Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

СПО Весняна пригода до Праги

Днів: 6
Львів - Дрезден - Прага - Карлові Вари - Відень - Будапешт - Львів
Австрія
Німеччина
Чехія

Лише дві дати виїзду
Спеціальна пропозиція до Весни
Хороший тур з гарним готелем у Празі
У вартості Дрезден, Прага, Відень

День 1.

Львів - Краків

 Подарунок. Автобусна екскурсія по Львову "Тільки у Львові...". Ми побачимо і зупинимося на фотопаузу біля Церкви Святого Юра, проїдемось вуличками Старого Львова, зробимо невелику пішохідну прогулянку по центру древнього граду, під'їдемо до Високого замку і по вулиці Личаківської закінчимо нашу екскурсію на вокзалі.
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів.
Прибуття до Кракова. Для охочих екскурсія по Кракову «Королівський шлях» (18Є/13Є). Краків-місто – дивне, гарне і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. Можливість за дод. плату відвідати «Пивний Краків» (26Є/21€). У Польщі варять смачне пиво і знають про нього безліч історій. Пропонуємо Вам спробувати польську кухню і зануритися в пивну атмосферу різних епох. Нічний переїзд по території Польщі.

День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків
День 2.

Дрезден - Майсен

Прибуття до Дрездену. Екскурсія по місту. Протягом семи століть місто було резиденцією герцогів і королів. Дрезден знаменитий своїми архітектурними ансамблями, незліченними скарбами музеїв, колекціями живопису і прекрасною панорамою берегів Ельби. Екскурсія по Старому місту – Театральна площа з Дрезденською оперою в центрі. Розкішні будови Цвінгера. Можливість відвідати Дрезденську картинну галерею (дод. плата).
Вільний час для прогулянок і шопінгу. Німеччина - країна, яка може запропонувати своїм гостям надзвичайні можливості для шопінгу. Тут можна купити модний одяг для дорослих та дітей, взуття, німецьку косметику, спортивні товари, а також шоколад та багато іншого – всі ці товари відрізняються хорошою якістю при порівняно невисокою вартістю. Хочете заглянути в Карштадт, C&A, Альтмаркталерею або Центральну Галерею – вибирайте самі. Покупки чекають на Вас!
Для всіх охочих подорож у "Порцелянове містечко Мейсен" (26€/21€). Тут все незвично і гарно, звідси кожен відвідувач забирає з собою частинку маленької казки. Переїзд до Праги. “Пивними дорогами Праги..." (26€/18€). «Куди б не занесла чеха доля на своїх могутніх крилах, навіть на край світу, є місце, куди він буде повертатися завжди, — туди, де варять чеське пиво». Можливість відвідати знамениті пивні і послухати історії про них. Нас чекає також дегустація. Ночівля в Чехії (Прага).

День 2 - Дрезден - Майсен День 2 - Дрезден - Майсен День 2 - Дрезден - Майсен День 2 - Дрезден - Майсен
День 3.

Прага

Сніданок. Вільний час у Празі. Ескурсія "Знайомство з Прагою". У лабіринтах маленьких вуличок ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, який пам'ятає ще Великого Моцарта; Каролінум – перший Празький університет, костел діви Марії перед Тином. Староміська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші... Вільний час. Можливість відвідати екскурсії: "Таємниці королів" (18€/13€). Дізнатися про життя королів і придворних, про палацові інтриги і змови, злочини і покарання, які відбувалися з найсвітліших мотивів - в ім'я віри і держави. Все починається зі знаменитого Страговського монастиря. Далі вас чекають скарби Празької Лоретти, Градчанська площа, Шварценберзький палац і зміна варти Празького граду. Прогулянка на кораблику по Влтаві (30€/26€). Аперетиви, вечеря шведський стіл і хороша музика в супроводі цікавих розповідей... Ось вони незабутні миті в житті...
Вечеря в середньовічній корчмі з розважальною програмою (38€/30€). Вас чекає вечір в корчмі, яка Вас перенесе на сотні років назад... в саме Середньовіччя! Романтична і сувора атмосфера... Ночівля в Чехії (Прага).

День 3 - Прага День 3 - Прага День 3 - Прага День 3 - Прага
День 4.

Карлові Вари

Сніданок. Вільний час у Празі. Для охочих: Пропонуємо факультативну екскурсію "Карлові Вари" (30€/21€). Заїзд на пивзаовод Крушовіце для купівлі пива. Далі наш шлях прямує в одну з наймальовничіших долин в Західній Чехії, в курортне місто - Карлові Вари. Це царство мінеральних джерел, лікеру Бехеровки, скла та порцеляни. Місто з чаруючою архітектурою, спокійним дзюрчанням води, солодким запахом вафель та романтичною музикою курортних оркестрів... Не хочеться залишати ці місця, але пора повертатися до Праги...
"Тіні старого міста" (18€/13€). Пропонуємо забути на цей вечір історичні дати і факти і повністю зануритись у казкову Прагу. Від таємного служителя старого міста в тьмяному блиску вечірнього освітлення, ви довідаєтесь перекази, які передаються з вуст в уста лише вибраним. Ночівля в Чехії (Прага).

День 4 - Карлові Вари День 4 - Карлові Вари День 4 - Карлові Вари День 4 - Карлові Вари
День 5.

Відень - Будапешт

 Сніданок. Переїзд до Відня. Пішохідна екскурсія “Віденський вальс". Відень - місто музики і великих музикантів, місто чарівне і прекрасне... його по праву називають серцем Європи. Це надзвичайне місто! – вузькі середньовічні вулички, широкі імперські площі... Ми прогуляємося самим серцем Відня. Величний місто зачаровує шармом і витонченістю... Для охочих автобусна екскурсія «Величний Відень» (26Є/21Є). Таємниче середньовіччя, надзвичайне 19 століття, круговорот музики, історії, мистецтва – все це Відень, неповторний і прекрасний! «Це моя воля!» - цими словами імператор Франц Йосиф розпорядився про будівництво Рінгштрассе, де велично розташувалися будівлі Парламенту, Ратуші, Бургтеатр. Ми також побачимо веселу пам'ятку - химерний будинок Хундертвасер! А на завершення екскурсії – «нанесемо візит» принцу Євгену Савойському та побачимо дивовижний за своєю красою замок Бельведер! Переїзд до Угорщини. Для охочих: "Чарівність Дунаю" (26€/21€). Сім мостів служить прикрасою прекрасного Блакитного Дунаю, які, немов нитки перлів, пов'язують дві частини міста – Буду і Пешт... У воді відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський Палац... Нічний переїзд до України.

День 5 - Відень - Будапешт День 5 - Відень - Будапешт День 5 - Відень - Будапешт День 5 - Відень - Будапешт
День 6.

Львів

 Час прибуття до Львова орієнтовно о 13:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Переїзд на потяги на ж.д. вокзал.

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Вартість для учасників групи прораховується під запит нашим менеджером. 
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.

При бронюванні організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або, узгоджений з Туроператором Турпакет.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є замовлення і оплата в офісі Агента від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або узгоджений з Туроператором Турпакет.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• У разі, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• Проїзд по маршруту автобусом єврокласу
• Супровід гіда-керівника по маршруту
• Проживання в готелі 3 * зі сніданками.
• Екскурсійна програма
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.
• Факультативні екскурсії
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
Консульський збір + Візового Центру = 35 € + 23є
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Оплачується при кожній подачі.
• При відмові НЕ повертається.
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 300 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 30%
300 грн.
Послуга «Індивідуальна екскурсія».
- 600грн (1-3 людини) тривалість (3 год.)
600 грн.

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: