Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Це рай для двох і, моя лише , мрія…

Солодощі Скандинавії
+ 6 фьордів, льодовик Нігардсбрін, язик та дорога Тролів!

Днів: 10
Львів - Гданськ – Стокгольм – Флом (Согнефьорд і Нерейфьорд) - Берген – Язик Троля - льодовик Нігардсбрін  – Гейрангерфьорд -  дорога Орлів - Олесуннд - Осло – Копенгаген – Львів
Данія
Норвегія
Польща
Швеція

У нас буде можливість познайомитися з найвідомішими принадами Норвегії, Швеції і Данії:

Гданськ, Стокгольм, Алесунн, Осло і Копенгаген - екскурсії в вартості туру!

В турі нас чекають:
неповторний льодовик Нігардсбрін, 6 величних фіордів,
найдовший в усьому світі автомобільний Льордальський тунель,
переїзд по відомому серпантину - дорозі Орлів,
фантастичний Ересунський міст і грандіозні замки Данії,
а також водоспади і гірські озера...

Наша подорож вражає не тільки розкішною природою, а й красивими містами:
барвистий Гданськ, королівський Стокгольм, урбаністичне Осло,
казковий Копенгаген, модерністський Алесунд,
а також колиска всієї Скандинавії - старовинний Берген!

День 1.

Львів - Торунь - Гданськ

 Збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордону.
При швидкому проходженні кордону переїзд у місто, де народився Микола Коперник - Торунь. Запрошуємо на екскурсію «Пряникове містечко - Торунь» (16Є): будинок і університет Коперніка, Староміська площа, ратуша, костел св. Яна, в якому зберігається знаменитий дзвін "Tuba Dei" (Сурма Господа), другий в країні за величиною після краківського Сигизмунда (7 тонн). Торунь славиться і єдиною в Польщі "пізанської" вежею, лише називається вона тут Krzywa Wieza (крива вежа). Рекомендуємо спробувати один із найсмачніших кулінарних символів Польщі - торунські пряники!
Переїзд в місто неповторної краси - Гданськ. Поселення і ночівля в готелі на території Польщі.

День 1 - Львів - Торунь - Гданськ День 1 - Львів - Торунь - Гданськ День 1 - Львів - Торунь - Гданськ День 1 - Львів - Торунь - Гданськ
День 2.

Гданськ - Мальборк - Сопот

 Сніданок. Екскурсія «Гданськ - морська перлинка!» Старовинна Королівська дорога прикрашена Золотим будинком, Двором легендарного короля Артуса, фонтаном Нептуна, а також Ратушею Старого міста, на площі перед якою місцеві жителі вітали королів! Скарб Гданська - Марьяцкий храм - другий за величиною і красі собор в Європі, з вежі якого кожну годину лунає чарівний передзвін. У вільний час на вибір рекомендуємо:
«Подорож по середньовіччю - замок Мальброк» (26€+вх.білет). Середньовічна резиденція Великого Магістра Тевтонського ордена з 700-літньою історією підкорює архітектурною величчю і суворою красою: великі башти і маленькі башточки, фортечні стіни з переходами і бійницями, залізні ворота і підвісні мости зберігають ауру загадковості і чарівності ... А колекції бурштину, старовинної зброї і лицарських обладунків перенесе нас у часи могутності хрестоносців!
 «Бурштинова перлина Балтики - курорт Сопот» (26€/23€). Неймовірно затишний і красивий Сопот - "музична перлина Балтики", містечко прекрасних піщаних пляжів, ласкавого сонечка і Міжнародного Пісенного Фестивалю. Прогулянка по найдовшому в Європі пірсі, який пролягає на кілька сотень метрів в море - вишукане місце для романтичних побачень, зустрічі сходу та заходу сонця...
Переїзд в порт. Нас чекає Швеція - країна де жила велика казкарка Астрід Ліндгрен, дивак Карлсон, і улюблениця всіх дітей Пеппі Довгапанчоха!
Ніч на поромі.

День 2 - Гданськ - Мальборк - Сопот День 2 - Гданськ - Мальборк - Сопот День 2 - Гданськ - Мальборк - Сопот День 2 - Гданськ - Мальборк - Сопот
День 3.

Стокгольм

 Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття в порт.
Починаємо наше знайомство з країною озер і бурхливих річок, високих гір і тисяч невеликих островів, невеликих сіл і метушливих міст.

Переїзд до столиці Швеції - Стокгольм. Сьогодні нас чекає знайомство з королівської столицею Швеції. Пішохідна екскурсія по центральній частині міста «Gamla Stan -серце Стокгольма». Звідки виникла назва Старе місто? Середньовічні вулички і площі тут мають особливу магію. Прогулюючись по ним, з головою зануримося в атмосферу унікальних і неповторних архітектурних споруд, соборів, пам'ятників і скульптур, які зберегли пам'ять про безліч історичних подій, таємниць і загадок, разючих історій і дивних фактів. Пропонуємо відвідати екскурсії на вибір:
«Місто на воді - Стокгольм» (28€/21€). Королівський палац, набереженая озера Мелером, фото на тлі озера і Ратуші. Ми піднімемося на оглядовий майданчик, звідки відкриється панорамний вид на місто, побачимо будинок, в якому Нобель винайшов динаміт, Оперний театр на острові Юргарден, посольський квартал, зробимо чудові фотознімки.
«Стокгольмська Ратуша» (18€ + квиток). Це не тільки місце засідань уряду міста, але і місце проведення знаменитого Нобелівського банкету.

«Королівський Стокгольм» (38€/30€). Найбільший за площею діючий Королівський палац Європи. Ми зайдемо в Скарбницю і зможемо дізнатися, чому Шведський король не носить корону на голові.
«Таємний Фрегат Vasa» (18€ + вх квиток). Нас чекає єдиний у світі зберігся до наших днів корабель 17-го століття. Він мав уособлювати гордість королівського флоту. Але ... Про це наша історія.
Нічний переїзд у «царство норвезьких фіордів» містечко Флом. 

День 3 - Стокгольм День 3 - Стокгольм День 3 - Стокгольм День 3 - Стокгольм
День 4.

Флом - Водоспад Твіндефоссен - Согнефіорд - Сталхейм

 Норвегія вабить своїми пейзажами, неповторними ландшафтами, засніженими вершинами, які відображаються в прозорій глибині моря, а ще грандіозними водоспадами, смарагдовою гладдю фіордів, які, виблискуючи на сонці, кружляють між застиглими у своїй величі горами... 
Наступні декілька днів нас чекають місця ідеальної природи: водоспади і гори, льодовики і фіорди, красиві пейзажі та північне сонце! ...на схід від Сонця і на Захід від Місяця, там де живуть ельфи, тролі і красуні Хулдри - нас чекає земля Норвезьких казок!
Вільний час у Фломі для прогулянок, риболовлі та відпочинку на фіорді!!! Бажаючих запрошуємо відвідати:
поїздку по Фломській залізниці (68€/48€). 20 років будівництва, 20 тунелів протяжністю 20 кілометрів, 18 з яких прокладалися вручну. Ми побачимо все най-най: гори, річки, озера, водоспади і фьорди... Під час зупинки у нас буде час насолодитися водної стихії неймовірної краси - водоспаду Кьосфоссен. І знову в дорогу ... Здається, що більшої краси годі уявити неможливо, але за кожним поворотом відкривається нова чудова картина, краща за попередню...
«Круїз на кораблику» (68€/48€). Два мальовничих рукава Согнефьорда обіймають нас своїми хвилями: вузький Нерейфьорд, обрамлений крутими скелями з водоспадами (фіорд внесений до списку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО) та широкий і величний Еурлендфьорд.
«Панорамні види Еурланн-фьорда - майданчик Стегастейн» (31€/26€). Ми поїдемо з Флому через Еурланн до незвичайного, вражаючого майданчику Стегастейн. Майданчик на 30 метрів виступає зі скелі, знаходиться на висоті 650 м. над фьордом, і дозволяє насолодитися ні з чим незрівнянною панорамою. Це просто фантастика! Захоплюючий пейзаж стане прекрасним фоном для приголомшливих фотографій, і залишиться у Вашій пам'яті назавжди.
• «Ущелина Сталхейм» (33€/23€). Нас чекає вид на ущелину Сталхейм, а також ми побачимо красивий водопад Сталхеймсфоссен. Ласощі в одному з найстаріших готелів Норвегії.
Переїзд в готель через найдовший в світі автомобільний тунель з космічними пейзажами в «кишеньках» (24,5 км). Поселення і ночівля в готелі на території Норвегії.

День 4 - Флом - Водоспад Твіндефоссен - Согнефіорд - Сталхейм День 4 - Флом - Водоспад Твіндефоссен - Согнефіорд - Сталхейм День 4 - Флом - Водоспад Твіндефоссен - Согнефіорд - Сталхейм День 4 - Флом - Водоспад Твіндефоссен - Согнефіорд - Сталхейм
День 5.

Язик троля - Берген

 Сніданок. Вільний час для прогулянок, риболовлі та відпочинку! Рекомендуємо відвідати:
Норвезька "must do" - похід до язика Троля (48€+вх.білет). Наша подорож розпочнеться з проїзду уздовж прекрасного Хардангерфьорд, по шляху ми перетнемо найбільший в Європі підвісний міст, побачимо норвезькі фруктові сади. З Тісседала ми почнемо похід до однієї з найзнаменитіших і популярних пам'яток в світі - до Язика Троля. Завяжемо шнурки міцніше і підготуємо фотоапарат - ми вирушаємо в захоплюючу подорож, враження від якої не покинуть нас ще довгі роки! Язик Троля, знаходиться на висоті 1100 м, з нього відкривається запаморочливий пейзаж на озеро Рінгедальсватнет і унікальну норвезьку природу. Довжина маршруту 11км, шлях прокладені через круті лісові рельєфи, рівнину, що нагадує поверхню Місяця, болотисту місцевість, снігове поле і скелястий гірський ландшафт - Норвегія розкриється перед вами у всій своїй красі! (Важливо: необхідно мати зручне взуття і відповідний одяг).
"Столицю фьордів - місто Берген» (36€/30€). Екскурсія по казковому та чарівному місту королівства тролів, оточений сімома горами і сімома фіордами. Шарм міста не залишить байдужим нікого: вузькі покручені вулички, сотні «пряникових будиночків", які розсипані по всьому місту і на схилах гір. Старовинний купецький центр Брігген, Ганзейська набережна і рибний ринок Фіскеторге, ласощі якого потрібно обов'язково спробувати! У вільний час рекомендуємо прогулянку на фунікулері до оглядової площадки гори Флейєн (вх. квитки опл. дод.).
Ночівля в готелі на території Норвегії. 

День 5 - Язик троля - Берген День 5 - Язик троля - Берген День 5 - Язик троля - Берген День 5 - Язик троля - Берген
День 6.

Льодовик Нігардсбрін - Хардангерфьорд

 Сніданок. Рекомендуємо відвідати регіон Хардангер-фьорда (33€/23Є). Рекомендуємо відвідати особливий регіон в Норвегії, навесні він потопає в квітучих деревах, а влітку фіорд схожий на кубанське село! Хардангерфьорд - це захоплюючі гірські краєвиди, льодовики, пологі берега і м'який клімат. Ми проїдемо по найвищому підвісному мосту Норвегії Хардангербрідж і прогуляємося до найвідомішого водоспаду Твіндефоссен.
Переїзд в залив, який називають "Король фьордів" - місто СогндалВільний час для прогулянок та відпочинку! 
Пропонуємо екскурсію «Підкорення Норвегії - льодовик Нігардсбрін» (48€/38€). Нігардсбрін є найкрасивішим відгалуженням найбільшого континентального льодовика материкової Європи - Йостедалсбрін. Гірська дорога, поворот за поворотом, і ось він, сліпучий красень - льодовик Нігардсбрін, блакитні язики якого сповзають в зелені долини, перетворюючись в смарагдове озеро... Дорога до льодовика продовжиться поїздкою на моторному човні через смарагдове озеро Нігард або пішки. Кульмінація дня: пам'ятні фотографії біля найкрасивішого льодовика Норвегії - Нігардсбрін! (Важливо: необхідно мати зручне взуття і одяг). 
Переїзд в готель. Ночівля в готелі на території Норвегії.

День 6 - Льодовик Нігардсбрін - Хардангерфьорд День 6 - Льодовик Нігардсбрін - Хардангерфьорд День 6 - Льодовик Нігардсбрін - Хардангерфьорд День 6 - Льодовик Нігардсбрін - Хардангерфьорд
День 7.

Олесунн - Дорога Тролів - Гейрангерфіорд

 Сніданок. Вільний час для прогулянок, риболовлі та відпочинку на фіорді!
На нас чекає знайомство із смарагдовим Гейрангер-фьордом, що входить до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, який оточений величними горами із засніженими вершинами і водоспадами. З стрімких скель падають вируючі каскади води, найвідоміші з тутешніх водопадів - «Сім сестер», «Наречений» і «Фата нареченої». Вони огортають скелі легким серпанком, в перлинних краплях якої переливається різнобарвна веселка. Гейрангерфіорд - справжнє джерело вражень. Захоплююча подорож на кораблику по Гейрангер-фіорду - самому красивому фіорду в Норвегії (48€/41€).
Переїзд в місто Олесуннд, по дорозі Орлів, яка складається з 11 крутих поворотів, що піднімається до найвищої точки - Кормюра (висота 620 метрів над рівнем моря), звідки відкривається чудовий вид на гори і фіорд.
Приїзд в місто. Екскурсія «Чудо - місто на трьох островах Олесуннд». Місто в стилі модерн, колись було знищено пожежею і ніби казкова птаха Фенікса відродилося з попелу в новому вигляді. Місто на березі фьорда, заворожує своєю історією і незвичайною архітектурою, пішохідною вуличкою Гогата, мальовничим каналом Бросюнде, а численні вежі та шпилі, спрямовані в хмари, закрутять голову будь-якому...
Переїзд до столиці Норвегії - Осло. По дорозі, при наявності часу, їдемо в «країну Тролів» підкорювати відому і загадкову Дорогу Тролів (26Є/21Є). На нас чекають: одинадцять запаморочливих петель серпантину, підйом з ухилом в 12%, великі і маленькі поворотик на 180 градусів, прекрасний водоспад Стігфоссен... Незабутній момент: з оглядового майданчика відкриється панорама на всю дорогу тролів! Від такої краси перехоплює подих... Так! ...Це місце заслуговує статус: одне з найбільш фотографованих місць в Норвегії.
Нічний переїзд до столиці Норвегії - Осло. 

День 7 - Олесунн - Дорога Тролів - Гейрангерфіорд День 7 - Олесунн - Дорога Тролів - Гейрангерфіорд День 7 - Олесунн - Дорога Тролів - Гейрангерфіорд День 7 - Олесунн - Дорога Тролів - Гейрангерфіорд
День 8.

Осло

Ранковий приїзд в Осло. Оглядова екскурсія по столиці Норвегії - «Столиця землі Вікінгів - Осло». В Осло з'єднана старовина і сучасність! Протягом століть норвежці творили, відкривали і дивували весь світ. Здивуємося і ми .... Пішохідна екскурсія по центру міста. Ми відвідаємо Ратушу, пройдемося уздовж Гавані, побачимо Королівський палац, фортеця Акерсхюс (без входу в замок), прогуляємося по найстарішої збереженої частини міста 17 століття квадратури. Пройдемо по головній вулиці Карл Йохан, побачимо Парламент, Національний театр, Університет.
У вільний час пропонуємо відвідати екскурсії:
«Парк скульптур Густава Вігеланна» (26€/21€). Ні на що не схожий парк скульптур. Він вміщує понад 600 скульптур різного віку і настроїв. Наш екскурсовод знає, про що думають і чим живуть ці скульптури...
«Осло-фіорд і музей Кон-Тікі» (26Є + вх. білет). Музейний острів - це вілли, що потопають в квітучих садах, пристанях з білосніжними яхтами і безліч музеїв... Ми в супроводі екскурсовода відвідаємо музей «Кон-Тікі» де знаходяться судна і предмети, які знаменитий мандрівник і антрополог використовував під час експедицій - «Кон-Тікі»,«Фату-Хіва»,« Ра» і «Ра II»,«Тигрис». Але головним експонатом музею безсумнівно є пліт «Кон-Тікі», на якому Тур Хейєрдал перетнув Тихий океан в 1947 році.
Норвегія очима художників (18€+вхідний квиток). Екскурсія в національну галерею, де представлені роботи відомих норвезьких художників, твори Мунка, а також найдорожча картина в світі «Крик». Вся ця краса викликає загальне захоплення і похвали сучасників. Про це наша історія...
Переїзд в готель. Поселення та ночівля.

День 8 - Осло День 8 - Осло День 8 - Осло День 8 - Осло
День 9.

Копенгаген - Кронборг - замок Фредеріксборг

 Сніданок. Переїзд в місто Ганса Християна Андерсена - Копенгаген. Запрошуємо поринути у казку! Екскурсія «Копенгаген - місто королівських чудес»: палац королеви Маргарет - Амалієнборг, красива будівля датського Парламенту - Христьянсборг, пам'ятник єпископу Абсалону - засновнику міста, рибальська гавань Нюхавн, будинок Ганса-Християна Андерсена, статуя Русалоньки, Мармурова церква, фонтан Гефьон, а також Ратушна площа, на якій зберігається унікальний барометр, в сонячну погоду на ньому з'являється фігура дівчини на велосипеді, а в похмуру - з парасолькою в руці! Незабутня атмосфера міста створює відчуття казковості...
У вільний час пропонуємо відвідати екскурсії:
екскурсію «Таємниці і легенди Королівських Замків» (48€ + вхідний квиток) замок «Гамлета» - Кронборг, а також неймовірної краси - Фредеріксборг!!! Переїзд в літню резиденцію королеви Маргарет II - палац Фредеріксборг, розкішний замок на трьох островах. Історичний музей, Національна портретна галерея з колекціями датських майстрів, чудовий фонтан, який увінчує володар морів Нептун, привідкриють Вам дверцята в історію. А витонченість королівського смаку ми зможемо оцінити, прогулявшись по розкішному королівському парку: плакучі верби, білосніжні лебеді і лабіринти доріжок навколо водойм - романтика тут всюди ... Морські хвилі і зелені береги, а над ними височить могутній і неприступний, величний і романтичний замок Кронборг – "Коронний замок" датських королів. Відома по шекспірівської трагедії «фортеця Гамлета -" Ельсіоноре" »: строгі фасади, кутові вежі, міфологічний "Сплячий вікінг", а також фортечний вал, на якому зізнаються в коханні один одному бронзові статуї Гамлета і Офелії!
Запрошуємо здійснити прогулянку на кораблику «По каналах Копенгагена» (18€/13 €).
Автобусная екскурсия «Є Данія на світі, друг Гораціо...» (26Є/21Є). Почуємо історію Датського королівства і зробимо втричі основні зупинки для фотопауза. Ми почнемо нашу подорож з символу Копенгагена - Русалочки, яка ось уже майже 100 років сидить на набережній Ланглінье. Далі ми відправимося в бік зимової королівської резиденції Амалієнборг. Наступною нашою зупинкою стане один з найбільш дорогих кварталів Копенгагена - Нова гавань, місце, що потрапляє на всі листівки про Копенгаген, Кристиансборг - данський Парламент.
Переїзд в порт через протоку Балтійського моря по грандіозному Ересуннському мості з прилеглими до нього тунелями й естакадами (3,5 кілометра дороги проходить через тунель, 8 кілометрів над водою і 4,5 кілометра по штучному острову - ось воно, чудо інженерної думки!!!)
Прибуття в порт. Орієнтовно о 20:00 розміщення на борту порома і відправлення в Польщу. Ночівля на поромі.

День 9 - Копенгаген - Кронборг - замок Фредеріксборг День 9 - Копенгаген - Кронборг - замок Фредеріксборг День 9 - Копенгаген - Кронборг - замок Фредеріксборг День 9 - Копенгаген - Кронборг - замок Фредеріксборг
День 10.

Львів

 Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття в порт.
Переїзд по території Польщі. 
Повернення в Україну. Час прибуття до Львова після опівночі (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Трансфер на залізниці вокзал. До нових зустрічей!

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Вартість для учасників групи прораховується під запит нашим менеджером. 
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.

При бронюванні організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або, узгоджений з Туроператором Турпакет.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є замовлення і оплата в офісі Агента від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або узгоджений з Туроператором Турпакет.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Стоимость тура ВКЛЮЧАЕТ:
• В случае, когда возраст туриста более 60 лет, необходимо дополнительно уточнить размер доплаты страхового платежа.
• проезд по маршруту автобусом туркласса;
• проживание по маршруту отель с завтраками;
• экскурсии по программе;
• сопровождение гида-руководителя по маршруту;
• Проезд в 4-х местной каюте эконом - класса (спальное место) без окна на нижней палубе БЕЗ завтрака
на паромах Гдыня - Карлскруна - Гдыня.
В каютах: душ, туалет. Услуга по подселения только в женские или мужские каюты не предоставляется.
Дополнительно оплачивается:
• входные билеты и факультативные программы;
• проезд в общественном транспорте;
• личные расходы (обеды, ужины, сувениры);
• Индивидуальное медицинское страхование (при личной подаче);
• Дополнительная страховка, если возраст туриста более 60 лет. Просим дополнительно уточнить размер доплаты страхового платежа;
Доплата за размещение в каютах более высокого класса на паромах Гдыня - Карлскруна - Гдыня:
в 2-х местной каюте - 40 евро / чел.
Завтрак на паромах - 30 евро / чел. (два парома).
Услуга по подселению только в женские или мужские каюты не предоставляется
Консульский сбор + услуги Визового Центра =35€ + 25€
Консульский сбор НЕ оплачивают категории граждан, освобожденных от оплаты Консульского сбора по договору об упрощение визового режима. Пенсионеры, дети до 18 лет, студенты дневного стационара до 21г.
Услуги Визового Центра оплачивают все.
ОПЛАЧИВАЮТСЯ ПРИ КАЖДОЙ ПОДАЧЕ. ПРИ ОТКАЗЕ КОНСУЛЬСКИЙ СБОР И УСЛУГИ ВИЗОВОГО ЦЕНТРА НЕ ВОЗВРАЩАЮТСЯ (исключение для именинников, у которых в путешествии День рождения - потери покрывает Аккорд-Тур). 
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 300 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 30%
300 грн.
Послуга «Індивідуальна екскурсія».
- 600грн (1-3 людини) тривалість (3 год.)
600 грн.

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: