Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 23 июля 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Осень 2014
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Мое вдохновение…

Подорожую не вперше. За плечима Італія, Франція... З акорд Туром їду вдруге. Першого разу з ними подорожував в 2010 році і завезли мене аж в Голандію:) Минулого разу залишати відгуків не хотілося, бо так сталося, закосилися голландські візи... З другої спроби вдалося так сказати.

"Літній позитивчик! ". Тур цікавий і недорогий, загалом вчетверте успішно подорожую автобусом і скаржитися на автобус або екскурсоводів не доводилося. І не довелося. На роботу організаторів теж скаржитися не доводиться. Судіть самі, автобусний тур доволі доступне задоволення, але очікувати на майстер клас і Віп обслуговування не доводиться. Та й не розраховувалось, якщо чесно.

Тож до справи. Болгарія класне місце, тут можна відпочити і "погудіти" вночі. Так переїзди виснажують, але відіспавшись в отелі, на другий день все відразу забувається. Принципово відмовляюся від факультативів. Факультатив це зло:) Проте все ж лукавлю, бо тяжко було відмовитися від Турції, Руминські замки, Варна, Бургас, Парламент Чаушеску. Ці факультативи я обрав і не жалкую.

Пляж: "Сонячний берег" це дивне місце куди хочеться повернутися. В "Оазисі" кормлять на убой, проте їжа одноманітна і в’їдається вже на четвертий день. Номер нормальний, чистій. Телевізор є, проте без знання болгарської мови там робити нічого. Через один єдиний російський канал хотілося викинути його через вікно.

До басейну потрапив тільки раз, бо це нецікаво, море чисте, тепле і взагалі на пляжі можна жити цілодобово.

Їдьте до Болгарії, це дешево, корисно, цікаво. Болгари нормально розуміють англійську і російську мови. Проблем з комунікаціями не було взагалі. А ще болгари дали всій групі мультивізу, це дуже приємний подарунок.

І на останок, подбайте про доступ до інтернету. Мабуть єдина ложка дьогтю в бочці меду. Довелося купити болгарський номер телефону і за власний рахунок оплачувати інтернет. Отель не надає точок доступу. Вірніше дає, але вам не сподобається стовпичити біля рецепції і ловити сигнал.

Дякую Акорду за два тижні легкої і приємної відпустки.

Номинации отзыва

2
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
19 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах