Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
21
фото
Поездка: 30 августа 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Осень 2014
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Покоренные красотой… Скандинавия и Фьорды!

Вітання рейсу 996 від 30.08.2014

Фізично вже вдома, а думками – ще там. Я з багатьох, кого підкорила своєю красою Скандинавія. Саме так названий даний тур і власне назва говорить сама за себе. До цього напрямку я «приглядалась» близько 2 - років, все не могла зважитись - лякав момент з переправами на поромі. Саме це для мене було тим невідомим, все решта – не новина: трошки переїздів, трошки недосипу, але це все такі дрібниці в порівнянні з тим, що ви отримуєте натомість.

Цей тур чудовий, жоден день не витрачений дарма (перший і останній день – вони просто транзитні). Тур насичений, переїзди не такі довгі (все пізнається в порівнянні, особисто для мене це так – вони не довгі). В турі багато факультативів, зокрема які, пропонують побачити різноманітні замки (я до таких речей байдужа і на жаль не зможу підказати, який замок вартий уваги, який ні). Саме цей момент мені дозволив, більше побачити самі міста, відвідати певні місця самостійно. Все приємно вразило. Від Копенгагена я просто в захваті, казкове місто, захотілось туди повернутись і побачити більше Данії, можливо чергова моя подорож буде саме туди. Норвегія: Осло, Флом, фіорди, кораблик по них – дуже красиво. Усюди нас зустрічало та проводжало сонечко, кажуть сприйняття цих міст багато в чому залежить від погоди – і нам з цим пощастило.

Google «знає» про кожне місце по даному маршруту, підкаже вам усе, що потрібно, і я особисто переконалась - варто туди вирушати, кожне з них варте тих зусиль, які ви докладете, щоб туди потрапити. Завдяки переправам на поромі цей тур стає не просто автобусним, цей момент збагачує подорож ще більшими незабутніми враженнями.

Країни Скандинавії недешеві, тому не зосереджуйтесь на цьому моменті, просто вирушаючи в дану чи подібну подорож будьте до цього фінансово готовими і просто насолоджуйтесь перебуванням там. Беріть картки - так зручніше.

Саме наша подорож супроводжувалась певними «пригодами». На жаль, вони не додали здоров'я нашому керівнику, мабуть навпаки, але Анатолій Лучко все з гідністю витримав. Я завжди захоплювалась психологічною та фізичною витримкою керівників груп і Толік – не виняток, йому вдавалося зберігати спокій, почуття гумору, вирішувати всі питання, які виникали впродовж туру. Подорожувати з ним було весело і цікаво, талановитий хлопець. Буде не справедливим не оцінити його працю, адже це завдяки йому незважаючи на всі «пригоди» нам вдалося втілити в життя все заплановане (хоча і був страх, що буде навпаки), отримувати певні «бонуси» та повернутись додому з позитивом. Молодець!!!

Ще одні зірки нашого туру: Роман та Володя – наші водії, МЕГАпрофесіонали своєї справи, МЕГАмолодці, легко, без затримок ми прибували завжди і всюди, дуже приємні хлопці, які завжди допомагали словом і ділом. Спасибі їм велике, легких та благополучних шляхів в подальшому.

Мабуть мій відгук буде мало інформативним, для мене це спосіб «сказати» спасибі всім тим, завдяки кому ця подорож відбулась. І цього разу Аккорд-Тур знову якісно попрацював: готелі були дуже комфортні, маршрут чудовий, наш керівник та водії теж. На жаль, з нашого боку було не все так досконало, але сподіваюсь, що таких моментів в подальшому буде все менше, адже ми українці - європейці, цивілізована нація, і не потрібно давати привід думати про нас інакше.

Мандрівки роблять життя насиченішим та сповненим пригод, вбиваючи буденність та проблеми, що її супроводжують. Я ними «захворіла» і навыть не хочу цього позбуватись. Подорожуйте, збагачуйте своє життя емоціями та враженнями разом з Аккордом!!!!! Вітання всім з ким чудово провела час. До нових зустрічей!!!

(Бажаючим дізнатись більш конкретну інформацію стосовно туру - звертайтесь

(vikanaum@bigmir. net) буду рада допомогти.

Номинации отзыва

6

Другие отзывы Вікторія

Голосов 0
Календарь 26.10.2013 - отзыв на тур Моя Любовь!
Голосов 3
Голосов 4
Голосов 5
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
23 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах