Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

…країна моїх мрій, була як в небесах.
О,Австрія моя, ти вся в моїх очах!

Австрійське диво: вся Австрія + Мюнхен! (для дитячих груп)

Днів: 6
Львів – Краків – Відень – Мюнхен (замок Нойшванштайн) – Зальцбург – долина Зальцкаммергут - Інсбрук –  Клагенфурт -  Будапешт – Львів
Австрія
Німеччина
Польща
Угорщина

Без нічних переїздів!!!

Екскурсії по Зальцбургу, Мюнхену, Інсбруку і Відню у вартості туру!!!

День 1.

Львів - Краків

 Збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А».
Перетин кордону. Переїзд до Кракова. Рекомендуємо відвідати оглядовауекскурсію «Королівський шлях» (16Є/10Є) - шлях, по якому протягом багатьох сторіч проїжджали польські королі: місце де переплітаються легенди ... Найстаріша частина міста - Ринкова площа, один із найстаріших університетів Європи - Ягелонський університет, середньовічний центр торгівлі - торгові ряди, де ми зможемо придбати сувеніри на згадку про проведені тут хвилини ... 
Переїзд в готель. Поселення і ночівля.

День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків
День 2.

Відень

 Сніданок. Переїзд до Відня. Місто відомих палаців і широких імперських площ, місто художників і великих музикантів, місто ароматної кави і знаменитого яблучного штруделя ... «Відень - класика звуків» ... Віденська опера, Хофбург - офіційна імператорська резиденція, Кільцевий бульвар, Ратуша, Парламент, собор святого Стефана ... І в завершенні екскурсії ми відвідаємо музей - магазин найзнаменитішого бренду - SWAROVSKI !! Мистецтво і музика, цукерки і романтика ... Ось такий Він - Відень !!! У вільний час рекомендуємо відвідати на вибір:
«Величний Відень» (26€/18€). Таємниче середньовіччя, блискуче 19 століття, круговорот музики, історії, мистецтва - все це Відень, неповторний і прекрасний! «Це моя воля!» - цими словами імператор Франц Йосиф розпорядився про будівництво Рінгштрассе, де велично розташувалися будівлі Парламенту, Ратуші, Бургтеатра. Ми також побачимо найвеселішу пам'ятку - химерний будинок Хундертвасер! А в завершенні екскурсії - «відвідаємо» принца Євгенія Савойського і побачимо дивовижний за своєю красою замок Бельведер!
«Шенбрунн - розкішна резиденція Габсбургів» (23€ + вх. Квиток). Вже більше 300 років Шенбрунн - одна з головних визначних пам'яток австрійської столиці. Це ансамбль, який об'єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Ось вже дійсно - кайзерівський розмах.
• пропонуємо отримати насолоду від неперевершеної краси Скарбниці Габсбургів (23€/13€): корона Священної Римської імперії, всіяна коштовними каменями і перлами, хрест, священна піка, церемоніальний меч, реліквії герцогів Бургундських, знаки ордена Золотого Руна, монети, медалі, еталони, коштовності і прикраси - хранителі тисячолітньої історії...
Переїзд в Мюнхен. Ночівля на території Німеччини.

День 2 - Відень День 2 - Відень День 2 - Відень День 2 - Відень
День 3.

Мюнхен

 Сніданок. Сьогодні нас чекає столиця землі Баварії містом Мюнхен. Пішохідна екскурсія "Мюнхен - Легенда Баварії ...". Нас запрошує "Німецький Рим" - місто з чудовою атмосферою гостинності, по якому хочеться блукати з ранку до ночі ... Ніде в Німеччині так не оберігають народні традиції, як тут, і навіть національні костюми вдягають не тільки на свята. У вільний час запрошуємо відвідати на вибір:
«Фантазії Короля Людвіга ...» (48 € + вх. Квиток). На півдні Німеччини, біля підніжжя Альп переплітаються казка і реальність. Прекрасні сни стають реальністю, а мрії, здається, ось-ось здійсняться ... Цікава і захоплююча історія дивака і мрійника Короля Людвіга II Баварського. Нас чекає замок Нойшванштайн ( "Новий лебединий камінь") - це суміш найрізноманітніших архітектурних стилів і епох, це безкінечні зали і кімнати, що вражають своєю пишністю, це ілюзія, втілена в життя. Замок-казка, що затаївся в лісових масивах Баварських Альп, справжній шедевр, який заслужив шалену популярність у туристів. Нойшванштайн став прототипом замку Сплячої красуні в Паризькому Діснейленді, джерелом натхнення Чайковського для балету "Лебедине озеро" і втіленням любові Людвіга II до музики Вагнера.
автобусна екскурсія «Дивовижний Мюнхен» (26€/21€). Мюнхен такий багатоликий і незвичайний, вміє дивувати і змушує захоплюватися знову і знову ... Ви побачите місто епохи Людвіга I, знаменитий мюнхенський квартал музеїв - перші музеї, побудовані в світі! Ми побачимо чудовий палац і парк Німфенбург - Замок Німф ... І на завершення нас чекає стадіон і олімпійський парк 1972 року - трагічна і повчальна історія тієї далекої олімпіади. І поруч зі стадіоном - завод, виставковий центр і музей БМВ.
«Мюнхенську резиденцію» (26 € + вх. Квиток) роду Віттельсбахів, яка була і залишається одним з найбільш значних і грандіозних палацових ансамблів світу, і по праву вважається головною визначною пам'яткою Мюнхена. Палацовий комплекс включає в себе королівські покої, Стару резиденцію і будинок для урочистих прийомів. Всього ж в Резиденції 112 залів, серед яких особливої уваги заслуговує зал Антикваріум.
Переїзд в готель. Ночівля.

День 3 - Мюнхен День 3 - Мюнхен День 3 - Мюнхен День 3 - Мюнхен
День 4.

Зальцбург - Зальцкаммергут - Інсбрук - музей Сваровскі

 Сніданок. Екскурсія «Зальцбург - симфонія звуків і пейзажів». Зальцбург - місто маленького формату, проте, світового значення. Його по праву називають «сценою світу», завдяки незліченній кількості культурних подій, які відбуваються в мальовничому Старому місті ... Адже красу міста плекали століттями ... Князі-архиєпископи, які протягом багатьох століть правили Зальцбургом, хотіли не лише зробити своє місто одним з найбільш багатих та впливових міст Європи. Вони хотіли більшого - зробити із Зальцбурга "Рим Півночі».
Запрошуємо відвідати «Озерний рай - долина Зальцкаммергут» (68 € / 48 €) - регіон з первісною природою, місто цілорічного відпочинку. Тут знаходиться близько 50 озер! Уздовж озер розкидані маленькі, затишні альпійські містечка, як наприклад Санкт-Вольфганг, - улюблене місце відпочинку представників знатних родин і австрійської богеми ще з 19 століття. А візитною карткою Австрії вважають чарівний Гальштат, який охороняється ЮНЕСКО. Гальштату вже більше 4 тис. Років! Тут все так гармонійно і казково красиво, що не віриться, що тут живуть звичайні люди. А в прозорій воді озера - відображаються величні Альпи ... Тут так добре, що хочеться залишитися надовго...
Невеликий переїзд і ми потрапляємо в Австрійську казку під ім'ям Тіроль .... Обрамлений скелями, Інсбрук - столиця мальовничої провінції Австрії, веде одну з найбільш незвичайних і захоплюючих альпійських симфоній ... Оглядова екскурсія «Інсбрук - маленький секрет Тіроля». Ми познайомимося з традиціями імператорського дому Габсбургів, які присутні в кожному будинку і вуличці, на Турнірній площі перед Імператорським палацом і в усипальниці великого імператора Максиміліана I, в церкві Хофкирхе і в багатьох старовинних соборах. Ми побачимо Стару Ратушу, Міську Вежу - гордість міста, помилуємося ювелірної роботою майстрів, які з 2657 черепиці із золота створили символ багатства і могутності імператора - «Золотий дах» і дізнаємося історію самої великої любові дому Габсбургів ... 
У выльний час  рекомедуємо відвідати королівство кришталю «Чарівний світ Сваровскі» (18€). Фантастичний світ кольору, таємниці і витонченості: найбільший і найменший кристали в світі, стіна з 12 тонн кришталевих кристалів, чудовий кришталевий лабіринт із семи кімнат - все виблискує і чарує сяючим блиском ... Опинившись в казковому світі кришталю, ми потрапляємо в країну чудових відкриттів , де кристали постійно змінюються, ніби "чарівна казка, яка ніколи не закінчитися". Після відвідин королівства в торговому центрі можна придбати подарунки і кришталеві сувеніри на пам'ять.
Переїзд в готель. Поселення і ночівля в готелі на території Австрії.

День 4 - Зальцбург - Зальцкаммергут - Інсбрук - музей Сваровскі День 4 - Зальцбург - Зальцкаммергут - Інсбрук - музей Сваровскі День 4 - Зальцбург - Зальцкаммергут - Інсбрук - музей Сваровскі День 4 - Зальцбург - Зальцкаммергут - Інсбрук - музей Сваровскі
День 5.

Клагенфурт

 Сніданок. Ай да Австрія! Ай да красуня! Сьогодні ми відвідаємо неперевершену Каринтію. Свої двері відчинить для нас столиця прекрасного регіону - місто Клагенфурт! Оглядова екскурсія «Клагенфурт - місто озер і гномів» (23€/18€). Старовинний Клагенфурт - можна з повним на те правом назвати огранованим діамантом в оправі одного з найбільших і найкрасивіших карінтскіх озер - озера Вертерзее. Клагенфурт, особливо його стара частина, має славу одного з найкрасивіших міст Австрії. Тут минуле переплітається з настоящим: старовинні вузенькі вулички м'яко переходять в сучасні просторі проспекти, відмінна архітектурна спадщина древніх майстрів безтурботно поєднюється з модерністськими будівлями ...
У вільний час рекомендуємо відвідати:
«Перлину Карінтії - замок Хохоштервіц» (30 € + вхідний квиток).Замок розташований на доломітовій скелі заввишки 160 м, є одним з найбільш красивих замків в цій прекрасній країні замків!Замок зважаючи на свій грізний вигляд(досить сказати, що, щоб потрапити всередину, необхідно пройти 14 воріт !!!!) так ніколи і не брав участі в бойових діях і тому дійшов до нас в незмінному вигляді, і залишається у власності роду Кевенхюллерів.Запрошуємо отримати насолоду від середньовічної краси !!!
розважально-пізнавальний парк Мінімундус - «Світ в мініатюрі» з екскурсоводом (23€). Тут знаходиться близько 170 пам'яток з 53 країн світу, відтворених в масштабі 1:25. З легкістю можна оглянути будівлю Опери в Сіднеї, відвідати лондонський Тауер, сфотографуватися на фоні Бранденбурзьких воріт і з'їсти надзвичайно смачне морозиво біля Ейфелевої вежі ... смачного!
Переїзд в готель. Поселення і ночівля.

День 5 - Клагенфурт День 5 - Клагенфурт День 5 - Клагенфурт День 5 - Клагенфурт
День 6.

Будапешт

 Сніданок. Раннє виселення з готелю. При наявності часу рекомендуємо на вибір:
екскурсія по Будапешту (16Є) - місту витонченої культури, яка спокушає і зачаровує. "Король Дунаю" - саме так називають його! Адже це єдине місто, розташований по обидва боки річки, береги якої прикрашені королівськими мостами і прекрасними будівлями ...
екскурсію на  кораблику, і по Дунаю (26€/ діти до 12 років (сік) 18 €).
Повернення в Україну. Перетин кордону. Час прибуття до Львова орієнтовно 00:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». 00:30 Трансфер на залізниці вокзал. До нових зустрічей!

День 6 - Будапешт День 6 - Будапешт День 6 - Будапешт День 6 - Будапешт
Бонусы
Тури для школярів (організованих груп)Бонуси для вчителя (старшого групи)
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ розповсюджується.

ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ:
• 
Безкоштовна вартість путівки
• Безкоштовне харчування при замовленні всієї групи
• Безкоштовні екскурсії при замовленні всієї групи
• Премія в размірі 10 € / дитина до 18 років.

Що таке
Турпакет?
Турпакет – це доплата до вартості туру у вигляді суми, на яку можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру. Турпакет НЕ поширюється на вартість вхідних квитків, навушників і проїзд в транспорті (громадському і спеціалізованому)
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• У разі, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
• проживання по маршруту готель зі сніданками;
• екскурсії по програмі;
• супровід гіда-керівника по маршруту;
• Приємний сюрприз від «Аккорд-туру» для туристів-іменинників в день народження!
Додатково оплачується:
• вхідні квитки та факультативні програми;
• проїзд в громадському транспорті;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
• Додаткова страховка, якщо вік туриста більше 60 років. Просимо додатково уточнити розмір доплати страхового платежу;
при наявності!!!! У місті введено податок (city tax) в готелях по маршруту оплачується особисто туристом на рецепції від 1,5 до 6 євро / ніч;
Консульський збір + послуги Візового Центру = 35 € + 25 €
Консульський збір НЕ оплачують категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору згідно угоди про спрощення візового режиму. Пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21р.
Послуги Візового Центру оплачують все.
ОПЛАЧУЮТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. У РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР І ПОСЛУГИ ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ (виняток для іменинників, у яких в подорож День народження - втрати покриває Аккорд-Тур).
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 300 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 30%
300 грн.
Послуга «Індивідуальна екскурсія».
- 600грн (1-3 людини) тривалість (3 год.)
600 грн.

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: