Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
1
фото
Поездка: 20 июля 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Лето 2014
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Лучшие подружки Чешского королевства Прага, Дрезден, Карловы Вары + Краков

Моя поїздка була організована через агенцію "Гош тур", в Одесі. Менеджер мені порадила саме цей тур, бо тут багато уваги приділяється саме Празі, так само вона порекомендувала не брати додаткові екскурсії, а гуляти, бо Прага - невичерпна. І я їй дуже вдячна. Краків та Прага стали першими містами, які я відвідала за кордоном, враження незабутні! Але я хочу розповісти саме про організацію туру.

Дуже позитивне враження від ведучої туру - Марини Чепурної, дівчина дуже відповідально ставиться до роботи, роздає матеріали, розповідає свої враження і цікаві подробиці про місця, до яких ми їхали.

Автобус зручний, але кондиціонер на останніх місцях майже не працює, я сиділа посередині і мерзла, а на кілька сидінь назад нічим було дихати.

Готелі паршивенькі, у Кракові ("Феро-Експрес") ще сяк так, а Празький "Глобус" - просто жах. Ні ремонту, ні належної чистоти, ні безкоштовного вай-фаю, ні вибору у сніданках, - нічого немає. У Бєльско-Бяла "Орбіс Магура"теж готель на 3 з мінусом.

Ні до Дрездену, ні до Карлових Вар я не їздила, повністю присвятивши час Празі і обходивши багато гарних місць.

З собою був мінімум одягу, взуття має бути зручним, ходити по бруківці. Також праска, фен, кип*ятильник і чашка (ввечері випити чаю, хоча можна і в готелі в барі, але дорого), парасолька (ми таки потрапили в дощ) і планшет, у Празі навіть по карті нелегко зорієнтуватися, а GPS - велика річ.

Дехто везе продукти - не дуже гарна ідея. Ну, можна сушки, горіхи, що не пахне і переносить температуру без холодильника, решту можна недорого купити на місці, не розумію, коли надриваються ковбасами, сиром, маслом і хлібом, кіпленими в Україні. Невелике задоволення їсти несвіже.

Брала з собою 200 євро, їхала одна, вистачило і на метро, і на кафе, і на сувеніри.

Якби поліпшити якість вибраних оператором готелів - було б просто чудово. А так - непогано.

Номинации отзыва

0
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
23 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах