Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 13 августа 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Лето 2014
Голосов 62 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Самое короткое путешествие Уикенд в Словакию и Чехию

Нещодавно повернулися з туру «Коротка подорож. Вікенд». Програма туру надзвичайно насичена, фактично за три повні дні ви маєте змогу відвідати чотири країни. Протягом подорожі ми мали швидкі оглядові екскурсії у кожному місті, які були досить інформативними, і в той же час, не надто перевантажені безліччю дат та фактів, потім був деякий вільний час, якого, навіть за такої щільної програми, завдяки організаційним здібностям керівника нашої групи Тараса Загородного, вистачало для короткого самостійного огляду міста та для придбання сувенірів. Наш керівник під час туру турбувався про нас та намагався кожному приділити увагу, малював карти і детально пояснював, як дістатися місця збору, завдяки чому ніхто не загубився, а також давав слушні поради щодо характерних сувенірів та кухні кожної країни, за що йому окрема подяка. Протягом туру ми мали ночівлю у Братиславі, готель «Шопен», умови проживання у якому були на висоті, та у Празі, готель «Арістон», який дещо поступається попередньому, але в цілому теж є непоганим. Даний тур буде цікавий для тих, хто прагне побачити багато за короткий час, якщо ви плануєте детально вивчати якесь місто, то, мабуть, краще обрати інший. Окремо хотілося б відзначити факультативну поїздку в Дрезден, раджу обирати, ви не пожалкуєте, навіть під проливним дощем це місто чарівне!

Отже, за дану подорож, за неймовірні враження та чудовий настрій дякую «Аккорд-туру», нашому керівникові Тарасу Загородному, а також водіям рейсу 191 Андрієві та Зенику за комфортну поїздку автобусом протягом всього туру.

Номинации отзыва

0
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
21 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах