Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 07 сентября 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Осень 2014
Голосов 562 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур В заманчивом Париже + Мюнхен, Дрезден и Диснейленд!!!

Вітаю!!

Ті хто вагаються їхати, або ж сумніваються з приводу туру, скажу що воно того варте… за такий короткий період часу і таку суму можна побачити стільки краси. Дійсно автобусний тур, швидкий темп, пізні заселення ранні підйоми, нічні переїзди… все це фізично складно, але це ніщо в порівнянні з тими незабутніми враженнями які ви отримаєте.

Це був наш перший і можна сказати дуже вдалий тур, бо все що ми запланували повністю виконали! Правду кажуть є якась своєрідна атмосфера в цих турах! Спочатку здається складно, потім звикаєш, всі стають такі рідні і нічні переїзди не такі складні.

Є дуже важливий момент … якщо заздалегідь підготуватись, налаштуватись і знати чого хочеш … то ви отримаєте задоволення!

Моя порада не беріть багато факультативів, на всі вам ні сил ні часу не вистачить. Візьміть хоча б по одному в кожній країні, не більше краще залишись вільний час собі.

День Перший. Прохід кордону, транзитний через Польщу, ввечері екскурсія по Вроцлаву… дуже гарне місто. Заселення в готель.

День другий. Приїзд в Берлін, дуже цікава обзорна екскурсія. Взагалі гарне місто. Раджу взяти екскурсію «Чотири пива» коштує десь 30євро.. до пива йде величезна тарілка з рулькою, перед нічним переїздом було в самий раз. В музей Пергамон пішли самі, один білет коштує 12 євро + навушники російською!! Нічний переїзд в Париж.

День третій. Париж … спочатку місто розчаровує.. брудні вулиці, але приїхавши в історичний центр міста бачиш неймовірної краси будівлі, місто вражає!! З екскурсія не брали нічого, і були задоволені. Спочатку погуляли біля Лувру (був вівторок, а по вівторках в Луврі вихідний), потім коли всі поїхали на екскурсі По Сені ми пішли до Ейфелевої вежі (15євро підйом на ліфті до 3го поверху, 5 євро пішки до другого ми пішли пішки – черга мала, вид неймовірний! ) потім гуляли вуличками знайшли булочну, купили смачнючі круасани …обов’язково купіть круасанів там вони всюди смачні, зовсім не такі як у нас. О 9й вечеро пішли до вежі яка засяяла величезною кількістю вогників, дуже романтично!

День четвертий. Ми одразу пішли до Лувру (вхід 12 євро) і провели там години чотири, головне знати що хочеш побачити, величезна споруда, зали з позолоти, шедеври з усіх сторін … незабутні враження!!! Екскурсію до Діснейленду ми не брали тому до автобуса їхали самі, громадським транспортом 8 євро. Нічний переїзд в Дрезден.

Дрезден дуже маленьке місто, в картинну галерею не ходили, але хто хоче вхід туди теж 12 євро.. є окремі зали по 6 євро. Раджу поїхати в Саксонську Швейцарію, це треба побачити!

Коли приїхали до Львова залишились ще на 2 дні, автентичне, різностороннє місто.. в якому хочеться і хочеться бути))))

З приводу готелів, вони дуже хороші, ситні сніданки, у Парижі була кімната студія був чайник мікрохвильовка. А взагалі раджу взяти звичайний кип’ятильник щоб можна було зробити чай чи каву, нам він дуже знадобився. Фен був тільки в одному готелі.

Візьміть з собою воду там вона дорога, печива, чогось такого що не швидко псується. Обов’язково візьміть спеціальни подушки, бо ваша шия довго не витримає, також якусь ковдрочку бо вночі холодно.

Повернулись в Україну десь близько одинадцятої. Пробули в Терміналі А півгодини і в 23:45 вирушили на вокзал.

Дякую за таку чудову поїздку. Це був перший досвід поїздки за кордон!

Реклама
Отзывы о других турах