Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур Силюк Олег (Любомль) на тур
еще
3
фото
Поездка: 26 октября 2010
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Ноябрь 2010
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Шесть прекрасных мгновений  Краков, Прага, Вена + Будапешт и Егер

РЕЙС 502 26.10. - 31.10

Дуже цікавий, захоплюючий тур, вдало підібрані екскурсії.

Готель KAVALIR 3* - типовий готель європейського класу, все чисто, охайно, обслуга привітна. Сніданок - шведський стіл: канапки, йогурти, мюслі, сосиски, яйця, кава, чай, пива нема)) Трамвайна зупинка відразу навпроти готелю, проблем із сполученням взагалі нема.

Прага - золото, сяє і вдень, і вночі. Вражає все: архітектура, культура, доброзичливість. Дуже багато мігрантів, в т. ч. китайців і африканців, але і вони гармонійно вписуються у цей каламбур туристів. Окремо про дівчат-пражанок)) Дуже багато симпатичних, гарних. Вражають простотою у вбранні і поведінці, на усмішку відповідають тим же)) Гасло "Все бабы как бабы, а я - Богиня" - це не про них, нашим у цьому плані є чому повчитися))) Не можу, не згадати нічну Прагу, крім сяйва ліхтарів, сяють і нічні клуби, їх у місті достатньо. Контингент в основному молодіжний і мультинаціональний - багато випивки, ніякої закуски і вибухова атмосфера до самого ранку))

Карлові Вари - маленьке, але гарне містечко, на вулицях багато "наших". Через усе місто тянеться одна головна вулиця, яка також вражає своїми спорудами і чистотою, то тут, то там б'ють джерела мінеральних вод, доступні кожному. На кожному кроці продають знамениті чешські вафлі, а ще, звичайно, біхеровку, до неї тут особливе ставлення. Про те, аби жити на старість у такому містечку, можна лише мріяти, для декого це реальність))

Дрезден - відразу відчувається інша в порівнянні з чеською культура. Центр насичений архітектурними пам'ятками, вони величні, граціозні. Як і в Празі на кожному кроці кафешки, паби, чи просто серед вулиці кіоски фастфуду, де основне блюдо - смажені сосиски. Ціни в Німеччині на порядок вищі чеських, відчуваєш це відразу, обід обійдеться у 2р дорожче, і це стосується всього...
Величезна подяка РЕЙСУ 502 компанії "Аккорд-Тур", особливо керівнику групи Крисюк Лесі, ерудована, чуйна, енергійна і просто красива дівчина)))

Усім бажаю незабутнього приємного відпочинку, а "Аккорд-Туру" успіхів і процвітання.

Алєжка
Реклама
Отзывы о других турах