Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 26 августа 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Осень 2014
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Лучшие минуты в Италии!

Кілька днів тому повернувся із туру і хочу поділитись своїми враженнями.

Передусім, зазначу що тур сподобався і позитивних вражень у сумі залишилось набагато більше. Але спочатку кілька побажань щодо покращення програми туру:

1. Візит до Егеру справив не дуже приємне враження у перший день туру. Цілковито рекламна програма із продажу вина та продуктів виноробства - зовсім не те, що очікувалось після виснажливого переїзду і перетину кордону, особливо для людей, що не вживають алкоголю (у нас за столиком із шістьох троє не пили, усі дорослі. За іншими столиками, з уражуванням дітей, таких було не менше). Із задоволенням провів би дві-три зайвих години у вечірньому Будапешті замість реклами вина і досить специфічного на смак гуляшу.

2. Будапешт - красиве, хоча і специфічне місто. Цікава оглядова екскурсія, на яку хотілось би трохи більше часу. У Сентендре особисто не був, та на думку інших туристів ця екскурсія теж тяжіє до "рекламних" - часу у сувенірних магазинах із демонстрацією асортименту було витрачено забагато. Від екскурсії на гору Янош враження захоплюючі, це дійсно дуже красиво. Але також із задоволенням замінив би другу частину екскурсії із відвідуванням ресторану на вільний час і обід за своїм смаком, а не спільне меню.

Все інше - цілковитий позитив. Падуя цікава, але не занадто - кілька годин у ній на перший раз досить. Рим неперевершений, екскурсовод Євген відпрацював свій хліб на 100%. Венеція - красива і, на відміну від стереотипів, досить охайна. Із задоволенням повернуся в ці міста для більш детального огляду.

Вцілому, особисто для мене тур був би кращий, якби замість Угорщини було більше Італії. Та вцілому тур цікавий і вартий відвідування.

Номинации отзыва

3
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
27 июня 2019
Реклама
Отзывы о других турах