Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку
Хочеш відпочити відправляйся в подорож!

Моя гірська симфонія...

Днів: 7
Одеса - Русе (1 ніч) - Велико-Тирново - Арбанаси - Санданський (1 ніч) - Рупіте-Мельник - Салоніки (1 ніч) - Метеоры - Скоп'є (1 ніч) - Софія (1 ніч)  - Бухарест (1 ніч) – Одеса
Болгарія
Греція
Македонія
Румунія
Назад

Червень '19

  15 08:30   29 09:30

Липень '19

  10 08:30   20 06:30

Серпень '19

  4 08:30   14 06:30   25 06:30

Вересень '19

  4 06:30   12 09:30   24 06:30

Жовтень '19

  3 08:16   13 08:30   29 04:30

Листопад '19

  12 08:30   21 09:30

Грудень '19

  7 06:30   21 09:30 НГ 28 04:30
Вперед
НГ−Новий Рік

!!! БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ !!!

!!! У вартості туру екскурсії по Велико-Тирново, Салоніках, Скоп'є, Софії та Бухаресту !!!

Можливо відвідати: найбільший термальний комплекс в Європі - Therme Bucurest, Рупіте і Мельник, «Витаючі в повітрі Метеори», гробницю Македонських царів і каньйон Матка, Рильський монастир і Арбанаси…

День 1.

Одеса - Русе

 Виїзд з Одеси. Перетин кордону.
Переїзд в Русе, поселення в готель. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 2.

Велико-Тирново - Санданські

Сніданок. Виселення з готелю. Перееїзд в Велико-Тирново. Сьогодні нас чекає екскурсія одним з найдревніших міст Болгарії, столиці Другого Болгарського царства - Велико-Тирново, колискою болгарської архітектури, живопису і літератури. Місто побудоване на трьох пагорбах Царевец, Трапезіца і Свето-гора, в 1393 році було повністю спалене турецькими військами і в короткий термін було відбудоване заново... Археологічні дослідження виявили багато пам'яток історії часів великої Османської імперії, одна з основних пам'яток, що збереглися в місті, це палаци короля і патріарха на пагорбі Царевец (вхідний квиток оплачується додатково). Вільний час.
Арбанаси (21€/19€). Для всіх бажаючих пропонуємо відвідати селище Арбанаси, яке колись було набагато більшим поселенням. В 1530 р. воно було звільнене Сулейманом I від усіх податків і процвітало за рахунок торгівлі зі всією Османською імперією. Містечко відрізняється своїми монументальними будинками и церквами з багатим внутрішнім декоративним наповненням, різьбою по дереву, настінним живописом, виготовленими в 16-17 століттях. Після невеликої оглядової екскурсії по Арбанасах нас чекає знайомство с гостинністю болгар. На одній з місцевих вілл щедрі господарі приготують нам приємну вечерю і пригостять вином. Повернення в Велико-Тирново. Переїзд в Санданскі. Відкрийте для себе дивовижне місце на Землі, затишне містечко на півдні Болгарії, на висоті 224 м над рівнем моря, в мальовничій сонячній долині, біля підніжжя одного з найвищих гірських масивів Пірінськіх - «Болгарський Баден-Баден - Санданські». Поселення в готелі.

Увечері всіх запрошує «Болгарське Механа» (38€/30€). Знайомство з гостинністю болгар обов'язково потрібно розпочати з цієї екскурсії. Приємна атмосфера національного ресторану, багата вечеря, біле і червоне вино, ракія, жива музика познайомить нас зі звичаями і традиціями болгар. Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 2 - Велико-Тирново - Санданські День 2 - Велико-Тирново - Санданські День 2 - Велико-Тирново - Санданські День 2 - Велико-Тирново - Санданські

День 3.

Мельник - Рупіте - Салоніки - Вергина

 Сніданок. Виселення з готелю. У вільний час усіх бажаючих запрошуємо відвідати Рупіте і Мельник (38€/30€). Рупіте - містечко, розташоване біля кратера вулкана, з мальовничою природою, прекрасними термальними джерелами з температурою води 75 ° С. Місцевість по-справжньому красива і насичена унікальною енергією. Славу цьому містечку принесла ясновидиця і цілителька Ванга. Рупіте і термальні джерела нерозривно пов'язані з життям і діяльністю Ванги, тут знаходиться будинок Ванги, в якому вона приймала своїх гостей, церква, збудована за ініціативою Ванги. Чудеса, що відбуваються в цьому краю, продовжують траплятися і після смерті віщунки, енергія Ванги відчувається і сьогодні ... Невеликий переїзд - і нас зустрічає найменше місто Болгарії Мельник, яке відоме своїми старовинними будиночками, розкішною архітектурою, легендарною історією, неймовірною природою, химерними скельними утвореннями і густим, ароматним вином. Сам Уїнстон Черчілль замовляв собі щороку по 500 літрів цього Мельницького вина. Разом з досвідченим виноробом у нас буде можливість доторкнутися до таїнства народження цього напою, пізнати таємниці бродіння, вдихнути аромат, дозрілого в дубових бочках вина. Нас чекає дегустація, на якій ковток повинен бути повільним, зі смаком, щоб чудовий смак вина дав нам потрібну відповідь, а аромат привів до майбутнього зцілення ... З кожним ковтком, ніби вбираєш таємниці, що зберігаються вином тисячоліттями ... Повернення в Санданський. Переїзд в Салоніки. Поселення в готель. Вільний час. У вільний час рекомендуємо відвідати екскурсію:
Загадка древньої Еллади - Вергіна (30€/18€ + вх. квиток). Нас зустрічає маленьке селище на півночі Греції - Вергіна, що донедавна було зовсім не помітним, поки археологами не було виявлено в цьому місці курганну гробницю Македонських царів, і доведено, що в цьому місці височіла перша македонська столиця - місто Егі. Не дивно, що саме тут і була виявлена гробниця великого завойовника Філіпа Другого - батька Олександра Македонського. У цих же землях був похований і його син - Олександр Четвертий. У ті давні часи ходила легенда, що імперія впаде, як тільки один з македонських царів буде похований на чужій землі. Можна не вірити цим стародавнім "казкам", але саме з відходом Олександра III, могила якого не знайдена досі, славна Македонія стала втрачати свій вплив. Повернення в Салоніки.
Вечірня екскурсія - «Столиця Північної Греції - Салоніки». Місто було засноване в 314 р. до н.е. і пройшло тривалий історичний шлях. Сьогодні місто заслужено називають музеєм під відкритим небом, так як крім свого вражаючого віку, місто багате чудовими пам'ятками світової історії. Тут колись розташовувалася резиденція римського імператора Галерія. А згідно зі словами Апостола Павла, це місце є «золотими воротами християнства». Під час оглядової екскурсії по місту ми побачимо символ міста - Білу Вежу, Храм Святого Димитрія Солунського, Тріумфальну арку, Ротонду і інші цікаві місця. Вільний час. Повернення в готелі. Ночівля в готелі.

День 3 - Мельник - Рупіте - Салоніки - Вергина День 3 - Мельник - Рупіте - Салоніки - Вергина День 3 - Мельник - Рупіте - Салоніки - Вергина День 3 - Мельник - Рупіте - Салоніки - Вергина
День 4.

Метеори - Салоніки

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. Сьогодні всім бажаючим пропонуємо відвідати екскурсію «Витаючі в повітрі Метеори» (55€/48€). Нас чекає знайомство з унікальним комплексом монастирів на вершині скель. Величезні скелі, на перший погляд, підпирають небо, як вдалося звести споруди на такій висоті до сих пір залишається загадкою. Колись місцеві монахи десятиліттями на своїх спинах тягали дошки, колоди і глину на верхівки цих гір. Вони зводили стіни, висікали ступені в твердому камені. І рік за роком, покоління за поколінням будували свої монастирі. Повернення у Салоніки. Переїзд в Скоп'є. Поселення в готель. Ночівля у готелі.

День 4 - Метеори - Салоніки День 4 - Метеори - Салоніки День 4 - Метеори - Салоніки День 4 - Метеори - Салоніки
День 5.

Скоп'є

 Сніданок. Виселення з готелю. Нас чекає незабутня екскурсія столицею Македонії - містом Скоп'є, яке серед тисячі вогнів виглядає ще більш загадково і привабливо. В місті панує приємна і дружня атмосфера, тут чудесним чином поєднуються різноманітні культури та релігії, а населення вражає своєю повагою і розумінням один до одного. Для того, щоб відчути все багатство містечка, ми відвідаємо найвідоміші пам'ятки, такі як чарівна фортеця Кале, що височіє над лівим берегом річки Вардар, древній Кам'яний міст, монастир Святого Пантелеймона, церква Святого Микити, соборний храм Святого Климента Охридського. Також ми побачимо православну церкву Святого Спаса, де знаходиться красивий іконостас, виконаний з горіхового дерева і покритий різьбою на біблійні мотиви. В місті знаходиться безліч мечетей, найвідомішими і найкрасивішими з яких є мечеть Іса-Бегова Джамія, або як її ще називають Візерункова мечеть, і чудова мечеть Мустафи Паши, побудована з мармуру. Доповнить нашу маленьку подорож огляд різноманітних музеїв і театрів, будівлі парламенту, пам'ятників Тарасу Шевченку і Марії Терези, ринку Бадестан. Вільний час. У вільний час рекомендуємо відвідати
Каньйон Матка (38€/30€). Цей мальовничий каньйон був створений річкою Тріска, що проклала свій шлях через гірський масив. У 1938 році річку Тріску перегородили дамбою, завдяки чому утворилося напрочуд гарне озеро з водою бірюзового кольору. Поруч з озером можна побачити церкву святого Андрія, побудовану в XIV столітті. У каньйоні знаходиться десять печер, довжина яких становить від 20 до 200 метрів. Найвідомішою з них є печера Врело, її ми і відвідаємо на катері. Загальна довжина печери становить 176 метрів, в ній можна побачити два зали. Також в ній знаходиться величезний сталагміт заввишки близько трьох метрів і два озера, глибина одного з них, імовірно, може досягати 500 метрів. Повернення в Скоп'є. Переїзд в Софію. Поселення в готелі. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 5 - Скоп'є День 5 - Скоп'є День 5 - Скоп'є День 5 - Скоп'є
День 6.

Софія - Велико-Тирново

 Сніданок. Виселення з готелю. Екскурсія столицею Болгарії - Софією. Нас запрошує одне з наймолодших міст Європи. Сьогоднішня Софія - динамічне, сучасне європейське місто з численними представництвами всесвітньо відомих фірм, з бізнес-центрами, парками і комплексами для розваг і спорту. Це єдина європейська столиця, розташована прямо біля підніжжя гори, що піднімається на 2500 м над рівнем моря. Місто з тисячолітньою історією, назване іменем богині мудрості, Софія і сьогодні зберігає культурно-історичні пам'ятки різних епох - від античності до сучасності. Вільний час. У вільний час рекомендуємо відвідати:
Рильський монастир (21€/13€). На правому березі річки Рильська знаходиться найвидатніший пам'ятник болгарської культури і архітектури епохи національного Відродження - Рильський монастир, відомий також під ім'ям Святої Рильської обителі. Зовні Рильський монастир найбільше схожий на неприступну фортецю. Однак за високими, міцними стінами можна побачити чудовий архітектурний ансамбль, який вразить численними колонадами, красою невагомих сходів і балконів. У самому центрі двору розташована велика кам'яна Хрельова вежа, побудована в 1335 році. На самому вершечку вежі знаходиться каплиця Преображення Господнього, прикрашена настінними розписами, яким понад 700 років. Повернення в Софію. Переїзд в Бухарест. Поселення в готелі. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 6 - Софія - Велико-Тирново День 6 - Софія - Велико-Тирново День 6 - Софія - Велико-Тирново День 6 - Софія - Велико-Тирново
День 7.

Одеса

 Сніданок. Виселення з готелю. Екскурсія місто парадоксів і контрастів, Бухарестом, що поєднує в собі традиції Заходу і Сходу, що надає йому особливого, неповторного колориту. Оглядова екскурсія по місту: площа Конституції, площа Революції, монумент Відродження і будівля уряду. Напроти нього розташований палац першого румунського короля Карла Першого, у якому розташований Музей мистецтв. Вільний час.
Усіх бажаючих запрошуємо відвідати найбільший термальний комплекс в Європі - Therme Bucurest (16€+вх. квиток). У комплексі 8-м басейнів з термальною водою багатою на мінеральні солі, 3-ри аромотерапевтичних басейни, сауни, джакузі, 16-ть водних гірок, pool bar, найбільший ботанічний сад в Румунії (500 пальм, 800 тис. Екзотичних рослин).
Переїзд в Одесу. Орієнтовно прибуття (залежить від проходження кордону) в Ізмаїл о 22:00, в Одесу о 01:50 (наступного дня). До нових зустрічей! 

День 7 - Одеса День 7 - Одеса День 7 - Одеса  

 

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Вартість для учасників групи прораховується під запит нашим менеджером. 
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.

При бронюванні організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або, узгоджений з Туроператором Турпакет.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є замовлення і оплата в офісі Агента від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або узгоджений з Туроператором Турпакет.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:

• Груповий страховий поліс (в разі самостійної подачі необхідний
індивідуальний страховий поліс - оплачується додатково);
• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• проживання по маршруту в готелях на базі сніданків;
• у випадку коли вік туриста становить понад 60 років або не досягає
6 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового
платежу;
• супровід гіда керівника по всьому маршруту;
• чотири екскурсії (згідно програми туру).

Додатково оплачується:

• індивідуальний страховий поліс (при особистій подачі)
• проїзд в громадському транспорті;
• рекомендовані програми;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);.

ВАЖЛИВО:
• Вартість туру в таблиці з цінами вказана на одну людину;
• Важливо! Без оплати замовлення документи НЕ приймаються;
• Знижка для дітей до 12 років на дод. місці (дивимося таблицю з цінами) діє за умови, що два спальних місця оплачуються за тарифом для дорослих, а дитина до 12 років розміщується на додатковому ліжку;
• Туристи, що подорожують одні, можуть бути розміщені в трьохмісних номерах, де третє ліжко - додаткове або диван;
• Місця збору та посадки туристів за маршрутом:
Одеса - головний залізничний вокзал (пл. Привокзальна 2);
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса;
• Компанія не відповідає за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах і погодні умови;
• Туристична компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.

Візову підтримку під тур компанія туроператор не надає.
Власники біометричних паспортів України та закордонних паспортів старого зразка з актуальними шенген візами багаторазового в'їзду - не потребують візової підтримки під тур (можуть подорожувати на підставі вищевказаних документів).

Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 300 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 30%
300 грн.
Послуга «Індивідуальна екскурсія».
- 600грн (1-3 людини) тривалість (3 год.)
600 грн.

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: