорослим теж достатньо цікаво, тільки потрібно слідкувати за часом, а то і весь день так потратити можна. Також там є багато екскурсійних корабликів, ми теж один обрали, побачити місто з каналів дуже цікаво, прогулянка тривала годину. Купивши необмежений денний проїзний на міський та заміський транспорт за 13 євро, ми зїздили в музей під відкритим небом Заансе Сханс, вхід безкоштовний, всім раджу зїздити. Старі але діючі мельниці, смачні вафлі, милі будиночки.

Також позитивний момент для усіх дівчат та жінок - це великі розпродажі, які проходили в липні, привабливі вітрини магазинів з надписами 50% 70% sale так і заманюють, ціни справді доступні.

Всім раджу відвідати цей тур, нові знайомства та хороші враження гарантовані)

Номинации отзыва

3
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
17 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах