Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 18 августа 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Осень 2014
Голосов 9 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур «Карпатский тандем» …или отпуск для активных

Відгук "Карпатський тандем" 18 серпня 2014 року

Літо! Час відпусток, відпочинку, цікавих вражень від побаченого, нових знайомих, таємничих згадок про проведений час. Цього року, свою короткотерміноау відпустку, завдяки пропозиції туристичної агенції " РАЗАН", яка знаходиться у м. Золочів Львівської області, я провела у турі агенції " Аккорд Тур" " Карпатський тандем або відпочинок для активних.

Коли я пакувала валізи, мої знайомі скептично кивали головами і закидали: Карпати?....... Що Ти там не бачила? Море - це все таки краще!?

Я, жителька Галицького краю, Львівської області, була у Карпатах, бачила чимало диковинок і цікавинок, але провівши вісім днів у даному турі згадала студентський відпочинок на скелях Довбуша, підвісні мости через стрімкий Прут у м. Яремче, і побачила ще багато нового - святиню гуцулів Писаний Камінь, витвір природи Соколине Око, почула гучні звуки карпатських водопадів - гуків, подихала гірським повітрям гір, особливо на горі Близниця, посмакувала смачним сиром на полонині, побачила, як народжуються витвори мистецтва Гуцульщини - Косівська кераміка і Яворівські лежаки, адевтичні і в той час сучасні куртки з теплої вовни.

А ще познайомилася з гарними людьми з різних куточків України - туристами з Одеси, Харкова, Кривого Рогу, Дніпропетровська, Запоріжжя, Славутича, і ще багатьох міст, відсвяткувала свій день народження, почула багато гарних слів про Карпати, Львів, людей, які тут живуть і щиро приймають гостей з різних куточків не тільки України, а й всього світу.

Тур дуже цікавий і змістовний, і все це завдяки організаційним здібностям, мелодійній українській мові, тонкому почуттю гумору, знанням історії рідного краю, вмінню передати цікаві легенди, історії про життя простих людей, вельмож, політиків, співаків, істориків гуцульського краю, Львівщини і Західної України зокрема. куратору групи, професіоналу своєї справи, який дуже любить мандрувати і особливо - гори, п. Копанському Сергію. На початку туру чимало учасників групи, не розуміли місцевих діалектів, розмовної мови простих гуцулів, які часто спілкувалися з нами, але 24 серпня, більшість туристів одягнені в вишиванки, які придбали на Косівському ринку, під аккопонемент гуцульських дримб, співали українських пісень, особливо " Смереку", " Коло млину " " Все буде добре" (які також вміло підібрані п. Сергієм.

Карпатський тандем поєднує всі регіони України!

Щиро дякую туристичній агенції " РАЗАН", " Аккорд-Туру", водіям п. Богдану і п. Славку за вміння і безпечну їзду по гірських серпантинах, затишок і чистоту у салоні автобусів.

До нових зустрічей у турах агенції " Аккорд - Тур"

Номинации отзыва

11
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
24 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах