+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Мій друг... Нас жага пригод
несе вперед до невідомих світів.
І ось зараз, відкинувши усі сумніви,
Лине наша яхта в океан.

Світ насолод - Хорватія!!!

Днів: 7
Курорт: Істрія
Львів – Мукачеве – Будапешт (1 ніч) – Загреб – Крк (4 ночі) – Белград – Тімішоара (1 ніч) – Мукачеве – Львів
Румунія
Сербія
Угорщина
Хорватія

!!! БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ !!!

!!! У вартості туру екскурсії по Загребу, Белграду і Тімішоарі!!!


Возможно посетить: Ровінь, Пореч і Пулу на півострові Істрія, а також острів Бріюні та Плітвіцькі озера в Хорватії!!!

День 1.

Львів - Стрий - Мукачево - Будапешт

 Для туристів, які прибувають на Львівський залізничний вокзал - трансфер до Терміналу «А».
Відправлення в тур здійснюється з Терміналу «А». 
Можлива посадка в Стрию (+1 година з моменту відправлення в тур), Мукачево (+4 години з моменту відправлення в тур). Перетин кордону. Переїзд в Будапешт.
Для всіх бажаючих «Ажурна прикраса Будапешту» (26€/18€).Сім мостів служить прикрасою прекрасного Голубого Дунаю, які, мов нитки перлів, пов’язують дві частини міста – Буду та Пешт… У воді відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський Палац... Повз нас "пропливають" водолікарні, готелі, музеї та найкрасивіший розважальний комплекс Будапешту… Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 1 - Львів - Стрий - Мукачево - Будапешт День 1 - Львів - Стрий - Мукачево - Будапешт День 1 - Львів - Стрий - Мукачево - Будапешт День 1 - Львів - Стрий - Мукачево - Будапешт
День 2.

Загреб - Істрія - Будапешт

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Загреб. Всіх бажаючих запрошуємо на вечірню екскурсію столицею Хорватії - містом Загреб. Наша екскурсія почнеться з історичного центру міста, яке затишно розташувалось між двома пагорбами. Ми прогуляємося центральною площею Йосипа Елачича, пройдемось до площі Героїв Хорватії та обов'язково познайомимось з символом Загребу Кафедральним собором… Вільний час. Переїзд на острів Крк. Поселення в готель, курорт Омишаль. Ночівля в готелі.

День 2 - Загреб - Істрія - Будапешт День 2 - Загреб - Істрія - Будапешт День 2 - Загреб - Істрія - Будапешт День 2 - Загреб - Істрія - Будапешт
День 3 - 5.

Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії ... - Пореч - Плітвіцкие озера - архіпелаг Бріюні - Пула

 Вільний час. У вільний час пропонуємо відвідати екскурсії (оплачуються додатково):
«Істарський колорит – Ровінь, Лімський фіорд і Пореч» (46€/36). Під час цієї екскурсії ми зможемо сповна пізнати історію країни, насолодитись чаруючою природою Істрії. Ровінь - це, ймовірно, найбільш колоритне та найбільш італійське місто півострова, не спроста, його ще називають «маленькою хорватською Венецією». Адже кам'яні стіни вкритих глиняною черепицею середньовічних будинків старого міста піднімаються з моря, а химерно порізана берегова лінія з яхтами, що похитуються у голубій воді, передає неповторну атмосферу, завдяки якій місто ще називають «найбільш романтичним містом Хорватії». Далі наш маршрут веде до одного з найпівденніших фіордів Європи – Лімського, ущелина завдовжки 10 км і глибиною 30 метрів, з найширшою частиною приблизно 600 метрів виходить прямо в Адріатику. З обох сторін розташовані дуже круті гори, в деяких частинах вони досягають 100 метрів висоти, вкриті густим лісом, причому, у північній частині затоки ростуть вічнозелені дерева, а у південній - листяні. Фінальним акордом екскурсії буде відвідування містечка Пореч. Вільний час.
«Краса Хорватії, Плітвицькі озера» (55€/46€+вх. квиток). Сьогодні нас чекає знакомство з найбільшим парком в Хорватії «Плітвіцькі озера». Вся його краса зібрана в 16 озерах, пов'язаних між собою водоспадами і протоками. Ці озера, немов 16 аквамаринів, вінчають собою корону густого гірського лісу. Прогулянка парком залишить незабутні враження на все життя. Невинність навколишньої природи, широка гладь води, галасливі водоспади та просто текучі струмки, найчистіше повітря, запах квітів і рослин налаштовують на почуття єднання з природою. Вода в озерах незвичайного кольору: яскраво-смарагдово-блакитна… і, водночас, абсолютно прозора. Вільний час.
«Райський куточок – Бріюні» (60€/48€+вх. квиток). Бріюні по праву зараховують до найкрасивіших національних парків Хорватії та вважають однією з найважливіших та найбільш значущих пам'яток країни. Не спроста тут побувало більше сотні лідерів країн, і безліч зірок, серед яких Мерилін Монро, Елізабет Тейлор, Карло Понті, Софі Лорен та багато інших. Бріюні і зараз є резиденцією президента Хорватії, та всі неофіційні міжнародні візити політиків обов'язково включають в себе відвідування знаменитої Білої вілли. Натомість нас чекає подорож на кораблику вздовж морського узбережжя до острова, а на острові - екскурсія туристичним паровозиком, протягом якої ми зможемо побачити чудовий сафарі-парк, де по сьогоднішній день живуть екзотичні тварини: слони, зебри, олені, страуси і павичі. Доповнить екскурсію мальовничим парком відвідування містечка Пула. Вільний час. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля в готелі.

День 3 - 5 - Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії ... - Пореч - Плітвіцкие озера - архіпелаг Бріюні - Пула День 3 - 5 - Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії ... - Пореч - Плітвіцкие озера - архіпелаг Бріюні - Пула День 3 - 5 - Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії ... - Пореч - Плітвіцкие озера - архіпелаг Бріюні - Пула День 3 - 5 - Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії ... - Пореч - Плітвіцкие озера - архіпелаг Бріюні - Пула
День 6.

Белград - Тімішоара

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Белград. Сьогодні нас чекає знайомство з містом, яке по праву вважається серцем Балканського півострова. Отже, знайомтесь – Белград. Його древні стіни бачили готів і франків, кельтів і римлян, слов'ян і турків. Нас чекає пішохідна екскурсія містом, в якому панує неповторна атмосфера взаємопроникнення Європи та Азії, а химерна суміш східної і західної культур створює таємниче зачарування. Тут замки, палаци і середньовічні фортеці чудово поєднуються з сучасними будівлями і торговими центрами. Вільний час. У вільний час всім бажаючим пропонуємо відвідати екскурсії:
Вечеря в традиційному сербському ресторані (26€/21€). В районі Скадарлії, так званого белградського Монмартру, у нас буде унікальна можливість познайомитись зі справжньою сербською кухнею. Кухня сербського народу увібрала в себе елементи середземноморської, близькосхідної та австро-угорської кухонь. Вона традиційна для Балкан - багато м'яса, овочів, вина і… чудового настрою… Переїзд в Тімішоару. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 6 - Белград - Тімішоара День 6 - Белград - Тімішоара День 6 - Белград - Тімішоара День 6 - Белград - Тімішоара
День 7.

Тімішоара - Мукачево - Львів

 Сніданок. Виселення з готелю. Сьогодні нас чекає екскурсія містом з багатою історією, дивовижною архітектурою і мальовничою природою, знайомтесь - Тімішоара. Чарівність міста Тімішоара полягає в особливому характері його архітектури і яскравого культурного життя. Часто місто називають «маленьким Віднем», цілий рік в ньому проходять музичні та театральні вистави, тут безліч художніх галерей, музеїв, соборів. Переїзд в Україну. Орієнтовне прибуття (залежить від проходження кордону) в Мукачеве - 17:00, до Львова - 23:30.
Місце прибуття у Львові - Термінал «А». Трансфер на потяги до зал. вокзалу орієнтовно о 23:50.
До нових зустрічей!

День 7 - Тімішоара - Мукачево - Львів День 7 - Тімішоара - Мукачево - Львів День 7 - Тімішоара - Мукачево - Львів День 7 - Тімішоара - Мукачево - Львів
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Вартість для учасників групи прораховується під запит нашим менеджером. 
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.

При бронюванні організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або, узгоджений з Туроператором Турпакет.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є замовлення і оплата в офісі Агента від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або узгоджений з Туроператором Турпакет.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:

• Проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• Проживання по маршруту в готелях на базі сніданків,
в Істрії в готелі або віллі на базі сніданків та вечерь;
• у випадку коли вік туриста сягає більше 60 років або не досягає 6 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу;
• Супровід гіда керівника по всьому маршруту;
• Три екскурсії, вказані в програмі.

Додатково оплачується:

• Проїзд громадським транспортом;
• Рекомендовані програми;
• Особисті витрати (обіди, сувеніри);
• консульський збір Хорватії – 35 € (крім категорій громадян, звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років… згідно договору про спрощення візового режиму).

ВАЖЛИВО:
• Важливо! Без оплати замовлення документи НЕ приймаються;
• Туристи, що подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко - додаткове або диван;
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобусу;
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене;
• Місця збору і посадки/висадки туристів по маршруту:
Львів – головний зал. вокзал (пл. Двірцева, 1, паркинг - праворуч від головного входу, за сквером);
Мукачеве – заправка OKKO (вул. Лавківська, 1-в, об'їзна дорога міста);
• Компанія не несе відповідальність за роботу митних та прикордонних служб, а також за затори на дорогах і погодні умови;
• Туристична компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об'єму послуг.

Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 300 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 30%
300 грн.
Послуга «Індивідуальна екскурсія».
- 600грн (1-3 людини) тривалість (3 год.)
600 грн.

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: