Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 20 августа 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Осень 2014
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур А над Говерлой - облака!

Ще одне привітання всій групі рейсу 338:)... це "молодята" та "шамани"... так нас ще ніхто не називав, особливо дякуємо сестричкам з Одеси Юлі та Альоні, і звичайно групі.

Ми подорожуємо часто, бачили багато екскурсоводів та водіїв - тому наші ПРИВІТИ та ПОДЯКА керівнику групи Котило Галині та водію Пану Володимиру ОСОБЛИВО ВЕЛИКІ, ми за Вами скучаємо та передаємо наші обіймашки:) Ви справжні професіонали!

Хочу розказати про тур та пояснити чому ми отримали ДУУЖЕ ВЕЛИКИЙ ВАГОН ПОЗИТИВУ:

З Аккорд Туром подорожуємо вперше.

Як я вже казала, ми бачили багато турів та багато програм. Программа тура "А над Говерлою хмаринки" дуже цікава та насичена, раніше я не думала, що за 6 днів можно ТАК багато побачити без особливого фізичного навантаження. Чудові готелі (особливо "Надія", там є класний фен "Валера", який нам дуже допоміг після чудової пригоди на скелях Довбуша), комфортний та дуже якісний переїзд (дуже якісно розраховано час переїзду та маршрут), смачні ресторани "Десятка " була класна.

Скелі Довбуша навідь під сильним дощем (який нам дістався) просто казкові, дякуючі пані Галині та нашому голоду до пригод ми побачили там все, пролазили через неймовірну розщелину і послухали багато цікавих легенд. Якіж ми були мокрі та щасливі!!

Водоспади та швейцарія.... ними можно милуватися нескінченно! можно навідь піднятися на вершину одного з водоспадів, і побачити де бере свій початок ця неймовірна сила. Джерела з газованою водою - для нас просто відкриття!

Говерла це чудо!!! Ви відчуєте поцілунки вітру, обійми хмар, побачите ці нейморівно мальовничі місця, і звичайно атмосферу казки від Пані Галини.

Коли ми співали гімн на вершині, здавалось, з нами вібруе свесвіт та робить нас сильнішими і єднішими, та передає Богу нашу любов до України.

Класний був флешмоб, бо з нами, а потім і після нас, гімн на вершині почали співати всі присутні.

Дорогі туристи, гори це ДУЖЕ серйозно. Розраховуйте будьласка свої сили, коли плануете похід на вершину, візьміть з собою зручне, бажано не промокаюче взуття, крем від засмаги, дощовик, якусь шапку чи бандану на голову і куртку.

І, це найважливіше, робіть паузи і дивіться навкруги - ви відчуєте яка Говерла жива, може почуєте як вона тихо шепоче смерекам і вам:), це важко описати... треба тільки бачити!

Гуцульщина - осередок теплого та щирого відношення до гостей, радості, сонця, майстерного володіння музичними інструментами. Ми дуже вдячні за знайомство з такими прекрасними людьми.

Пані Галино. Дуже Вам дякуємо за увагу, неймовірну кількість легенд (я ніби перебувала у казці, завдяки Вашим розповідям), за вільний час на об*єктах - ми проводили там багато часу і нікуди не спізнювались... це ФАНТАСТИКА!!!, за свободу під час знахождення на об*ектах.

Великий привіт всім учасникам подорожі у казку № 338 Сашку, сестричкам та Олегу з Одесси, Альоні та ЇЇ донечці з Києва ;) (підморгуємо).

Навідь досить дощова погода незмогла зіпсувати враження від подорожі.

Погоду неможливо вибрати вона сама Вас вибере, і зробить усе цікавішим:)

Ми обов*язково повернемось до тебе Говерла, і точно з Аккордом.

Любий читач цього листа, якщо ти ще не був на Говерлі - не вагайся ні хвилини, Аккорд тур та Пані Галина справжній гарант нейморівної відпустки, ти зараз не уявляеш як класно усе буде.

Не віриш?

А це правда, ми перевіряли:)

Юля та Сергій.

Номинации отзыва

13
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
19 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах