Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 12 августа 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Осень 2014
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Лучезарное настроение...

Їздив у тур з 12 по 24 серпня цього року, за сприяння "Корона-тур". Пишу відгук тільки зараз, оскільки мене задовбали нагадування на пошту:)

В загальному, це була моя перша поїздка з даним оператором, та й взагалі у Болгарію. З самого початку стикнувся зі скандалом. Пронесло що скандалити прийшлось не мені. Вникати у деталі не буду, оскільки спірну ситуацію досить швидко владнав супроводжуючий. Це звісно добре. Дорога пройшла спокійно й без пригод. Часті зупинки, фільми. Усе нормально. Лиш те що всі ці фільми йшли суто мовою окупанта, що мене нервуало. Менше з тим, сама дорога була хороша, тому надто дорікати не збираюсь.

Окремо мабуть варто розписати про готель, той що Оазис. Тихі й приємні номера, шикарний басейн, досить любязний персонал. По крайній мірі ні мені, ні моїй нареченій вони не хамили, а навпаки вітались з нами, постійно посміхались. Постіль і рушники міняли, як воно має бути, раз у три дні. Для тих, хто жаліється на те, що в номері не прибирають, відкрию невеличкий секрет - у номері є спеціальна вставка, яку вішають на двері. З однії сторони там "не турбувати", а з іншої "потрібне прибирання". Двіччі, перед тим як піти на пляж, я особисто вішав цю вивіску. Коли ми повертались у номер - все було чисто та вимито. Щодо брудного посуду... не сказав би що він брудний. Посуд погано протертий. Діло в тому, що видимо персоналу на кухні у них дійсно мало, тому можна було інколи помітити розводи на склянках, та інколи на тарілках. Мене особисто більше нервувала дикість наших туристів, які накидались на мясо так, ніби вперше в житті його бачать. Не говорячи про те, що одиниці намагались себе вести культурно й підбирали те що в них випало в процесі набирання страви. Основна ж більшість відвідувачів вели себе як натуральні свині. Стидно товариші, зовсім стидно.

Басейн біля готелю шикарний просто. Гугл вам в допомогу. Єдиний мінус - парасолі, які стоять біля лежаків - пошкоджені. Хоча ми ходили постійно на пляж. Благо він близенько до готелю. Там і ода тепліша і посочок файний:)

Єдиним і величезним мінусом була повна відсутність вай-фаю. Це єдине, що мене дійсно вкурвило у всьому турі.

Дякую за тур, та хороший настрій який ми привезли з Болгарії додому.

Номинации отзыва

3
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
25 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах